Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VI Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej "O Kryształowy Róg" - Lądek Zdrój (EW)

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

GRAND PRIX:

Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja

 


Do konkursu "O Róg Wojskiego 2008"
zakwalifikowali się:
KLASA A
  Gągała Dawid Nadleśnictwo Góra
KLASA B
  Majewski Andrzej Nadleśnictwo Złotoryja
KLASA C
  Bezeg Adrian Nadleśnictwo Ruszów

 


SOLIŚCI


Miejsce Nazwisko i imię Reprezentacja Punktacja
KLASA A
1
Gągała Dawid Nadleśnictwo Góra
289
2
Kramarz Jacek Nadleśnictwo Złotoryja
261
3
Kopeć Oktawian  
256
4
Loch Tomasz Nadleśnictwo Złotoryja
253
5
Polański Mariusz Nadleśnictwo Złotoryja
235
     
KLASA B
1
Majewski Andrzej Nadleśnictwo Złotoryja
254
2
Siwiak Piotr Nadleśnictwo Złotoryja
248
3
Kowalski Andrzej Nadleśnictwo Złotoryja
246
4
Bielecki Robert Nadleśnictwo Złotoryja
227
5
Breś Grzegorz Nadleśnictwo Złotoryja
224
       
KLASA C
1
Bezeg Adrian Nadleśnictwo Ruszów
255
2
Leszczyńska Ida ZSM Durlakowe Rogi
252
3
Mankiewicz Maciej ZSM Durlakowe Rogi
248
4
Oszmian Krzysztof ZSM Durlakowe Rogi
237
5
Mordarski Krzysztof ZSM Durlakowe Rogi
235
6
Justa Dariusz ZSM Durlakowe Rogi
229
7
Bezeg Mariusz Nadleśnictwo Ruszów
183
       
KLASA D
1
Niemiec Dominika ZSM Durlakowe Rogi
186
2
Pawlak Dominik Nadleśnictwo Przedborów
185

 


ZESPOŁY


Miejsce Zespół
Punktacja
KLASA G
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odgłosy kniei"
248
   
KLASA A
1
I Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
264
   
   
KLASA B
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
270
   
   
KLASA C
1
Zespól Sygnalistów Myśliwskich "Durlakowe Rogi" w Krzeszowie
244
2
Zespól Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ruszów
234
   
MUZYKA MYŚLIWSKA MB
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
260
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odgłosy kniei" Wałbrzych
246
Czas wykonania: 0.255 sekund