Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Warszawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Wyniki II Warszawskiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich

 

Soliści

Klasa D

  1. Hubert Celewicz – 192 pkt
  2. Anna Dworszczak – 188 pkt
  3. Miłosz Wróblewski – 187 pkt
  4. Piotr Dworszczak – 186 pkt
  5. Alicja Szostak – 151 pkt
  6. Piotr Maszewski – 126 pkt

 

Klasa C

  1. Joanna Szostak – 280 pkt
  2. Piotr Misiak – 279 pkt
  3. Marek Kwiek – 270 pkt
  4. Krzysztof Ławrynowicz -269 pkt
  5. Damian Dziedziński – 256 pkt
  6. Jarosław Giedrojć – 250 pkt
  7. Krzysztof Podczaski – 248 pkt

 

Klasa B

  1. Wojciech Kościelny – 287 pkt
  2. Janusz Gocaliński – 281 pkt
  3. Henryk Maszewski – 272 pkt
  4. Artur Nowicki – 269 pkt
  5. Jakub Mielniczek – 268 pkt
  6. Ryszard Chełmiński – 266 pkt
  7. Artur Niewiadomski – 263 pkt
  8. Tomasz Gałęzia – 262 pkt
  9. Dawid Pulka – 259 pkt
  10. Krzysztof Lewiński – 256 pkt
  11. Andrzej Orzełowski – 247 pkt
  12. Zbigniew Wysocki – 243 pkt
  13. Sylwia Wróblewska – 241 pkt
  14. Jan Malewski – 225 pkt
  15. Mieczysław Szmit – 224 pkt
  16. Sławomir Darkowski – 217 pkt

 

Klasa A

  1. Wojciech Michalczyk - 294 pkt
  2. Marcin Jaruga - 290 pkt
  3. Adam Jażdżewski - 281 pkt
  4. Piotr Winnicki - 277 pkt
  5. Hubert Wróblewski - 273 pkt
  6. Andrzej Zakrzewski - 271 pkt
  7. Przemysław Kownacki - 269 pkt
  8. Gabriela Kaźmierczak - 268 pkt
  9. Andrzej Szymczyk - 268 pkt
  10. 10. Anna Gocalińska - 264 pkt
  11. 11. Grażyna Różycka - 262 pkt
  12. Lech Gliński - 260 pkt

 

Zespoły

Klasa D

  1. Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy S.P. w Warcinie - 188 pkt
  2. Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Leśne Smerfy” - 168 pkt

 

Klasa C

  1. ZSM Wilki Sochaczewskie - 267 pkt
  2. ZSM przy N-ctwie Spychowo - 241 pkt

 

Klasa B

  1. ZSM „BIELIK” przy N-ctwie Spychowo - 279 pkt
  2. Rodzinny Zespół Gocalińskich - 274 pkt
  3. Zespół „AKORD” - 271 pkt
  4. ZSM „GAWRA” Kwidzyn - 260 pkt
  5. Młodzieżowy Zespół Sygnalistów ZSLiO Warcino - 232 pkt

 

Klasa A

  1. ZSM „JENOT” Tuchola - 274 pkt
  2. ZSM N-ctwa Augustów – 213 pkt

 

Klasa G

  1. ZSM „AKTEON” SGGW Warszawa - 298 pkt
  2. ZSM N-ctwa Poddębice - 289 pkt
  3. ZSM „ECHO” przy ZO PZŁ w Warszawie - 267 pkt

 

Klasa MB

  1. ZSM „AKTEON” SGGW Warszawa - 291 pkt
  2. ZSM N-ctwa Poddębice - 284 pkt
  3. ZSM „BIELIK” przy N-ctwie Spychowo - 268 pkt
  4. ZSM „KAMRACI” - 251 pkt
  5. ZSM „ECHO” przy ZO PZŁ w Warszawie - 242 pkt
  6. ZSM N-ctwa Augustów - 239 pkt
  7. ZSM „TO PLESS” (poza konkursem) - 238 pkt

 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy za rok!!

Organizatorzy

 

 

Czas wykonania: 0.086 sekund