Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich o Puchar Starosty Złotoryjskiego

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Transgraniczny Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
II Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja 17-18.03.2007

Wyniki

Soliści

Klasa D

1 Paweł Rząsowski N-ctwo Skrwilno 165
2 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk 153
3 Karol Smulski N-ctwoSkrwilno 142
4 Andżelika Bielecka N-ctwoZłotoryja 121

Klasa C

1 Joanna Szostak N-ctwo Spychowo 271
2 Sławomir Murawski N-ctwo Skrwilno 267
3 Szymon Bogaczyk N-ctwo Jarocin 260
4 Arkadiusz Bogaczyk N-ctwo Jarocin 254
4 Karol Piechota TL Milicz 254
6 Monika Hamczyk N-ctwo Babimost 252
7 Adrian Bezeg N-ctwo Ruszów 248
8 Mateusz Zapart TL Milicz 241
9 Krystian Stankowski TL Milicz 240
10 Bartłomiej Bocianowski TL Milicz 235
11 Adrian Nowodczyński TL Milicz 233
12 Paweł Chomiło TL Głogów 215
13 Grzegorz Breś N-ctwo Złotoryja 213
14 Jerzy Bajowski N-ctwo Złotoryja 211
15 Michał Kłaczkiewicz TL Głogów 209
16 Renata Brzezińska TL Głogów 205
17 Jaoanna Jankiewicz N-ctwo Spychowo 200
18 Jakub Bocheński TL Milicz 196
19 Michał Duszeńko TL Głogów 188
20 Anna Krawiecka TL Głogów 185
21 Damian Łopatko TL Głogów 176
22 Krystian Siekowski TL Głogów 165
23 Barbara Sudolska TL Głogów 156
24 Damian Werner TL Głogów 153
25 Paweł Podgórski TL Głogów 153
26 Marcin Wrogowicz TL Głogów 129

Klasa B

1 Katarzyna Mrowińska N-ctwo Skrwilno 288
2 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 276
3 Piotr Nowak ZSL w Goraju 273
4 Leszek Koliński ZSL w Goraju 264
5 Marek Dobroczyński N-ctwo Jarocin 263
6 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 260
7 Łukasz Wyrzykowski N-ctwo Człopa 255
8 Mateusz Budziński N-ctwo Skrwilno 254
9 Andrzej Majewski N-ctwo Złotoryja 251
10 Katarzyna Piechaczek N-ctwo Babimost 247
11 Mateusz Kanchen ZSL w Goraju 248
11 Grzegorz Morawski N-ctwo Spychowo 248
13 Eryk Jasiński TL Tułowice 244
14 Stanisław Piastowski TL Tułowice 243
15 Maciej Korzeniowski ZSL w Goraju 242
16 Andrzej Kowalski N-ctwo Złotoryja 233
16 Wiktor Bachowski TL Głogów 233
18 Jakub Struziński N-ctwo Spychowo 232
18 Mariusz Gajewski TL Tułowice 232
20 Szymon Padiasek ZSL w Goraju 229
21 Piotr Siwiak N-ctwo Złotoryja 227
22 Aleksandra Chełska N-ctwo Babimost 226
23 Michał Stanisławski ZSL w Goraju 225
24 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 223
25 Paweł Majewski TL Tułowice 219
26 Bartłomiej Kasprzyk TL Tułowice 211
27 Damian Romańczuk ZSL w Goraju 206
27 Iwona Piotrowska TL Głogów 206
29 Ewa Gawryłowicz TLTułowice 205
30 Robert Bielecki N-ctwo Złotoryja 197
31 Piotr Bojkowski TL Tułowice 189
32 Grzegorz Jackowski ZSL w Goraju 178
33 Aneta Hamczyk N-ctwo Babimost 159
34 Elżbieta Pytlik TL Głogów 153
35 Mikosz Tylczyński TL Głogów 58

Klasa A

1 Tomasz Szrama Venator-Poznań 298
2 Mirosław Murawski N-ctwo Skrwilno 294
3 Marek Masiewicz ZSL w Goraju 294
4 Wojciech Śliczner N-ctwo Grodzisk 293
5 Karol Jurczyszyn Venator-Poznań 289
6 Roman Graczyk Venator-Poznań 287
7 Gabriela Kaźmierczak N-ctwo Spychowo 286
7 Seweryn Borowiecki Venator-Poznań 286
7 Hubert Szrama ZSL w Goraju 286
10 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 285
11 Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk 278
12 Daniel Beściak Venator-Poznań 276
13 Jacek Kramarz N-ctwo Złotoryja 273
14 Andrzej Szymczyk Akteon-Warszawa 271
15 Grzegorz Walkowiak ZSL w Goraju 264
15 Przemysław Kownacki Akteon-Warszawa 264
17 Andrzej Misiak N-ctwo Człopa 263
18 Piotr Winnicki Akteon-Warszawa 261
19 Piotr Szyszko Venator-Poznań 260
20 Grzegorz Tomaszewski N-ctwo Jarocin 256
21 Bogusław Obrocki ZSL w Goraju 255
21 Mariusz Szabatowski TL Głogów 255
23 Piotr Kowal Akteon-Warszawa 248
24 Hubert Małysko ZSL w Goraju 246
25 Leszek Kowalik TL Tułowice 237
26 Konrad Grześkowiak N-ctwo Jarocin 236
27 Tomasz Loch N-ctwo Złotoryja 235
27 Robert Tomczak N-ctwo Złotoryja 235
29 Marcin Walkowiak ZSL w Goraju 234
30 Krzysztof Kluza ZSL w Goraju 232
31 Mariusz Polański N-ctwo Złotoryja 231
32 Barbara Sadłoń TL Tułowice 227
33 Marek Pawlak N-ctwo Jarocin 218
34 Łukasz Polakowski TL Milicz 214
35 Jan Skrzetuski N-ctwo Babimost 211
36 Sławomir Liszczyński TL Głogów 210
37 Mateusz Kaczorek TL Głogów 207
38 Wojciech Sedun TL Głogów 193
39 Tomasz Maliński N-ctwo Kaczory 186
40 Anna Wełnicka TL Tułowice 170
41 Tomasz Borowczyk TL Głogów 167
42 Piotr Oleksiak Akteon-Warszawa 162
Zespoły

Klasa D

1 RZSM Nadleśnictwa Skrwilno Junior 137

Klasa C

1 ZSM "Lesne Skrzaty" - N-ctwo Jarocin 256
2 III ZSM TL w Tułowicach 228
3 II ZSM przy TL Milicz 208
4 ZSM "Goniec Mazurski" N-ctwoSpychowo 207
5 ZSM "Cietrzew" TL w Głogowie - żeński 203
6 ZSM "Cietrzew" TL w Głogowie - męski 197

Klasa B

1 I ZSM Nadleśnictwa Złotoryja 255
2 RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 255
3 ZSM Nadleśnictwa Babimost 250
4 I ZSM TL w Tułowicach 247
5 ZSM Nadleśnictwa Grodzisk 247
6 ZSM Nadleśnictwa Człopa 238
7 I ZSM przy TL Milicz 220
8 Żeński ZSM TL w Tułowicach 215

Klasa A

1 II ZSM Nadleśnictwa Złotoryja 258
2 ZSM "Leśnik" Nadleśnictwa Jarocin 226

Klasa G

1 ZSM "AKTEON" WL SGGW Warszawa 295
2 ZTM "VENATOR" WL AR Paznań 293
3 I ZTM ZSL w Goraju 279
4 ZSM "BIELIK" przy N-ctwie Spychowo 269
4 II ZTM ZSL w Goraju 269
6 ZSM "Cietrzew" TL w Głogowie 244

Klasa MB

1 ZSM "BIELIK" przy N-ctwie Spychowo 290
2 ZSM "AKTEON" WL SGGW Warszawa 269
3 ZSM Nadleśnictwa Złotoryja 263
4 I ZTM ZSL w Goraju 261
5 II ZTM ZSL w Goraju 248
6 ZSM Nadleśnictwa Babimost 245
7 Reprezentacyjny ZSM TL w Tułowicach 236
8 ZSM Nadleśnictwa Grodzisk 215

Klasa MSH

1 RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 210
2 ZSM "BIELIK" przy N-ctwie Spychowo 147

Klasa MEs

1 Parforcehorngruppe Geierswalde - Niemcy 250
Szlachetna sztuka wabienia jelenia
1 Łukasz Wyrzykowski Nadleśnictwo Człopa 79
2 Andrzej Misiak Nadleśnictwo Człopa 66
3 Marcin Walkowiak ZSL w Goraju 60
4 Paweł Kaczmarek Nadleśnictwo Grodzisk 57
5 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 53
6 Tomasz Maliński Nadleśnictwo Kaczory 51
7 Adrian Bezeg Nadleśnictwo Ruszów 47
8 Mariusz Bezeg Nadleśnictwo Ruszów 46
9 Hubert Szrama ZSL w Goraju 44
10 Marcin Walkowiak ZSL w Goraju 37

 

Czas wykonania: 0.042 sekund