Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Przegląd Sygnalistów i Zespołów Myśliwskich Okręgu Katowickiego

strona główna
program konkursu
do pobrania

III Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego

 

3 kwietnia 2016 r.

W imieniu Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach, Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa oraz swoim mam zaszczyt zaprosić wszystkich sygnalistów  okręgu katowickiego, zespoły myśliwskie oraz sympatyków łowiectwa i kultury łowieckiej wraz z rodzinami na „III Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego”. Nasz przegląd wszedł już na stałe w cykl imprez  myśliwskich i jest wydarzeniem, które otwiera kalendarz kulturalny Okręgu Katowickiego oraz jest pierwszym konkursem rozgrywanym w Polsce według harmonogramu Klubu Sygnalistów Myśliwskich Trzeba pamiętać, że nasz okręg jest nadal jedynym okręgiem w Polsce, który organizuje i ponosi koszty organizacji takiej  imprezy, która znacznie przyczynia się do rozpowszechniania sygnalistyki w naszych kołach. Właśnie za to, tu w tym miejscu, naszemu Zarządowi Okręgowemu należą się szczególne podziękowania.

Przegląd będzie organizowany według tego samego regulaminu co w zeszłym roku. Zwracam się z wielką prośbą do wszystkich sympatyków muzyki myśliwskiej, aby dołożyli wszelkich starań do rozpropagowania naszej imprezy wśród myśliwych. Moim marzeniem jest, by każde koło naszego okręgu wystawiło co najmniej jednego sygnalistę. Wiem, jest to trudne, ale może kiedyś uda się to zrealizować. Mam nadzieje, że w tym roku ujawnią się, również ci sygnaliści, którzy uświetniają nasze polowania swoją grą, a nie maja odwagi zaprezentować się szerszej widowni. Koleżanki i koledzy ten przegląd jest właśnie dla Was organizowany. Regulamin naszego przeglądu został tak ułożony, aby był to nasz lokalny, prawie rodzinny konkurs. Ze szczególną prośbą zwracam się do prezesów i łowczych naszych kół. Zmotywujcie swoich sygnalistów  do występu gdyż, to może pomóc w dalszym rozwoju sygnalistyki w naszych kołach.

Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia 2016 roku w „Gawrze” na terenie strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich. W trakcie przeglądu jest przewidziany poczęstunek dla uczestników, a najlepsi sygnaliści otrzymają stosowne odznaki.

Zgłoszenia do przeglądu należy wysyłać pod adres sygnalisci.katowice@gmail.com do 27 marca 2016 roku na stosownej karcie zgłoszeń. Kartę zgłoszeniową, program przeglądu oraz regulamin można pobrać z naszej strony.

W razie pytań można dzwonić pod numer:

  • Lesław Domogała – 668 046 788

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam!!!

 

Lesław Domogała

Czas wykonania: 0.071 sekund