Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2006

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

XI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZTM Venator 288
2 2 I ZTM Goraj 279
3 3 II ZTM Goraj 242
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZSM N-ctwa Taczanów 250
2 2 ZSM Leśne Echo 243
3 3 ZSM N-ctwa Jarocin 230
4 I ZTM Cietrzew 225
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZSM N-ctwa Grodzisk 268
2 ZSM N-ctwa Babimost 266
3 2 III ZTM Goraj 260
4 3 ZSM N-ctwa Wronki 258
5 ZSM Na ten czas 255
6 4 ZSM z Piłki 240
7 ZSM Cietrzew Głogów 225
liczba uczestników w tej klasie: 7
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 Dziecięcy ZTM Goraj 282
2 RZSM Żurawie 281
3 2 ZSM KŁ Przylesie 265
4 II ZSM N. Babimost 262
5 ŻZSM Cietrzew TL Gł. 251
6 MZSM Cietrzew TL Gł. 249
7 3 ZTM ze Złotowa 233
8 Einchenblase 233
9 4 ZTM N-ctwa Sarbia 232
10 5 ZSM Leśnik 221
11 ZSM KŁ Odyniec 220
12 6 IV ZSM Goraj 215
liczba uczestników w tej klasie: 12
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 Leśne Echo Jarocin 182
2 2 DZSM KŁ Odyniec 158
3 3 II DZTM z Goraja 147
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Hubert Szrama ZSL w Goraju 299
2 Natalia Hamczyk N-ctwo Babimost 288
3 2 Tomasz Szrama ZTM Venator AR Poznań 281
4 3 Jacek Zych Venator AR Poznań 271
5 Grzegorz Walkowiak ZSL w Goraju 270
6 4 Łukasz Sikora Venator AR Poznań 269
7 Błażej Chmielewski ZTM Venator AR Poznań 268
8 Radosław Reks Nadleśnictwo Człopa 267
9 Marek Mosiewicz ZSL w Goraju 263
10 5 Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 255
11 6 Robert Mikołajczyk Nadleśnictwo Taczanów 253
12 7 Adam Pulit Nadleśnictwo Złotów 248
13 Joanna Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 247
14 8 Przemysław Kiciński ZTM Venator AR Poznań 247
15 Piotr Pomostowski ZSL w Goraju 246
16 9 Paweł Kaczmarek Nadleśnictwo Grodzisk 242
17 10 Hubert Małysko ZSL w Goraju 239
18 11 Przemysław Musik ATR Bydgoszcz 237
19 Marcin Walkowiak ZSL Goraj 236
20 12 Tomasz Maliński ZSL w Goraju 234
21 Andrzej Misiak Nadleśnictwo Człopa 229
22 13 Artur Wiśniewski ZSL w Goraju 226
23 14 Bogusław Obrocki ZSL w Goraju 220
24 Łukasz Sudolski TL Głogów 214
25 Sławomir Liszczyński TL Głogów 205
26 Tomasz Przybyś TL Głogów 201
liczba uczestników w tej klasie: 26
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Karol Kroskowski K.Ł. Jeleń Studzienice 277
2 Mateusz Grzyś ZSL w Goraju 262
3 Kazimierz Kroskowski K. Ł. Jeleń Studzienice 262
4 1 Jarosław Kowal Piłka 256
5 2 Grzegorz Tomaszewski N-ctwo Jarocin 248
6 3 Jarosław Brączkowski ZSL w Goraju 248
7 4 Hubert Skrzypczak WKŁ nr 86 Sokół Poznań 248
8 5 Leszek Koliński ZSL w Goraju 248
9 6 Hubert Grajewski W.K.Ł. nr 86 Sokół Poznań 246
10 7 Ewelina Małysko ZSL Goraj 245
11 8 Maciej Skrzypczak WKŁ nr 86 Sokół Poznań 244
12 9 Leszek Słodowy KŁ nr 19 Ponowa Margonin 242
13 10 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 242
14 11 Mateusz Kanchen ZSL w Goraju 240
15 Karol Chmielewski Zespół Rodzinny Rogaś Strzelce Kr 236
16 12 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 234
17 13 Piotr Nowak ZSL w Goraju 233
18 14 Ferdynand Radwański ZSM Piłka 231
19 15 Maciej Korzeniowski ZSL w Goraju 230
20 16 Jakub Puszyński ZSL w Goraju 230
21 17 Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki 228
22 Radosław Mazur ZSL w Goraju 228
23 18 Damian Rosiński Nadleśnictwo Podanin 225
24 19 Krzysztof Kluza ZSL w Goraju 225
25 20 Michał Talma N-ctwo Wronki 224
26 21 Grzegorz Jackowski ZSL w Goraju 224
27 22 Tomasz Pieprzyk N-ctwo Grodzisk Wlkp. 223
28 23 Tomasz Judek Nadleśnictwo Wronki 223
29 24 Marcin Krawiec KŁ Przylesie Poznań 221
30 25 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 220
31 Sebastian Sobol TL Głogów 220
32 26 Michał Mańkowski KŁ nr 6 Żubr Poznań 219
33 27 Maciej Krzysztofik ZSL w Goraju 216
34 M**** D**** (dane zanonimizowane) TL Głogów 206
35 28 Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk 206
36 Grzegorz Palczyński TL Głogów 198
37 Aleksandra Chełska Nadleśnictwo Babimost 185
38 29 Michał Ochociński ZSL w Goraju 182
39 Piotr Leśków TL Głogów 164
liczba uczestników w tej klasie: 39
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Jan Strawa ZSL Goraj 270
2 2 Marek Dobroczyński N-ctwo Jarocin 259
3 Adrian Bezeg N-ctwo Ruszów 256
4 3 Szymon Bogaczyk KŁ 29 Darz Bór Jarocin 249
5 4 Dariusz Zaborowicz KŁ nr 67 Bażant 246
6 5 Łukasz Obecny KŁ nr 29 Darz Bór Jarocin 245
7 6 Kasprzyk Kaj ZSL w Goraju 234
8 7 Jan Kurek ZSL w Goraju 234
9 8 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 233
10 9 Jarosław Łodkowski Nadleśnictwo Złotów 232
11 Mateusz Iwańczak ZSL w Goraju 227
12 Aneta Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 224
13 Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost 222
14 10 Mieszko Osiński ZSL w Goraju 221
15 11 Andrzej Pufal Nadleśnictwo Złotów 221
16 Marcin Olejnik ZSL w Goraju 220
17 Tomasz Borowczyk TL Głogów 220
18 12 Elwira Drobiewska Nadleśnictwo Złotów 219
19 Julia Grochowska TL w Głogowie 217
20 13 Wojciech Semrau ZSL w Goraju 215
21 14 Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia 215
22 15 Arkadiusz Świąder ZSL Goraj 213
23 16 Michał Słodowy KŁ nr 19 "Ponowa" Margonin 212
24 Kamila Skrzydlewska TL Głogów 211
25 Karolina Kubiak TL w Głogowie 210
26 17 Dawid Beich SP w Lubini Małej 208
27 Sylwester Jankowski ZSL w Goraju 204
28 Wojciech Sedun TL Głogów 204
29 Iwona Piotrowska TL w Głogowie 201
30 Miłosz Tylczyński ZSR Głogów 198
31 Hubert Lewczak ZSL w Goraju 186
32 18 Władysław Przybysz KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 185
33 19 Jacek Pszczółka KŁ Jeleń Ujście 185
34 20 Paweł Wojtkowiak ZSL w Goraju 180
35 21 Jacek Brzeźniak ZSL w Goraju 175
36 Łukasz Wilczak ZSL Goraj 165
37 22 Michał Szymański ZSL w Goraju 165
38 23 Krzysztof Kryłowicz ZSL w Goraju 163
39 Grzegorz Skrzypczak TL Głogów 163
40 24 Tomasz Rożek KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 155
41 25 Paulina Beich SP w Lubini Małej 149
42 Karolina Wardzała TL Głogów 145
43 26 Piotr Lewandowski ZSL w Goraju 113
liczba uczestników w tej klasie: 43
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Jędrzej Strawa ZSL Goraj 203
2 2 Arkadiusz Bogaczyk KŁ 29 Darz Bór Jarocin 193
3 3 Bartek Bejga N-ctwo Grodzisk 187
4 4 Kacper Kamiński KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 180
5 Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 179
6 5 Jakub Kaczmarek KŁ nr 7 Przylesie 175
7 6 Klaudia Obecna KŁ 29 Darz Bór Jarocin 175
8 7 Jakub Skrzypczak WKŁ nr 86 Sokół Poznań 171
9 8 Anna Szymendera KŁ 29 Darz Bór Jarocin 166
10 9 Paweł Rożek KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 156
11 10 Albert Kamiński Mieścisko 155
12 11 Marta Kita ZSL Goraj 153
13 12 Szymon Kita ZSL Goraj 145
14 13 Stanisław Wróbel ZSL w Goraju 142
liczba uczestników w tej klasie: 14
Wyniki w klasie B - zespoły rodzinne
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 RZRM Rodziny Strawa 272
2 ZSM Rodziny Hamczyk 255
liczba uczestników w tej klasie: 2
Wyniki w klasie C - zespoły rodzinne
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZSMR Skrzypczaków 255
2 2 Rodz.Kowalów Piłka 236
liczba uczestników w tej klasie: 2
KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja poza konkursowa


VI Wielkopolski Konkurs Wabienia Jeleni


Nazwisko i Imię
Punkty
Miejsce
Kaczmarek Paweł
251
I
Oborski Jan
249
II
Bezeg Mariusz
246
III
Maliński Tomasz
230
IV
Nadolny Hubert
222
V
Iwańczak Michał
186
VI
Wróbel Stanisław
182
VII
Czas wykonania: 0.077 sekund