Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IV Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie
III Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

IV Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie

 

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
 
Karol Kroskowski
292
2
 
Gabriela Kaźmierczak
284
3
 
Adam Jażdżewski
277
4
1
Hubert Wróblewski
270
5
 
Przemysław Kownacki
263
6
2
Anna Gocalińska
262
7
 
Tomasz Michewicz
260
8
3
Andrzej Zakrzewski
251
9
4
Lech Gliński
232
10
5
Mirosław Burzyński
228
11
6
Tomasz Gałęzia
143

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
1
Janusz Gocaliński
276
2
 
Henryk Maszewski
273
3
 
Dawid Pulka
264
3
 
Kazimierz Kroskowski
264
5
 
Artur Zarzecki
256
6
2
Jarosław Stasiak
252
6
2
Mirosław Wróblewski
252
7
 
Katarzyna Mrowińska
250
8
 
Zbigniew Wysocki
248
9
3
Zbigniew Marciniak
241
10
4
Łukasz Zarzycki
234
11
5
Jan Iwaniec
225
12
6
Sławomir Darkowski
222
13
7
Jan Malewski
196
14
8
Mieczysław Szmit
192

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
 
Mateusz Budziński
264
2
1
Karol Filipiak
262
3
2
Piotr Misiak
260
4
3
Marek Kwiek
253
5
4
Krzysztof Lewiński
251
6
5
Sylwia Wróblewska
248
6
 
Damian Dziedziński
248
7
 
Joanna Szostak
241
8
 
Jarosław Giedrojć
235
9
 
Radosław Koprowski
234
10
6
Maciej Kujawa
221
11
7
Krzysztof Podczaski
220
12
8
Artur Chmielewski
218

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
 
Piotr Maszewski
120

 

Zespoły

Klasa C

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1     Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Żurawie" Kościerzyna 283
2 1   Zespół Sygnalistów Łowieckich Wilki Sochaczewskie pod patronatem OZŁ w Skierniewicach 254

Klasa B

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1     Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno 264
2 1   AKORD 263
3 2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja 256
4     Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Augustów 246

 

Klasa A

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1     ZSM Bielik 257
1     Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jenot" Tuchola 257

 

Klasa G

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1 1   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" Zarządu Okręgowego PZŁ w Warszawie 262
    1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TO PLESS" 251

 

Klasa MB

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1 1   ZSM "Echo" ZO PZŁ w Warszawie (MB) 254
2 2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Kamraci 245
3     ZSM "Bielik" (MB) 236
4     Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Augustów (MB) 225

 

Klasa MEs

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1     Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jenot" Tuchola (MEs) 179

 

Klasa MSH

KO
KR
KP
Nazwa zespołu
Punkty
1     ZSM "Pasja" (MSH) 239
    1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bizon" 236
2     AKORD (MSH) 232

 

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

KP - Klasyfikacja pozakonkursowa


III Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Zespoły Rodzinne

Miejsce
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie przy KŁ Żuraw w Kościerzynie
266
2
Zespół Rodzinny Gocalińskich
253
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiadki Rodziny Maszewskich
240
4
Zespół Rodzinny Wróblewskich
239

 

Czas wykonania: 0.337 sekund