Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Spychowo 2006

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

 

SOLIŚCI
KO
KR
Nazwisko Imię Reprezentant
Punkty
KLASA D
1
1
Ciesielski Michał N-ctwo Lidzbark
197
2
2
Ciesielski Mikołaj N-ctwo Lidzbark
179
3
Maszewski Piotr ZSM Gawra
128
KLASA C
1
Wróblewska Sylwia N-ctwo Płońsk
264
2
1
Zabawa Małgorzata N-ctwo Susz
264
3
2
Szostak Joanna N-ctwo Spychowo
259
4
Budziński Mateusz N-ctwo Skrwilno
252
5
Koprowski Radosław N-ctwo Skrwilno
250
6
3
Żywica Dawid ZSLiA Tuchola
249
7
Murawski Sławomir N-ctwo Skrwilno
247
8
4
Siemak Paweł
244
9
5
Ciesielski Patryk N-ctwo Lidzbark
244
10
6
Gałązka Maciej N-ctwo Strzałowo
222
11
Giedrojć Jarosław N-ctwo Augustów
211
12
7
Jankiewicz Joanna N-ctwo Spychowo
204
KLASA B
1
Mrowińska Katarzyna N-ctwo Skrwilno
278
2
Gocalińki Janusz KŁ Przepiórka Radzymin
271
3
1
Senderowski Arkadiusz N-ctwo Wielbark
266
4
2
Kaczyński Paweł N-ctwo Strzałowo
261
5
Pęśko Maciej N-ctwo Poddębice
258
6
Miśkiewicz Joanna N-ctwo Poddębice
258
7
Iwaniec Jan ZSM Echo Warszawa
256
8
Zydorczyk Radosław N-ctwo Poddębice
255
9
Maszewski Henryk ZSM Gawra Kwidzyn
254
10
3
Skiba Paweł ZSM Trąbale
249
11
Ludwisiak Łukasz ZSM Akteon
245
12
Pęśko Andrzej N-ctwo Poddębice
244
13
Wysocki Zbigniew N-ctwo Augustów
242
14
Wróblewski Mirosław N-ctwo Płońsk
239
15
Rydzewski Maciej N-ctwo Augustów
236
16
4
Pulka Dawid ZSLiA Tuchola
234
17
Zarzecki Artur N-ctwo Augustów
229
18
Bławat Wojciech K.Ł. Nemrod Kościerzyna
225
19
Chełmiński Ryszard N-ctwo Augustów
222
20
Gałęzia Tomasz N-ctwo Augustów
219
21
Lewiński Krzysztof WKŁ 303 "Wiarus"
218
22
Darkowski Sławomir K.Ł. Szarak Warszawa
204
KLASA A
1
Jaruga Marcin N-ctwo Poddębice
281
2
1
Jażdżewski Adam N-ctwo Spychowo
269
3
2
Kaźmierczak Gabriela N-ctwo Spychowo
269
4
Gocalińska Anna Klub Hubertus K.Ł. Przepióka
262
5
3
Szymczyk Andrzej ZSM Akteon
260
6
Kownacki Przemysław ZSM Akteon
257
7
Murawski Mirosław N-ctwo Skrwilno
256
8
Wróblewski Hubert ZSLiA Tuchola
251
9
Różycka Grażyna ZSM Echo
243
10
Sońta Kamila ZSL Rzepin
243
11
Burzyński Mirosław ZSM Echo
239
12
Zakrzewski Andrzej ZSM Echo
238
13
4
Ciesielski Paweł N-ctwo Lidzbark
229
14
Banasikiewicz Tomasz
210
ZESPOŁY
KO
KR
Nazwa zespołu Kierownik Reprezentant
Punkty
KLASA D
1
1
II ZSM N-ctwa Lidzbark Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark
174
KLASA C
1
1
ZSM N-ctwa Lidzbark Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark
256
2
II ZSM N-ctwa Augustów Zarzecki Artur N-ctwo Augustów
220
3
2
ZSM N-ctwa Spychowo Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
202
KLASA B
1
1
ZSM "Bielik" N-ctwa Spychowo Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
273
2
ZSM Pasja Janusz Gocaliński
263
3
RZSM N-ctwa Skrwilno Mirosław Murawski N-ctwo Skrwilno
253
4
ZSM Akord Hubert Wróblewski N-ctwo Płońsk
246
5
2
ZSM Lira Mariusz Salmanowicz N-ctwo Susz
242
6
ZSM Lubuskie Fanfary Marian Zuba ORŁ Zielona Góra
242
7
3
ZSM Klangor Piotr Jurczak Rejon Lidzbark Warmiński
236
KLASA A
1
ZSM ZSLiA Tuchola Piotr Grzywacz ZSLiA Tuchola
249
2
1
ZSM N-ctwa Strzałowo Krzysztof Mroczkowski N-ctwo Strzałowo
227
3
ZSM Augustów Tomasz Gałęzia N-ctwo Augustów
216
KLASA G
1
ZSM Akteon SGGW Tomasz Jabłoński SGGW Warszawa
274
2
ZSM N-ctwa Poddębice Marcin Jaruga N-ctwo Poddębice
273
3
1
ZSM Trąbale Paweł Ciesielski Z.O. PZŁ w Olsztynie
271
4
2
ZSM Galindowe Rogi Bernard Tarara N-ctwo Maskulińskie
253
5
ZSM Echo Jan Iwaniec Z.O, PZŁ w Warszawie
235
KLASA MB
1
ZSM N-ctwa Poddębice Marcin Jaruga N-ctwo Poddębice
281
2
ZSM Akteon SGGW Łukasz Ludwisiak SGGW Warszawa
278
3
1
ZSM Galindowe Rogi Bernard Tarara N-ctwo Maskulińskie
274
4
2
ZSM "Bielik" N-ctwa Spychowo Grzegorz Morawski N-ctwo Spychowo
272
5
3
ZSM Trąbale Paweł Ciesielski Z.O. PZŁ w Olsztynie
272
Poza konkursem
TO PLESS Hubert Wróblewski
258
6
4
ZSM N-ctwa Lidzbark Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark
253
7
5
ZSM Lira Mariusz Salmanowicz N-ctwo Susz
249
8
ZSM Kamraci Hubert Wróblewski
241
9
ZSM Echo Jan Iwaniec Z.O, PZŁ w Warszawie
237
10
6
ZSM Klangor Piotr Jurczak Rejon Lidzbark Warmiński
227
11
ZSM Augustów Tomasz Gałęzia N-ctwo Augustów
213
KLASA MSH
1
1
Niezapominajki Spychowo
192
2
2
ZSM Lira Mariusz Salmanowicz N-ctwo Susz
180
3
3
ZSM Trąbale Paweł Ciesielski Z.O. PZŁ w Olsztynie
179
4
ZSM Lubuskie Fanfary Marian Zuba ORŁ Zielona Góra
176
5
ZSM Gawra Henryk Maszewski Z.O. PZŁ w Elblągu
175
6
ZSM ZSLiA Tuchola Piotr Grzywacz ZSLiA w Tucholi
167
7
4
ZSM N-ctwa Lidzbark Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark
164
 
 
 
KO - klasyfikacja ogólna
KR - klasyfikacja regionalna
 
Sędziowie:
Krzysztof Kadlec
Andrzej Niedźwiedź
Klaudiusz Woźniak
 
Nagrodę do najmłodszego sygnalisty odebrał Piotruś Maszewski
Najlepszym zespołem woj.. Warmińsko - mazurskiego uznano ZSM Bielik przy N-ctwie Spychowo
Czas wykonania: 0.064 sekund