Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIX Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego” - Pszczyna 2015 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
XIX Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
„O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO”
Pszczyna 2015

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Luiza Szatner
295
2
Anna Gocalińska
295
3
Bartłomiej Szlachta
294
4
Bartłomiej Bejga
294
5
Bartłomiej Sołtys
292
6
Ernest Pietrzyk
291
7
Sylwia Tomecka
290
8
2
Jakub Jędrzejewski
289
9
3
Julia Królik
289
10
4
Paulina Fira
286
11
5
Katarzyna Gorywoda
284
12
Janusz Gocaliński
271
13
Wiktor Rusiniak
270

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Oskar Sinicyn
294
2
2
Artur Sadowski
291
3
Sylwia Suder
289
4
3
Maciej Żak
289
5
Jakub Konopka
289
6
Oskar Pietrzyk
287
7
4
Lesław Domogała
286
8
Damian Tokarz
286
9
Mateusz Walkowiak
285
10
Kamil Tokarz 
284
11
Barbara Sadłoń
284
12
5
Adam Dolniak
280
13
6
Bartosz Górka
278
14
Wojciech Kurzeja
276
15
Wojciech Walkowiak
276
16
Ewa Bernard
276
17
Leszek Węgrzyn
272
18
7
Wiesław Kucharski
271
19
Monika Ratajczak
271
20
Mikołaj Rybicki
271
21
8
Kamil Bus
268
22
Paweł Zmorawski
268
23
Andrzej Bochenek
263
24
Michał Gunia
262
25
Tomasz Skrzypczak
256
26
9
Sylwia Malcharek
255
27
10
Edmund Słowik
254
28
Piotr Kowalik
246
29
Mateusz Kubas
186

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Joachim Wilkowski
279
2
1
Mariusz Musiolik
277
3
Magdalena Szulc
273
4
Justyna Jagieło
271
5
2
Jacek Kołek
266
6
3
Michał Kuźmicz
265
7
Tomasz Luksa
256
8
4
Gabriel Chlebowski
251
9
5
Tomasz Szendzielorz
247

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Piotr Musiolik
197
2
Paweł Smogór
190
3
Jędrzej Rybicki
170

 

Konkurs dodatkowy na wykonanie Fanfary na stopięćdziesięciolecie sprowadzenia żubra do Pszczyny

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
  Oskar Pietrzyk
119
2
  Ernest Pietrzyk
117
3
  Mikołaj Rybicki
114
4
  Bartłomiej Sołtys 
113
4
  Jakub Konopka
113
5
  Piotr Musiolik
113
6
  Artur Sadowski 
110
7
  Wojciech Kurzeja 
110
8
  Mariusz Musiolik
109
9
  Piotr Kowalik 
109
10
  Julia Królik 
109
11
  Luiza Szatner 
107
12
  Kamil Tokarz 
104
13
  Andrzej Bochenek
103
14
  Anna Gocalińska
30

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 
294

 

Klasa A

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
284

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa
289
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Opole
288
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego nr 3 KNIEJA Gliwice
284
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa KRÓLEWSCY
257

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespoł Sygnalistów Myśliwskich FANFARA
281
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HESPERUS TL Tułowice
281
2
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
266

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
296
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja 
284
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa 
271
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie 
265

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespoł Sygnalistów Myśliwskich KNIEJA Koła Łowieckiego nr 3 Knieja - Gliwice  
292

 

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

 

Czas wykonania: 0.051 sekund