Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XV Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej im. Rafała Minicha w Przechlewie

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Wyniki Solistów

KO KR Nazwisko Imię Liczba punktów
Klasa A
1 Szrama Tomasz 295
2 Szrama Hubert 292
3 Jaruga Marcin 290
4 Walkowiak Grzegorz 285
5 Jurczyszyn Karol 283
6 Murawski Mirosław 283
7 1 Borsuk Paweł 283
8 Zych Jacek 283
9 Hamczyk Natalia 282
10 2 Jażdżewski Adam 282
11 Sikora Łukasz 279
12 Musik Przemysław 277
13 Graczyk Roman 275
14 Mosiewicz Marek 273
15 3 Feculak Dawid 273
16 4 Grzenkowicz Paweł 271
17 5 Kownacki Przemysław 271
18 Winnicki Piotr 269
19 Kazimierczak Gabriela 268
20 Borsuk Tomasz 267
21 Walkowiak Marcin 266
22 Szałkowski Tomasz 263
23 Hamczyk Joanna 258
24 Pomostowski Piotr 248
25 Banaśkiewicz Tomasz 232
26 7 Czapiewski Michał 230
27 8 Bojarski Krzysztof 208
Klasa B
1 1 Kroskowski Karol 296
2 2 Tryba Ewa 282
3 3 Dworszczak Grzegorz 272
4 Zydorczyk Radosław 270
5 4 Perszewski Ziemowit 269
6 5 Marszk Paulina 269
7 6 Kroskowski Kazimierz 268
8 7 Nowicki Artur 267
9 Nadolny Hubert 266
10 Gardzisz Tomasz 265
11 Szamałek Michał 261
12 Miśkiewicz Joanna 260
13 8 Malek Michał 256
14 Pęśko Maciej 256
15 9 Gorczyca Dawid 255
16 Obrocki Bogusław 254
17 Sońta Agnieszka 254
18 10 Czerwonka Mariusz 250
19 11 Barański Bartłomiej 250
20 12 Mielniczek Jakub 245
21 Siuzdak Piotr 240
22 Chełska Aleksandra 239
23 Pęśko Andrzej 227
24 Korzeniowski Maciej 225
Klasa C
1 1 Serkowski Tomasz 261
2 Żywica Dawid 259
3 2 Miklasiewicz Karol 259
4 3 Ławrenowicz Krzysztof 255
5 4 Kozikowska Anna 249
6 5 Czaja Tomasz 243
7 6 Owczarek Elżbieta 242
8 Szostak Joanna 240
9 7 Mielniczek Justyna 186
10 8 Pietrzak Piotr 174
11 9 Frydrych Sławomir 167
12 10 Zmuda Trzebiatowski Piotr 100
Klasa D
1 1 Czelewicz Hubert 187
2 2 Dworszczak Anna 184
3 3 Dworszczak Piotr 180
4 4 Piankowski Maciej 178
5 5 Antos Szymon 170
6 6 Mielke Anna 163
7 7 Wróblewski Miłosz 163

 


Wyniki Zespołów

KO KR Nazwa Zespołu Kierownik Punktacja
Klasa G
1 ZTM Venator Tomasz Szrama 293
2 1 RZSM ZSLiO Warcino Roman Seta 279
3 ZSM TL w Goraju Grzegorz Walkowiak 276
4 ZSM N-ctwa Poddębice Marcin Jaruga 263
5 GAMRAT ATR Piotr Grzywacz 259
Klasa A
1 "JENOT" Tuchola Piotr Grzywacz 253
Klasa B
1 ZSM N-ctwa Babimost Robert Olejarz 285
2 ZSM Akteon SGGW Adam Jażdżewski 277
3 ZSM "BIELIK" Grzegorz Morawski 274
4 1 ZTM Jantar Wiesław Keller 273
5 2 Zamek w Gniewie Jadwiga Mielke 260
6 Zespół "SYLWAN" Tomasz Gardzisz 244
7 3 MZSM Warcino Roman Seta 240
Klasa C
1 1 RZSM Żurawie Karol Kroskowski 276
2 WSZŚ w Tucholi Grzywacz Piotr 268
3 2 C.M. Zamek w Gniewie Jadwiga Mielke 251
4 3 II ZSM ZSLiO Warcino Seta Roman 220
Klasa D
1 1 DZSM SP Warcino Roman Seta 178
Klasa MB
1 1 ZRTL w Warcinie Seta Roman 274
2 2 ZSM KŁ "Głuszec" Adam Jażdżewski 270
3 ZSMN Babimost Robert Olejarz 264
4 ZSMTL w Goraju Grzegorz Walkowiak 260
5 ZSM "BIELIK" Grzegorz Morawski 258
6 3 ZTM "JANTAR" WIesław Keller 258
7 ZSM AKTEON SGGW W-wa 246
Czas wykonania: 0.355 sekund