Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XV Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im Tomasza Bielawskiego – Kwidzyn 2015

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia

Wyniki
XV Powiślańskiego Przeglądu
Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego
o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 2015 r.


Klasyfikacja indywidualna

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Magdalena Czerwonka

296

2

Kazimierz Kroskowski

268

3

Szymon Pikulik

236

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko

Wynik

1

Marek Szot
290

2

Beniamin Wroński
286

3

Grzegorz Bukała
266

4

Maciej Puchała
262

5

Łukasz Birycki
261

6

Łukasz Hołosiewicz
259

7

Kamil Damrat
254

8

Rafał Siwiński
253

9

Maciej Hołosiewicz
250

10

Karol Pietraszko
241
11
Dawid Pulka
236

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Natan Wojtyła

297

2

Anna Tomaszewska

289

3

Marta Pluto Prądzińska

283

4

Jagoda Cemka

275

5

Jonasz Mielewczyk

263

6

Krzysztof Baranowski

258

7

Jacek Kamrowski

257

8

Filip Sobolewski

254

9

Łukasz Grabowski

239

10

Natalia Pluto Prądzińska

235

11

Karol Wiczanowski

224

 

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Szymon Kiżewski

200

2

Maja Kiedrowska

197

3

Kacper Olszewski

191

3

Gracjan Bulczak

191

4

Aleksandra Modrzejewska

188

5

Antoni Błaszkowski

182

6

Dominika Błaszkowska

182

 

 

Klasa „Myśliwy sygnalista”

 

Tytuł Myśliwego Sygnalisty 2015 uzyskał

Marek Szot (KŁ Dzik Orneta)

 

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Marek Szot

241

  Grzegorz Bukała

211

  Jacek Kamrowski

208

  Kazimierz Kroskowski

201

 

 

 

Klasyfikacja zespołowa

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
1
Jenot TL Tuchola

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu

1

ZSM ZO Białystok

2

ZTM "Ogon Wilka"

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu

1

ZSM Gniew

2

ZSM Głuszec przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie

3

Jenot TL

4

ZSM "Niedźwiedzie" KSM Gminy Sierakowice

 

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu

1

ZD „KNIEJA” przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu

1

"Jenot" TL Tuchola

2

ZSM "Pomorskie Rogi" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie

3

ZSM "Niedźwiedzie" KSM Gminy Sierakowice

 

 

 


 

 

Czas wykonania: 0.392 sekund