Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Sygnalistów Myśliwskich - Poznań Antoninek

program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Komisja Kultury Łowieckiej
oraz Komisja Strzelecka przy O R Ł w Poznaniu,
Zarząd Okręgowy PZŁ w Poznaniu,
oraz Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

 

serdecznie zapraszają

 

17 czerwca br. o godz. 12.00,

na Strzelnicę Myśliwską w Poznaniu-Antoninku,

na III Ogólnopolski Konkurs Strzelecki Sygnalistów Myśliwskich .

 

 

Organizatorzy zaplanowali 4 klasyfikacje konkursowe, w tym 3 w strzelaniach myśliwskich - 50% konkurencji: krąg, oś i bażant:

- indywidualną - dla klasy mistrzowskiej i członków klubów strzeleckich,

- indywidualną - w klasie powszechnej – dla myśliwych i stażystów PZŁ,

- drużynową - dla 3-osobowych drużyn zgłoszonych przez zespoły sygnalistów (przed rozpoczęciem zawodów). Warunkiem udziału w tych konkurencjach jest członkostwo lub staż w PZŁ bądź przynależność do Klubu Strzeleckiego.

 

Pozostali trębacze i osoby towarzyszące mogą rywalizować w strzelaniu z broni małokalibrowej do tarcz biathlonowych. Dla zwycięzców przewidziano okolicznościowe puchary a także nagrody indywidualne.

 

Dodatkowym warunkiem udziału w strzelaniach myśliwskich jest stawienie się na strzelnicy z rogiem myśliwskim, inne instrumenty - jako uzupełniające, mile widziane. W trakcie imprezy planujemy wspólne granie na rozpoczęciu oraz podczas finału.

 

Koszt udziału zawodnika wynosi 30 zł, a osoby towarzyszącej 15 zł (w tym udział w biesiadzie kończącej spotkanie i amunicja kbks). Każdy uczestnik strzelań z broni myśliwskiej zabezpiecza amunicję we własnym zakresie (2 paczki śrutu - nr 7½ i 9, istnieje możliwość zakupu na strzelnicy). Amunicję do kbks-u zapewniają Organizatorzy.

 

Zgłoszenia udziału i wpłaty będą przyjmowane w sekretariacie zawodów bezpośrednio przed konkursem. Organizatorzy nie zapewniają noclegów. Przy strzelnicy funkcjonuje hotel „LIZAWKA” (tel. 0-61.8780550 – p. Płonka).

 

 

Darz bór !

Robert Kamieniarz

 

Komisja Kultury Łowieckiej ORŁ Poznań i Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich

Czas wykonania: 0.063 sekund