Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVII Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie EW

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki w XVII Pomorskim Konkursie Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej
na Zamku w Bytowie

 

 


Soliści:

Klasa A:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
1
Hubert Keller
300
2
2
Tadeusz Piankowski
295
3
3
Alfred Ferenc
292
4
4
Magdalena Czerwonka
285
5
5
Piotr Dworszczak
264
6
6
Kazimierz Kroskowski
263
7
7
Alojzy Brylewski
235

 

Klasa B:

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
1
Benjamin Hubert Wroński
299
2
Marek Szot
284
3
2
Kacper Szymanowski
278
4
3
Hubert Czelewicz
277
5
4
Szymon Kujawski
277
6
Łukasz Hołosiewicz
277
7
5
Szymon Wilma
269
8
6
Michał Czapiewski
268
9
Szymon Pikulik
264
10
7
Bartłomiej Freda
261
11
8
Grzegorz Bukała
258
12
9
Kamil Damrat
256

 

Klasa C:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
Maciej Hołosiewicz
286
2
1
Marta Pluto Prądzinska
286
3
2
Hubert Należyty
281
4
3
Natan Wojtyła
281
5
Natalia Napora
279
6
Jagoda Cemka
274
7
4
Borys Wrzesiński
273
8
Agnieszka Jegier
272
9
5
Jonasz Mielewczyk
270
10
Damian Kozłowski
268
11
Karol Wiczanowski
265
12
Dominika Kozłowska
264
13
Filip Sobolewski
263
14
6
Jacek Kamrowski
260
15
7
Paweł Godlewski
259
16
Adam Kwasigroch
255
17
8
Mateusz Formella
252
18
9
Łukasz Grabowski
251
19
10
Natalia Pluto Prądzinska
241
20
Krzysztof Baranowski
240
21
Kamil Kowalski
228

 

Klasa D:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
1
Szymon Kiżewski
209
2
2
Aleksandra Modrzejewska
202
3
3
Andrzej Witak
201
4
4
Marcin Godlewski
197
5
Hubert Kowalski
195
6
5
Antoni Błaszkowski
195
7
6
Kacper Mazur
194
8
7
Kacper Olszewski
192
9
8
Dominika Błaszkowska
190
10
9
Mateusz Witak
188
11
10
Dominik Breske
188
12
Alicja Szymańska
185
13
11
Jonasz Kaźmierczak
182
14
12
Gracjan Bulczak
181
15
13
Patrycja Węsierska
177
16
14
Bartosz Mazur
172
17
15
Maksymilian Grzenkowski
168

 

 

Zespoły:

Klasa G:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Warcinie 273

 

Klasa A:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1 Jenot Tuchola 232

 

Klasa B:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Złocieniec 280

 

Klasa C:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Głuszec" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
287
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Gniewu
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedzie"
263
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot Technikum Leśnego w Tucholi
261
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Ryś" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
257
6
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Złocieniec
243
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Brzuchowa Góra 208" KŁ nr 45 "Myśliwiec" w Debrznie z s. w Biskupicach
237

 

Klasa D:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1 Zespół Dziecięcy "Knieja" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie 195

 

Klasa MB:

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Warcinie
280
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaiół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
271
3
Jenot Tuchola
269
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedzie"
249

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna


 

Czas wykonania: 0.315 sekund