Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
V Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej "O Kryształowy Róg"

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum


WYNIKI

V KONKURSU SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH

„O KRYSZTAŁOWY RÓG"

Lądek Zdrój, 13 maja 2006r.


KATEGORIA INDYWIDUALNA – SOLIŚCI

KLASA D

1 Bogaczyk Arkadiusz Nadleśnictwo Jarocin 191
2 Hamczyk Monika ZSM Nadleśnictwa Babimost 184

KLASA C

1 Dobroczyński Marek Nadleśnictwo Jarocin 266
2 Piechaczek Katarzyna ZSM Nadleśnictwa Babimost 257
3 Bogaczyk Szymon Nadleśnictwo Jarocin 253
4 Skrzydlewska Kamila Technikum Leśne Głogów 250
5 Kubiak Kornelia Technikum Leśne Głogów 246
6 Hamczyk Aneta ZSM Nadleśnictwa Babimost 245
7 Jendraszczyk Karol Technikum Leśne Milicz 243
8 Sedun Wojciech Technikum Leśne Głogów 240
9 Borowczyk Tomasz Technikum Leśne Głogów 236
10 Stankowski Krystian Technikum Leśne Milicz 236
11 Zapart Mateusz Technikum Leśne Milicz 234
12 Grochowska Julia Technikum Leśne Głogów 226
13 Kaczorek Mateusz Technikum Leśne Głogów 226
14 Bocianowski Bartłomiej Technikum Leśne Milicz 223
15 Gaziński Piotr Technikum Leśne Głogów 145
16 Piotrowska Iwona Technikum Leśne Głogów 139

KLASA B

1 Tomaszewski Grzegorz Nadleśnictwo Jarocin 276
2 Giemza Piotr Nadleśnictwo Zawadzkie 253
3 Kowalski Andrzej Nadleśnictwo Złotoryja 245
4 Tomczak Robert Nadleśnictwo Złotoryja 244
5 Nowodczyński Adrian Technikum Leśne Milicz 243
6 Chełska Aleksandra ZSM Nadleśnictwa Babimost 238
7 Polakowski Łukasz Technikum Leśne Milicz 237
8 Dzierlęga Miron Technikum Leśne Głogów 236
9 Sobol Sebastian Technikum Leśne Głogów 231
10 Palczyński Grzegorz Technikum Leśne Głogów 225
11 Majewski Andrzej Nadleśnictwo Złotoryja 225
12 Bielecki Robert Nadleśnictwo Złotoryja 213
13 Leśków Piotr Technikum Leśne Głogów 208
14 Bachowski Wiktor Technikum Leśne Głogów 201

KLASA A

1 Mosiewicz Marek ZSL Goraj 276
2 Gągała Dawid Nadleśnictwo Góra 266
3 Kurczyk Tomasz Nadleśnictwo Zawadzkie 260
4 Hamczyk Natalia ZSM Nadleśnictwa Babimost 260
5 Hamczyk Joanna ZSM Nadleśnictwa Babimost 248
6 Polański Mariusz Nadleśnictwo Złotoryja 214
7 Liszczyński Sławomir Technikum Leśne Głogów 205
8 Przybyś Tomasz Technikum Leśne Głogów 198
9 Jamrozik Mariusz Nadleśnictwo Zawadzkie 173

ZESPOŁOWO

KLASA C

1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy TL w Miliczu 263
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost 255
3 Zespół Sygnałów Myśliwskich "Cietrzew" TL Głogów żeński 240
4 Zespół Sygnałów Myśliwskich "Cietrzew" TL Głogów męski 218

KLASA B

1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost 271
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy TL w Miliczu 245
3 Zespół Sygnałów Myśliwskich "Cietrzew" TL Głogów 240
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja 233
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia"  przy Nadl. Zawadzkie 222

KLASA A

1 Zespół Sygnałów Myśliwskich "Cietrzew" TL Głogów 236
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśnik" Nadleśnictwo Jarocin 227

KLASA G

1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odgłosy kniei" Wałbrzych 269

MUZYKA MYŚLIWSKA KLASA MB

1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Javornik Czechy 275
2

Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odgłosy kniei" Wałbrzych

273
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost 273
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia"  przy Nadl. Zawadzkie 234


GRAND PRIX

Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Odgłosy kniei" Wałbrzych

Czas wykonania: 0.692 sekund