Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej w Gołuchowie

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

II Międzynarodowy Festiwal
Kultury Leśnej i Łowieckiej
Gołuchów 2015

Zdobywcą Nagrody Grand PRIX został
Zespół Sygnalistów Myśliwskich „AKTEON” Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie

 

 

Wyniki konkursu


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa C

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ARTEMIS UWM w Olsztynie
292
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prószków
272
3
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
268
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tryk KŁ Lis w Bystrzyca Kłodzka
264
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich LEŚNIK KŁ Darz Bór w Jarocinie
253
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HUBERT Bralin
244
7
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZO PZŁ we Wrocławiu TRYTON
240

 

Klasa B

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
282
2
Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
270
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich OGAR ZO PZŁ Konin
268
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa
263
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwie Przedborów
254
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich PRZYLESIE Poznań
250
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich PALATIUM Nadleśnictwa Grodzisk
245
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia
237

 

Klasa G

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
287
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
280

 

Klasa MB

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie
291
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
280
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa
258
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich OGAR ZO PZŁ Konin
242
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich PALATIUM Nadleśnictwa Grodzisk
241
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwie Przedborów
235
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HUBERT Bralin
229

 

Klasa MEs

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
277

 

Klasa MSH

L.p. Nazwa zespołu pkt
1
TAURO RAGAI (Litwa)
290
2
Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
282

 

Klasyfikacja solowa

 

Klasa D

L.p.
Solista
pkt
1
Martyna Jamrozik
194

 

Klasa C

L.p.
Solista
pkt
1
Mikołaj Ciesielski
287
2
Jakub Kociński
270
3
Anna Tomaszewska
264
4
Przemysław Tomczyk
255
5
Rafał Stefaniak
253
6
Kamil Bus
252
7
Michał Kuźmicz
251
8
Łukasz Obecny
251
9
Dominik Burgieł
250
10
Szymon Kosiński
239
11
Paweł Walczak
238
12
Katarzyna Garczarek
235
13
Jacek Kołek
231
14
Tomasz Luksa
231
15
Marek Panek
223

 

Klasa B

L.p.
Solista
pkt
1
Damian Tokarz
283
2
Oskar Sinicyn
281
3
Michał s. Pawła Ciesielski
280
4
Artur Sadowski
276
5
Jakub Rolnik
274
6
Kamil Tokarz
273
7
Aleksander Garczarek
273
8
Barbara Szestowicka
270
9
Dominik Pawlak
269
10
Bartosz Górka
268
11
Roman Wesołkowski
266
12
Filip Sioch
265
13
Jakub Kaczmarek
263
14
Maciej Żak
262
15
Mirosław Frontczak
262
16
Mateusz Skiba
261
17
Krzysztof Chudzikowski
261
18
Adam Dolniak
260
19
Anna Kaczmarek
258
20
Jacek Pszczółka
255
21
Grzegorz Tomaszewski
254
22
Lidia Steczowicz
252
23
Hubert Ceglarek
252
24
Krystian Stankowski
251
25
Michał Standio
245
26
Mariusz Kotlarski
243
27
Adam Garczarek
242
28
Agnieszka Wojtaczka
241
29
Krzysztof Andrzejewski
240
30
Przemysław Rachlak
239
31
Maciej Szendel
237
32
Krzysztof Janeczko
233
33
Piotr Błoński
229
34
Mateusz Kubas
227
35
Bartosz Piskozub
224
36
Leszek Krysztofik
218
37
Piotr Kowalik
216

 

Klasa A

L.p.
Solista
pkt
1
Bartłomiej Szlachta
293
2
Luiza Szatner
291
3
Karol Kroskowski
285
4
Piotr Kowal
282
5
Andrzej Szymczyk
282
6
Bartłomiej Barański
277
7
Arkadiusz Tokarz
276
8
Sylwia Tomecka
274
9
Mariusz Jamrozik
272
10
Przemysław Kiciński
272
11
Bartłomiej Sołtys
267
12
Giedrius Labanauskas
267
13
Lesław Domogała
265
14
Patryk Ciesielski
264
15
Hubert Kapuściński
257
16
Aleksander Hołodniak
256
17
Magdalena Miszta
252
18
Karol Nawrot
248
19
Mariusz Czechowski
246
20
Wojciech Kurzeja
245
21
Mateusz Czech
243
22
Łukasz Śliwiński
242
23
Andrzej Michał Kapuściński
241
24
Sławomir Brodziak
241
25
Janusz Liana
240
26
Andrzej Bochenek
237
27
Błażej Tomaszewski
236
28
Łukasz Wyrzykowski
232
29
Radosław Czechyra
230
30
Agnieszka Kowalewska
219

 


KO - Klasyfikacja ogólna

PK - Występ poza konkursem

Czas wykonania: 0.142 sekund