Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego EW
I Ogólnopolski Konkurs Sygnalistek Myśliwskich – Spychowo 2015

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
logo

XI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2015

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Jażdżewski
296
2
2
Agnieszka Bujnicka
293
3
3
Gabriela Ulewicz
293
4
Jędrzej Strawa
291
5
Arkadiusz Tokarz
290
6
Magdalena Czerwonka
290
7
Mariusz Jamrozik
289
8
Michał Domański
289
9
Alfred Ferenc
289
10
Andrzej Zakrzewski
285
11
Dominika Dobrowolska
284
12
4
Krzysztof Mroczkowski
282
13
5
Michał Szok
282
14
6
Maciej Gałązka
282
15
Tomasz Michewicz
281
16
Hubert Keller
281
17
7
Piotr Mierzejewski
281
18
8
Andrzej Szymczyk
279
19
Łukasz Śliwiński
278
20
Justyna Stępień
277
21
9
Tomasz Żukowski
277
22
Ernest Pietrzyk
277
23
Karol Nawrot
274
24
10
Emil Porydzaj
273
25
11
Krystian Brytan
272
26
Bartłomiej Baran
272
27
Magdalena Miszta
265
28
12
Kamil Domian
264
29
Adam Kupś
262
30
13
Maciej Rudyk
262
31
Karol Hussarek
258
32
Janusz Liana
257
33
Radosław Walkowiak
256
34
Łucja Walkowiak
246
35
Mateusz Czech
237
36
14
Andrzej Wasilewski
205

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Kamil Twarowski
289
2
2
Marek Szot
286
3
Rafał Osipiński
285
4
Michał Czapiewski
281
5
Radosław Koprowski
280
6
3
Wioleta Brytan
280
7
Oskar Pietrzyk
275
8
Przemysław Galus
273
9
Paweł Plaskacz
273
10
4
Bartłomiej Borowski
269
11
Roman Jankowski
267
12
Tomasz Gomułka
266
13
Filip Winnicki
265
14
Stanisław Szlachta
265
15
Filip Roś
265
16
Mateusz Niedźwiecki
264
17
Lech Gliński
263
18
Wojciech Reszka
262
19
Bartosz Bukowski
258
20
Adam Strzałka
255
21
Wojciech Krzyżostoniak
254
22
Mateusz Szweda
252
23
5
Marcin Pach
251
24
Piotr Łada
246
25
Andrzej Michalik
242
26
Jacek Szmit
240
27
Jakub Miziołek
233
28
Paweł Gilewski
205
29
6
Alicja Szostak
185

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Beniamin Hubert Wroński
296
2
Natan Wojtyła
289
3
Jacek Smulski
279
4
Wioleta Kniżewska
271
5
Borys Wrzesiński
267
6
Waldemar Trzebiatowski
257
7
Weronika Sacewicz
254
8
1
Łukasz Miłoszewski
242
9
2
Patryk Sikorski
241
10
Joanna Łukacz
235
11
3
Szymon Peć
235
12
Jarosław Wasilewski
233
13
4
Marcin Klach
229
14
5
Jacek Semeniuk
225
15
6
Dobrosław Woroniecki
220
16
7
Paweł Zienkiewicz
209
17
8
Paulina Makiewicz
192
18
9
Artur Bagiński
178

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Szymon Kiżewski
197
2
Aleksandra Modrzejewska
193
3
Ignacy Trzebiatowski
192
4
1
Antoni Gałązka
149
5
2
Aleksander Sztylc 
126

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
293
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo
291
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków 
286
4
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk
280
5
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE przy ZO PZŁ w Olsztynie
272

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
279
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich SKRZYDLATE SZARAKI z Goraju
264
3
1
Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
246

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie
279
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Młode Wiki
277
3
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Iława
276
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
272
5
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
260
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gryf Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie
257
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Puł_Róg PSMMiKŁ
249
8
Zespół Trębaczy Myśliwskich Gminy i Nadleśnictwa Okonek
235

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego "Sójka" w Bisztynku i Koła Łowieckiego "Rosomak" w Biskupcu
279
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głuszec przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
275
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich WALTORNIA-1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie
260
4
Sygnaliści Myśliwscy Porozumienia Kół Łowieckich KULT ŚW. HUBERTA w Brodnicy
250
5
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Drygały
244
6
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Dwukoły
231

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Dziecięcy Knieja przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
191

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
291
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo
284
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków 
283
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
280
5
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE przy ZO PZŁ w Olsztynie
271
6
3
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk
269
7
Zespół Trębaczy Myśliwskich SKRZYDLATE SZARAKI z Goraju
269
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Młode Wiki
268
9
Zespół Sygnalistów Myśliwskich WALTORNIA-1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie
261
10
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pomorskie Rogi przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
258

 

logo

I Ogólnopolski Konkurs
Sygnalistek Myśliwskich

 

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Magdalena Czerwonka
299
2
Gabriela Ulewicz
297
3
Dominika Dobrowolska
286
4
Agnieszka Bujnicka
282
5
Justyna Stępień
280
6
Magdalena Miszta
279
7
Łucja Walkowiak
277
8
Ewa Chętkowska
276
9
Wioleta Brytan
271
10
Maria Teresa Sibiga
263
11
Aleksandra Modrzejewska
259
12
Joanna Łukacz
241
13
Weronika Sacewicz
202

 

 

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 

 

 

Czas wykonania: 0.331 sekund