Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie
II Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Wyniki Solistów

KO
KR
Imię i Nazwisko
punkty
Klasa D
1 Piotr Maszewski 117
Klasa C
1 Janusz Wylegała 243
2 Marek Błeszyński 232
3 1 Sylwia Wróblewska 231
3 1 Artur Chmielewski 231
4 2 Tomasz Michlewicz 190
5 Jarosław Giedrojć 153
Klasa B
1 Karol Kroskowski 278
2 Szymon Wylegała 275
3 Aleksandra Wylegała 263
3 1 Janusz Gocaliński 263
4 Henryk Maszweski 258
5 Radosław Zydorczyk 254
6 2 Hubert Wróblewski 252
7 Kazimierz Kroskowski 250
8 3 Jan Iwaniec 249
8 3 Jarosław Stasiak 249
9 4 Zbigniew Marciniak 228
10 5 Tadeusz Legacki 221
11 6 Krzysztof Gocaliński 220
12 7 Mirosław Burzyński 220
13 Ryszard Chełmińskiski 213
14 8 Lech Gliński 211
15 9 Piotr Turos 211
16 Dominik Łaski 202
17 10 Łukasz Zarzycki 200
18 11 Krzysztof Lewiński 185
19 12 Sławomir Darkowski 185
20 Zbigniew Wysocki 134
Klasa A
1 Marcin Jaruga 282
2 Marcin Wylegała 275
3 1 Adam Jażdżewski 270
4 Gabriela Kaźmierczak 255
5 Piotr Winnicki 255
6 2 Andrzej Szymczyk 252
7 3 Anna Gocalińska 251
8 4 Tomasz Gałęzia 231
9 5 Mirosław Wróblewski 221
10 Zygmunt Gołębiowski 220

Wyniki Zespołów

KO
KR
Nazwa
punkty
Klasa C
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie 252
2 1 ZSM Akordzik 244
3 Mazowiecko-Mazurski Młodzieżowy ZSM 242
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwa Augustów 231
5 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rogacze 186
Klasa B
1 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bażant 284
2 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon 281
3 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo 258
4 3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja Bis 250
5 4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord 244
Klasa A
1 1 ZSM Pasja 232
Klasa G
1 Zespól Trębaczy Myśliwskich N-ctwa Poddębice 271
Klasa MB
1 Mazowiecko-Mazurski Młodzieżowy ZSM 259
2 ZSM Pasja 238
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwa Augustów 224
Klasa MSH
1 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bażant 288
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon 288
2 Zespół KŁ Daniel w Wieluniu 237
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja Bis 237
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord 210

Wynki Zespołów Rodzinnych

Nazwa
punkty
1 Rodzinny ZSM Bażant z Chrzypska Wielkiego 271
2   Rodzinny ZSM Żurawie z Kościerzyny 255
3 Zespół Rodzinny Gocalińskich 252
4 Zespół Rodzinny "Niedźwiadki" z Kwidzyna 241
5   Zespół Rodzinny Wróblewskich 229
Czas wykonania: 0.057 sekund