Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg” – Lądek Zdrój 2015 EW

strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
zdjęcia

Lądek Zdrój, 29-30 maja 2015 r.

 

Zaproszenie na konkurs sygnalistów myśliwskich

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Wałbrzychu, Urząd Miasta i Gminy w Lądku Zdroju, Nadleśnictwo Lądek Zdrój oraz Koło Łowieckie „Darz Bór” Lądek Zdrój organizują otwarty XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg”, który rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu 30 maja br. w Parku Zdrojowym w Lądku Zdroju.

Konkurs jest jednocześnie eliminacją do Krajowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich na 2016 r. dla uczestników z województwa dolnośląskiego, w jego ramach odbędą się przesłuchania solistów w klasach kwalifikacyjnych – D, C, B, A i zespołów w klasach – D, C, B, A, G oraz zespołów w klasach muzyki myśliwskiej MB, Mes i MSH.

Zgłoszenia na uniwersalnych kartach należy kierować w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja  br. na adres Zarządu Okręgowego PZŁ w Wałbrzychu ul. 1 Maja 158 58-305 Wałbrzych, e-mail zo.walbrzych@pzlow.pl. Ze względów organizacyjnych prosimy nie przekraczać w/w terminu.

Losowanie zestawów konkursowych przez jury i organizatorów odbędzie się przed konkursem i zostanie ogłoszone w terminie do 21 maja 2015 r na stronie internetowej Zarządu Okręgowego (www.walbrzych.pzlow.pl).

XIV Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg” będzie przeprowadzony zgodnie z „Regulaminem Ogólnopolskich Konkursów Sygnalistów Myśliwskich”

Organizatorzy zapewniają nieodpłatnie jeden ciepły posiłek dla uczestników konkursu.

 

 

 


Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu
ul. 1 Maja 158
58-305 Warłbrzych
zo.walbrzych@pzlow.pl
Tel:
(0 74) 842 50 62
(0 74) 848 59 57
Czas wykonania: 0.101 sekund