Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVI Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej im. Rafała Minicha w Przechlewie

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

WYNIKI KONKURSU

XVI KRAJOWY PRZEGLĄD SYGNAŁÓW, WIERSZA I PIOSENKI MYŚLIWSKIEJ im. Rafała Minicha

Przechlewo 2007

 

 

Soliści:

Klasa D

  1. Keller Hubert
  2. Dworszczak Piotr
  3. Dworszczak Anna
  4. Celewicz Hubert
  5. Wróblewski Miłosz
  6. Palasz Klaudia
  7. Smulski Karol
  8. Nowak Julia

 

Klasa C

  1. Błeszyński Marek
  2. Murawski Sławomir
  3. Rząsowski Paweł
  4. Kowalczyk Maciej
  5. Wasałyszyn Monika
  6. Żywica Dawid
  7. Puchała Maciej
  8. Miłoś Krzysztof
  9. Sztylc Przemysław
  10. Graban Karol
  11. Krieger Marlena
  12. Talarka Adrian
  13. Zabrocki Piotr
  14. Kricki Bartosz
  15. Kordowina Norbert
  16. Augustyniak Przemysław
  17. Dybiec Michał
  18. Ginter Michał
  19. Błachewicz Szymon

 

Klasa B

  1. Tryba Ewa
  2. Kamiński Marcin
  3. Paśko Maciej
  4. Mielniczek Jakub
  5. Izydorczyk Radosław
  6. Mrowińska Katarzyna
  7. Kroskowski Kazimierz
  8. Malek Michał
  9. Nowicki Artur
  10. Miśkiewicz Joanna
  11. Pulka Dawid
  12. Borsuk Tomasz
  13. Orchowski Piotr
  14. Pęśko Andrzej
  15. Sońta Agnieszka
  16. Zarembski Marcin
  17. Gardzisz Tomasz
  18. Marszk Paulina
  19. Strusiński Jakub
  20. Szamałek Michał
  21. Budziński Mateusz
  22. Nowacki Michał
  23. Szostak Joanna

 

Klasa A

  1. Kroskowski Karol
  2. Jażdżewski Adam
  3. Jaruga Marcin
  4. Wróblewski Hubert
  5. Michewicz Tomasz
  6. Grzywacz Karol
  7. Winnicki Piotr
  8. Borsuk Paweł
  9. Musik Przemysław
  10. Banaśkiewicz Tomasz
  11. Czerwonka Mariusz
  12. Szałkowski Tomasz
  13. Bojarski Krzysztof

 

Zespoły:

Klasa D

  1. DZSM SP Warcino
  2. ZTM „Jantar-junior” Cewice
  3. II ZSM N-ctwa Skrwilno

 

Klasa C

  1. ZSM ZSLiO Warcino
  2. ZSM „Jenot” Tuchola

 

Klasa B

  1. ZSM N-ctwa Skrwilno
  2. ZSM „KLANGOR”
  3. ZSM ZSLiO Warcino
  4. ZSM „Gamrat”UTP Bydgoszcz
  5. ZSM „Sylwan”
  6. Sygnaliści „Myśliwca”

 

Klasa A

  1. ZSM „Bielik: N-ctwa Spychowo
  2. ZSM „Jenot” Tuchola

 

Klasa G

  1. ZSM N-ctwa Poddębice
  2. ZTM „JANTAR” N-ctwa Cewice

 

Klasa MB

  1. ZSM N-ctwa Poddębice
  2. ZSM N-ctwa Skrwilno
  3. ZSM „Bielik: N-ctwa Spychowo
  4. ZSM „Gamrat”UTP Bydgoszcz

 

Klasa MSH

  1. ZSM N-ctwa Skrwilno

 

Wiersz: Rafała Minicha

  1. Dworszczak Anna
  2. Dworszczak Piotr
  3. Olejarz Robert
  4. Hubert Keller
  5. Klaudia Palasz

Wiersz - Twórczość własna

  1. Kuśmierek Dariusz

 

Skład sędziowski:

  1. Agnieszka Wytykowska – przewodniczący
  2. Robert Olejarz
  3. Mieczysław Skrzypiec
Czas wykonania: 0.302 sekund