Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
V Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej



SOLIŚCI – Klasa A


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

Punkty

Miejsce

1


Kroskowski Karol

A

Kościerzyna

296

I

2

1

Murawski Mirosław

A

Skrwilno

284

II

3


Anna Gocalińska

A

Kł. Przepiórka

282

III

4


Gerd Gritsch

A

Niemcy

279

IV

5

2

Michewicz Tomasz

A

Skrwilno

277

V

6


Ciesielski Paweł

A

RDLP Olsztyn

262

VI

7

3.

Lawrenc Michał

A

Kcynia

256

VII

8


Borowiecki Seweryn

A

Łódź

251

VIII

9

4.

Szałkowski Tomasz

A

Toruń

241

IX

10


Perszewski Ziemowit

A


228

X


SOLIŚCI – Klasa B


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

Punkty

Miejsce

1


Gocaliński Jan

B

Radzymin

295

I

2


Kroskowski Kazimierz

B

Kościerzyna

290

II

3


Wróblewski Hubert

B

N-ctwo Płońsk

275

III

4

1

Mrowińska Katarzyna

B

Skrwilno

273

IV

5

2

Szamałek Michał

B

ZOPZŁ Toruń

271

V

6


Skiba Paweł

B

ZOPZŁ Olsztyn

261

VI

7

3

Kamiński Marcin

B

Skrwilno

258

VII

8


Zieman Marcin,

B


253

VIII

9

4

Gardzisz Tomasz

B

ZOPZŁ Toruń

253

IX

10


Wróblewski Mirosław

B

N-ctwo Płońsk

222

X


SOLIŚCI – Klasa C


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

Punkty

Miejsce

1


Ciesielski Patryk

C

RDLP Olsztyn

270

I

2


Pulka Dawid

C

Tuchola

267

II

3


Wróblewska Sylwia

C

Płońsk

262

III

4


Kurek Jan

C

Wysoka

254

IV

5


Dziedziński Dawid

C

Tuchola

251

V

6

1

Murawski Sławomir

C

Skrwilno

248

VI

7

2

Koprowski Radosław

C

Skrwilno

246

VII

8


Żywica Dawid

C


241

VIII

9


Chmielewski Artur

C

Radzymin

236

IX

10


Puchała Maciej

C

Tuchola

232

X

11


Mościcki Michał

C




12


Siemak Paweł

C

Tuchola




SOLIŚCI – Klasa D


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwisko i imię

Klasa

Miejscowość

Punkty

Miejsce

1.


Ciesielski Michał

D

RDLP Olsztyn

189

I

2.


Ciesielski Mikołaj

D

RDLP Olsztyn

171

II




Zespoły A


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Ilość osób

Punkty

1.

1

Jenot

Tuchola

Piotr Grzywacz

5

280



Zespoły B


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Ilość osób

Punkty

1.


Pasja

Radzymin



284

2.

1

N-ctwo Skrwilno

Skrwilno



275

3.

2

Z.O.P.Z.Ł

Toruń



261


Zespoły C


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Ilość osób

Punkty

1.


Żurawie - Kościerzyna

Kościerzyna



299

2.


RDLP

Olsztyn



289

3.

I

Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem

Tuchola



283

4.


Acord”

Płońsk



267

5.


Paweł Siemak




250


Zespoły G


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Ilość osób

Punkty

1.


Trąbale”

Olsztyn



291



Zespoły D


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Ilość osób

Punkty

1.


RDLP

Olsztyn



186


Zespoły MSH


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Punkty

I


Byle Babki”

Łąkarz


209

I


Familie Gritsch

Niemcy


202

I


AKORD

N-ctwo Płońsk


187

I


Trąbale

Olsztyn


180



Zespoły MES


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Punkty

I

1

Jenot

Tuchola


214


Zespoły MB


Klasyf.

ogólna

Klasyf.

regionalna

Nazwa zespołu

Miejscowość

Kierownik

zespołu

Punkty

I


KAMRACI



292

I


Trąbale



290

I


RDLP

Olsztyn


281




XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej

Hejnał Tucholi


Klasyf.

ogólna

Nazwisko i imię

Hejnał miasta

Punkty

Miejsce

1

Pulka Dawid

Tuchola

10

I

2

Murawski Mirosław

Tuchola

10

I

3

Kroskowski Karol

Tuchola

9

II

4

Perszewski Ziemowit

Tuchola

8

III

5

Lawrenz Michał

Kcynia

8

III

6

Szamałek Michał

Wąbrzeźno

7

IV

7

Borowicki Seweryn

Tuchola

7

IV

8

Puchała Maciej

Tuchola

6

V

9

Kroskowski Kazimierz

Tuchola

6

V

10

Dziedziński Damian

Tuchola

6

V

11

Wróblewski Hubert

Tuchola

5

VI

12

ZO PZŁ

Koszalin

poza konkursem


13

ZO PZŁ

Połczyn Zdr.

poza konkursem


14

ZO PZŁ

Barwic

poza konkursem


15

Drążek Henryk

Bydgoszcz

poza konkursem




MISTRZOSTWA ŚWIATA W GRZE NA ROGU TUCHOLSKIM


Klasyf. ogólna

Nazwisko i imię

Punkty

Miejsce

1

Murawski Mirosław

120

I

2

Ciesielski Michał

117

II

3

Pulka Dawid

114

III

4

Perszewski Ziemowit

111


5

Ciesielski Mikołaj

99


6

Puchała Maciej

97


7

Wróblewski Hubert

93




II KRAJOWY KONKURS PREPARATORSKI


Wystawcy:


    1. Jan Lenc – bażant kogut – medalion

    2. Mateusz Cieślakiewicz - bażant kura – medalion

    3. Wojtek Gornowicz - bażant kura – medalion

    4. Adam Sówka – kura

    5. Arkadiusz Konieczny – kura

    6. Piotr Harych – tchórz


Lokaty:


I – Wojtek Gornowicz

II – Adam Sówka

III - Arkadiusz Konieczny




JURY WSZYSTKICH KONKURSÓW:


Roman Seta – Warcino

Mieczysław Skrzypiec – Koszalin

Henryk Drążek – Bydgoszcz

Andrzej Lipka – Gniew

Dorota Niedziela – Barwice

Janusz Sala – Tuchola

Marian Lendzioszek - Toruń



STATYSTYKA:


SOLIŚCI: 34 os.

HEJNAŁ TUCHOLI: 15 os.

MISTRZOSTWA ŚWIATA GRY NA ROGU TUCHOLSKIM: 7 os.

ZESPOŁÓW: 16



Organizatorzy:


  1. Zespół Szkół Leśnych i Agrotechnicznych w Tucholi

  2. Polski Związek Łowiecki

  3. Starostwo Powiatowe w Tucholi

  4. Urząd Miejski w Tucholi

  5. Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Tucholi


Poprosiliśmy o Patronat Honorowy Festiwalu:

(kolejność alfabetyczna)


  1. Adam Wenda – Nadleśniczy nadleśnictwa Zamrzenica.

  2. Andrzej Koss – ks. Kapelan Myśliwych, Leśników i Rycerzy Diecezji Pelplińskiej

  3. Andrzej Wegner – Starosta Tucholski.

  4. Antoni Tojza – Nadleśniczy Nadleśnictwa Runowo.

  5. Bogusław Chłąd – Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Bydgoszczy

  6. Edmund Kowalski – Burmistrz Tucholi

  7. Ireneusz Bojanowski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Czersk.

  8. Janusz Kaczmarek – Dyrektor RDLP w Toruniu.

  9. Jerzy Ortmann – Radny Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

  10. Józef Ramlau – Wojewoda Kujawsko – Pomorski. (Marek Machnikowski – Dyr. Wydziału Środowiska i Rolnictwa Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego)

  11. Krzysztof Kannenberg – Rektor Wyższej szkoły zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

  12. Maciej Strawa – Prezes Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

  13. Marek Sobczak – nadleśniczy Nadleśnictwa Osie.

  14. Sylwester Domek – Przewodniczący zarządu Okręgowego PZŁ w Bydgoszczy

  15. Waldemar Achramowicz – Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

  16. Widzimir Grus – Dyrektor RDLP w Gdańsku.

  17. Włodzimierz Robert – Nadleśnictwo Dąbrowa.

  18. Zbigniew Grugel – Nadleśniczy Nadleśnictwa Woziwoda.

  19. Zbigniew Wamke – Nadleśniczy Nadleśnictwa Tuchola.

  20. Jerzy Hermanowski – Przewodniczący ZO PZŁ w Toruniu (Marian Lendzioszek)



Sponsorzy:


  1. Małgorzata Oller – Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi.

  2. Tadeusz Włodarczyk – Iglotex – Skórcz.

  3. Marek Głowala – CERMAG – Opalenie

  4. Czesław Trybus






Czas wykonania: 0.096 sekund