Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

XIII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej - Radzymin 2015 EW

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Soliści

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Luiza Szatner
294
2
1
Andrzej Zakrzewski
294
3
Bartłomiej Szlachta
289
4
2
Anna Gocalińska
288
5
3
Janusz Gocaliński
285
6
4
Michał Domański
281
7
Lesław Domogała
279
8
5
Ernest Pietrzyk
277
9
6
Justyna Stępień
275
10
7
Lori McLane
268

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Maciej Żak
297
2
Artur Sadowski
294
3
Kamil Twarowski
287
4
Rafał Osipiński
284
5
1
Natalia Kostka
283
6
2
Lech Gliński
282
7
3
Artur Niewiadomski
280
8
Oskar Sinicyn
279
9
4
Marcin Kozieł
269
10
5
Martyna Tyszkiewicz
269
PK
Roch Sienkiewicz
267
11
Mateusz Niedźwiecki
267
12
Adam Dolniak
265
13
6
Oskar Pietrzyk
265
14
7
Andrzej Michalik
264
15
Alicja Szostak
264
16
8
Jakub Miziołek
259
17
9
Piotr Łada
259
18
10
Roman Jankowski
253
19
11
Jakub Modzelewski
252
20
12
Wojciech Reszka
251
21
13
Wojciech Szydłowski
249
22
14
Jacek Szmit
248
23
15
Sławomir Darkowski
240
24
16
Andrzej Jakubiak
236

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Beniamin Hubert Wroński
295
2
Natan Wojtyła
281
3
1
Jacek Smulski
279
4
Marta Pluto-Prądzińska
278
5
Kamil Bus
272
6
2
Piotr Stankiewicz
263
7
Weronika Sacewicz
260
8
3
Piotr Orych
256
9
4
Krzysztof Gocaliński
247
10
5
Rafał Pasteczka
240
11
6
Maciej Aniszewski
237

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Wynik
1 1 Bartłomiej Pasteczka 166

 

 

Zespoły

 

Klasa A

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja 285

 

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
288
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
282

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Młode Wiki
276
2
Zespół "Puł-Róg" PSMMIKŁ
269

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM "Głuszec" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
284
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie
258

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
288
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
268

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie
263

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy


 

XI Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1 Zespół Rodzinny Pietrzyk "Rosa" 298
2 Zespół Rodzinny Gocalińskich 282

 

 


Nagrody specjalne

 

  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji myśliwych
    Andrzej Zakrzewski
  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji leśników
    Michał Domański
Czas wykonania: 0.143 sekund