Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
XIII Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

Soliści

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
292
2
Karol Jurczyszyn SITLiD Oddz. Szczecin
287
3
Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice
286
4
Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
284
5
Karol Kroskowski WL SGGW Warszawa
279
6
Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk
273
7
Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
272
8
Patryk Ciesielski ZSM Artemis UWM Olsztyn
271
9
1
Tomasz Michewicz KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom.
264
10
Agnieszka Bujnicka Nadleśnictwo Miłomłyn
253
11
Adrian Sobczyński KŁ nr 31 Bażant w Świnice Wareckie
252
12
Szymon Pikulik TL Tuchola
251
13
Jarosław Parol ZO PZŁ Olsztyn
247
14
Krzysztof Kril ZO PZŁ Olsztyn
239
15
Tomasz Żukowski N-ctwo Strzałowo
224
16
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
215

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
Michał Ciesielski ZSM Artemis UWM Olsztyn
290
2
1
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
279
3
Alicja Szostak N-ctwo Spychowo
277
4
Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
268
5
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
268
6
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
267
7
Piotr Habułyk KŁ Głuszec Przechlewo
261
8
Krzysztof Miłoś Nadleśnictwo Złocieniec
260
9
Grzegorz Bukała KŁ nr 7 Sokół Gdańsk
257
10
Roman Dobiecki KŁ nr 31 BAŻANT Świnice Wareckie
255
11
Dominik Wielgórka Nadleśnnictwo Złocieniec
252
12
Kamil Twarowski Nadleśnictwo Srokowo
252
13
Damian Kozłowski TL Tuchola
249
14
2
Radosław Koprowski KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom.
247
15
Maciej Szendel KŁ nr 24 Jeleń Ujście
243
16
Przemysław Domanowski KŁ Kudypy
238
17
Jakub Rolnik Koło Łowieckie nr 19 Jeleń Piaski
237
18
Tadeusz Pyra ZO PZŁ Wrocław
227

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
296
2
Mikołaj Ciesielski ZSM Artemis UWM Olsztyn
288
3
1
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
277
4
Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
275
5
Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
272
6
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
272
7
Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
267
8
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
264
9
Łukasz Wolert ZSM Artemis UWM Olsztyn
263
10
2
Maksym Linetty ZSM Artemis UMW Olsztyn
263
11
3
Jagoda Cemka TL Tuchola
249
12
4
Jarosław Wasilewski KŁ Darz Bór Jabłonno Pomorskie
248
13
Sebastian Nieborak KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
243
14
Krzysztof Baranowski TL Tuchola
243
15
Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
242
16
Marcin Schmidt TL Tuchola
237
17
Jacek Kamrowski KŁ Knieja Tczew
236
18
Dominika Kozłowska TL Tuchola
233
19
5
Emilia Marciniak ZSL Goraj
232
20
Tomasz Kociszewski KŁ nr 81 DROP Biedrusko
230
21
6
Adam Kwasigroch TL Tuchola
230
22
Łukasz Grabowski GOK Sierakowice
210
23
Karol Wiczanowski  
198

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
1
Michał Machel KŁ Chełmińskie
203
2
Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
194
3
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
190
4
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
190
5
Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
190
6
Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
184
7
Kacper Olszewski GOK Sierakowice
177
8
Jonasz Kaźmierczak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
175
9
Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
172

 

Zespoły

 

Klasa G

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo
269
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
268

 

Klasa A

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
240

 

Klasa B

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie
282
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BRACIA MACHEL
278
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie przy KŁ Żuraw w Kościerzynie
270
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Złocieniec
250

 

Klasa C

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego 335 Przyszłość
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Artemis UWM w Olsztynie
289
3
Sygnaliści Myśliwscy Porozumienia Kół Łowieckich KULT ŚW. HUBERTA w Brodnicy
265
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głuszec przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
261
5
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
259
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ryś przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
253
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich NIEDŹWIEDZIE przy GOK Sierakowice
230
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BRZUCHOWA GÓRA 208 KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Biskupicach
229
9
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Złocieniec
228

 

Klasa D

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Dziecięcy Knieja przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
186

 

Klasa MB

KO
Nazwa
Razem
1
Soubor loveckých trubačů LČR, LS Jeseník
289
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BRACIA MACHEL
274
3
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich HUBERTUSY przy Kole Łowieckim nr 31 BAŻANT w Świnicach Warckich
270
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
262
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
250
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pomorskie Rogi przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
230

 

Klasa MEs

KO
Nazwa
Razem
1
Soubor loveckých trubačů LČR, LS Jeseník
292

 

Klasa MD

KO
Nazwa
Razem
1

Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Jenot”
przy Technikum Leśnym w Tucholi

259

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich „HUBERTUSY” przy Kole Łowieckim nr 31 „Bażant” w Świnicach Warckich
200
2
Zespół Wokalny „Józefinki” ze Świecia nad Osą
199
3
Soubor loveckých trubačů LČR, LS Jeseník (Czechy)
198
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Artemis” Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
193
5
Zespół „Łoszaki” przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Bydgoszczy
192
6
Zespół Muzyki Myśliwskiej „Akord Lasu” przy Zarządzie Okręgowym PZŁ we Wrocławiu
185

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy


 

Wyniki w Mistrzostwach Świata
w grze na drewnianym rogu tucholskim

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Karol Jurczyszyn SITLiD Oddz. Szczecin
2
Oskar Pietrzyk WKŁ nr 335 Przyszłość
3
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa

 

 

Laureaci konkursu
na wykonanie „HEJNAŁU TUCHOLI”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
2
Karol Jurczyszyn SITLiD Oddz. Szczecin
3
Szymon Pikulik TL Tuchola

 

 

Laureaci konkursu na wykonanie

„HEJNAŁU ŁOWIECTWA BYDGOSKIEGO”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
2
Michał Ciesielski ZSM Artemis UWM Olsztyn
3
Szymon Pikulik TL Tuchola

 

Czas wykonania: 0.142 sekund