Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Soliści

 

Klasa D:

  1. Michał Ciesielski
  2. Anna Dworszczak
  3. Julia Nowak
  4. Hubert Celewicz
  5. Hubert Keller
  6. Maciej Piankowski
  7. Bartłomiej Bejga
  8. Miłosz Wróblewski
  9. Piotr Dworszczak
  10. Mikołaj Ciesielski
  11. Klaudia Palasz
  12. Radosław Bojarczuk

 

Klasa C:

  1. Dawid Żywica
  2. Mateusz Budziński
  3. Sławomir Murawski
  4. Patryk Ciesielski
  5. Maciej Puchała
  6. Krzysztof Lawrenowicz

 

Klasa B:

  1. Dawid Pulka
  2. Katarzyna Mrowińska
  3. Kazimierz Kroskowski
  4. Rafał Sobczak
  5. Michał Malek
  6. Artur Nowicki
  7. Jakub Mielniczek
  8. Michał Piątyszek
  9. Krzysztof Demps
  10. Piort Siuzdak

 

Klasa A:

  1. Mirosław Murawski
  2. Karol Kroskowski
  3. Janusz Bojarczuk
  4. Wojciech Śliczner
  5. Hubert Wróblewski
  6. Bartłomiej Barański
  7. Piotr Majkowski
  8. Paweł Borsuk
  9. Paweł Ciesielski
  10. Michał Czapiewski
  11. Czesław Błażewicz
  12. Tomasz Banaśkiewicz
  13. Mariusz Czerwonka
  14. Bartosz Bukowski

 

 

Zespoły

 

Klasa D:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lidzbark
  2. Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Szkole Podstawowej w Warcinie
  3. Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar - Junior

 

Klasa C:

  1. Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark

 

Klasa B:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Skrwilno
  2. Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Cewice
  3. Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Grodzisk
  4. Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich N-ctwa Bytów
  5. Zespół Hubertus przy KŁ Cyranka - Kwidzyn

Klasa A:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot – ZSLiA Tuchola

 

Klasa G:

  1. Zespół Reprezentacyjny Technikum Leśnego w Warcinie

 

Muzyka Myśliwska

 

Klasa MB:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lidzbark
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot – ZSLiA Tuchola
  3. Reprezentacyjny Technikum Leśnego w Warcinie

 

Klasa MSH:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lidzbark
  2. Hubertus przy KŁ Cyranka - Kwidzyn
  3. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot – ZSLiA Tuchola

 

Podziękowanie

 

Organizatorzy VIII Pomorskiego Konkursu Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie pragną serdecznie podziękować Restauracji Champion należącej do Firmy Handlowej WIK z Bytowa, w której uczestnicy mogli w przesympatycznej atmosferze i suto zastawionych stołach biesiadować do późnych godzin wieczornych.

Czas wykonania: 0.135 sekund