Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Goraj-Zamek 2015 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
o nas w mediach
archiwum

XXI Wielkopolski Festiwal Kultury Łowieckiej
i Edukacji Ekologicznej

Goraj-Zamek 2015

 


Wyniki konkursów



Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Julia Królik UR Kraków
292
2
1
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
288
3
2
Leszek Koliński N-ctwo Durowo
286
4
3
Paweł Strawa ZSL Goraj
285
5
4
Tomasz Szrama ZTM absolVent
285
6
5
Bartłomiej Bejga ZSL Rogoziniec
284
7
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
284
8
6
Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp.
283
9
Tadeusz Piankowski ZTM Venator UP Poznań
281
10
7
Hubert Szrama N-ctwo Krucz
280
11
Hubert  junior Jurczyszyn ZTM AbsolVent
276
12
8
Bartłomiej Sijka ZTM Venator UP Poznań
275
13
Maciej Sowa UR Kraków
274
14
Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice
273
15
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
271
16
9
Jan Strawa ZSL Goraj
263
17
10
Adam Pulit ZTM Złotów
261
18
Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk
257
19
11
Szymon Pikulik TL Tuchola
254
20
12
Piotr Nowak N-ctwo Sarbia
253
21
13
Andrzej Michał Kapuściński KŁ nr 23 Knieja w Koninie
246
22
14
Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań
245
23
15
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
245
24
16
Adam Kupś ZSL Goraj
244
25
17
Hubert Kapuściński Nadleśnictwo Kalisz Pomorski
244
26
Mariusz Tylicki  ZTM Venator UP Poznań
240
27
Bartosz Gosztyła  ZTM Venator UP Poznań
238
28
18
Jan Maciejewski Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie
234
29
19
Ks. Michał Zamelek Parafia w Rawiczu
223
30
20
Błażej Tomaszewski ORŁ w Koninie
213
31
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
209
32
21
Bartosz Czemko ZSL w Goraju
150
33
Krystian Kleingartner ZSL w Goraju
142

 

Klasa B

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
293
2
1
Jakub Kaczmarek KŁ Przylesie
280
3
2
Hubert Kaczmarek ZSL Rogoziniec
278
4
3
Mikołaj Rybicki KŁ Żuraw Brójce
274
5
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
274
6
Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin
264
7
Justyna Makoś KŁ Knieja Szczecin
261
8
4
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś Notecka
261
9
5
Jakub Rolnik Koło Łowieckie nr 19 Jeleń Piaski
258
10
6
Michał Standio Nadleśnictwo Krucz
257
11
7
Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
256
12
8
Mariusz Czechowski KŁ 32 Leśnik w Grodźcu
256
13
9
Radosław Walkowiak SzSMŁiŚp Hubertus
255
14
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
253
15
10
Malwina Fikus ZTM Venator UP Poznań
253
16
Wojciech Walkowiak ZSL Rogoziniec
252
17
11
Marcin Krawiec KŁ Przylesie Poznań
248
18
12
Leszek Krysztofik KŁ Orion Konin
248
19
13
Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk
247
20
14
Dominik Kusz ZSL w Goraju
246
21
15
Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki
244
22
Karol Wróbel UR Kraków
242
23
Przemysław Pachucki ZTM Venator UP Poznań
242
24
16
Tomasz Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
241
25
Wiktoria Burdon ZTM Venator UP Poznań
235
26
17
Łucja Walkowiak Gimnazjum w Otorowie
235
27
18
Jacek Pszczółka N-ctwo Sarbia
235
28
Piotr Sawczyszyn ZSL w Goraju
234
29
19
Hanna Rzyska ZSL w Goraju
233
30
Tomasz Sanocki ZSL w Goraju
232
31
Grzegorz Makoś KŁ Knieja Szczecin
231
32
20
Hubert Ceglarek ZSL Rogoziniec
231
33
Monika Ratajczak KŁ Żuraw Brójce
229
34
21
Kamil Drozda ZSL w Goraju
226
35
22
Krzysztof Borowiak N-ctwo Grodzisk Wlkp.
224
36
23
Maciej Szendel KŁ nr 24 Jeleń Ujście
222
37
Eryk Ignasiak TL w Goraju
219
38
24
Janusz Wylegała KŁ nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
218
39
Mateusz Walkowiak KŁ Żuraw Brójce
216
40
25
Adam Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
210
41
26
Karol Jędryka ZSL w Goraju
202
42
27
Jakub Konitzer ZTM Złotów
194
43
Maciej Klebieko KŁ Hubert Świebodzin
187
44
Szymon Patryk Puzio ZSL w Goraju
171
45
Jakub Górecki ZSL w Goraju
134
46
28
Kamil Dulas ZSL w Goraju
63
47
Szymon Ussorowski ZSL w Goraju
39

 

Klasa C

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
292
2
1
Anna Tomaszewska Gimnazjum w Kaźmierzu
291
3
Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
284
4
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
275
5
2
Tomasz Goździejewski ZTM Złotów
273
6
3
Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie
272
7
Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
268
8
Przemysław Galus KŁ Knieja Szczecin
267
9
Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
267
10
Hubert Należyty SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
266
11
4
Magdalena Szulc KŁ Żuraw Brójce
266
12
Mieszko Górecki Barlinek
265
13
5
Jakub Kociński N-ctwo Grodzisk Wlkp.
263
14
6
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
261
15
7
Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
255
16
Krzysztof Baranowski TL Tuchola
254
17
8
Stanisław Górecki ZTM Złotów
252
18
9
Karolina Olszewicz Nadleśnictwo Sarbia
248
19
Błażej Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
246
20
10
Sebastian Nieborak KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
243
21
Filip Sobolewski TL w Tucholi
242
22
Jagoda Cemka TL Tuchola
241
23
Dominika Kozłowska TL Tuchola
238
24
Natalia Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
237
25
11
Nikodem Nurczyk ZTM Złotów
237
26
Marcin Jankowski TL Tuchola
236
27
12
Katarzyna Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu
236
28
Marcin Schmidt ZSL Tuchola
236
29
13
Jan Kotlarz ZSL Goraj
236
30
14
Marcel Kaczmarek ZTM Złotów
235
31
Emilia Marciniak ZSL Goraj
235
32
15
Mateusz Schubert N-ctwo Sarbia
234
33
Adam Kwasigroch TL Tuchola
234
34
Wojciech Szeląg KŁ Dzik Pokój
233
35
16
Tadeusz Dybaś ZSL Goraj
233
36
Patryk Czekalski ZSL Rogoziniec
232
37
Katarzyna Janicka ZSL Goraj
231
38
17
Bartosz Helak ZSL Goraj
229
39
18
Bartosz Skowroński N-ctwo Sarbia
227
40
Małgorzata Kubecka ZSL Goraj
226
41
19
Tomasz Kociszewski KŁ Drop Biedrusko
211
42
20
Marcin Helman ZSL Goraj
204
43
21
Paweł Kurowski ZSL Goraj
191
44
22
Klaudia Ludowicz ZSL Goraj
191
45
23
Blanka Krenc ZSL Goraj
175
46
24
Robert Wilski ZSL Goraj
170

 

Klasa D

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Michał Machel KŁ Chełmińskie
207
2
Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
200
3
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
194
4
Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
191
5
Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
190
6
Andrzej Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
187
7
Jonasz Kaźmierczak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
183
8
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
180
9
1
Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
177
10
Bartosz Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
175
11
2
Jakub Nadolny Szkoła Podstawowa w Czarnkowie
173
12
3
Robert Nadolny Szkoła Podstawowa w Czarnkowie
171
13
Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
160
14
4
Martyna Kaczmarek Szkoła Podstawowa w Ujściu
148
15
Ignacy Trzebiatowski N-ctwo Czarnobór
139

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj
292
2
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu WL UP w Poznaniu
292
PK
Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent OHZ Zielonka
289
3
4
Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia
286

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów
289
2
Jenot TL w Tucholi TL w Tucholi
243

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na zamku w Bytowie
296
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BRACIA MACHEL KŁ Chełmińskie
295
3
1
Zespół Sygnalistów Darz Bór Koła Łowieckiego nr 19 Jeleń w Piaskach KŁ nr 19 Jeleń w Piaskach
286
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków
282
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głos Kniei ZSL Rogoziniec ZSL Rogoziniec
279
6
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Palatium Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski  
268
7
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ogar Zarządu Okręgowego PZŁ Konin  
267
8
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin
251
9
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Wronki Nadleśnictwo Wronki
251
10
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Łopuchówko N-ctwo Łopuchówko
244
11
6
II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj
226

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głuszec przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
281
2
Jenot Tuchola ZSL w Tucholi
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Daniel Zagwiździe  
262
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Brzuchowa Góra 208 Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Debrznie KŁ Myśliwiec w Biskupicach
258
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Wylegałów  
247
6
1
II Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia
232
7
2
III Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL Goraj
229

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Dziecięcy Knieja przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie  
198
2
1
Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Młode wilki Nadleśnictwa Sarbia  
172

 



Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne

 

Klasa A

KO KR Nazwa
pkt
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów
297

 

Klasa B

KO KR Nazwa
pkt
1
Bracia Machel - Chełmno
300
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Kapuścińskich
287

 

Klasa C

KO KR Nazwa
pkt
PK
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór KŁ nr 42 Daniel i KŁ nr 20 Dąbrowa
269
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jegier & Jegier
242
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Alikwoty
241

 


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 



Wyniki
XIII Ogólnopolskiego Konkursu
Wabienia Jeleni

 

 

Miejsce
Imię i nazwisko
I
Jan Skrzetuski - Biuro Polowań Huntpol
II
Tomasz Maliński – Nadleśnictwo Sarbia
III
Andrzej Misiak - Nadleśnictwo Człopa

 

W konkursie wzięło udział 24 uczestników

 



Wyniki
V Pilskiego Konkursu
Oceny Poroży Jeleni

 

 

Miejsce
Imię i nazwisko
Punktacja
1
Marcin Senger – Nadleśnictwo Podanin
76
2

Kacper Szymanowski – Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury  Łowieckiej na Zamku w Bytowie

76
3
Krzysztof Andrzejewski – Nadleśnictwo Sarbia
75

 

W konkursie wzięło udział 49 uczestników

 



Wyniki
I Pilskiego Turnieju Łuczniczego

 

 

Kategoria
Imię i Nazwisko
I miejsce Juniorzy Olek Kulus
I miejsce Mężczyźni – łuki bloczkowe  Sebastian Fabiś
I miejsce Kobiety – łuki bloczkowe  Marlena Handzlik
I miejsce Mężczyźni – łuki tradycyjne Aleksander Kulus
I miejsce Kobiety – łuki tradycyjne Danuta Swoboda
I miejsce Mężczyźni – łuki klasyczne Kacper Nowak

 



XIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich

 

W XIII Pilskim Pokazie Psów Ras Myśliwskich wzięło udział 16 psów z 13 ras. Najpiękniejszym psem pokazu został KAY springer spaniel angielski, którego właścicielem jest Norbert Cieżmiewski.


Lista laureatów okręgowego konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” – Goraj 2015

Kategoria przedszkola:

Wyróżnienia:

Przedszkole „Leśne Ludki”
62-290 Mieścisko, ul. Kościuszki 9

 

Kategoria szkała podstawowa kl. I-III:

Nagrody:

  1. KEWIN SOŁTYSIAK
    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego I Armii Wojska Polskiego
    64-720 Lubasz, ul. Szkolna 6
  2. MARCIN JANISZEWSKI
    Zespół Szkół w Piecniku
    78-650 Mirosławiec, Piecnik 8
  3. Klasa 1b
    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego I Armii Wojska Polskiego
    64-720 Lubasz, ul. Szkolna 6

 

Wyróżnienia:

  • OLGA ŚLEPECKA
    Szkoła Podstawowa  im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku
    89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8
  • LIWIA FRĄTCZAK
    Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim, Szkoła Podstawowa w Grabionnej
    89-350 Miasteczko Krajeńskie, Grabionna 4
  • HANNA CZARCZYŃSKA
    Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Mieścisku
    62-290 Mieściska ul. Wągrowiecka 28
  • KRYSTIAN JASIŃSKI
    Zespół Szkół w Piecniku
    78-650  Mirosławiec, Piecnik 8
  • ELZBIETA SANOCKA
    Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
    64-980 Trzcianka, ul. Sikorskiego 26

 

Kategoria szkoła podstawowa kl. IV-VI:

Nagrody:

  1. KAROLINA STANUCH
    Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
    64-730 Wieleń ul. Szkolna 4
  2. EMILIA STRAWA
    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego I Armii Wojska Polskiego
    64-720 Lubasz,  ul. Szkolna 6
  3. AGATA GRZYWNA
    Szkoła Podstawowa im. Tony’ego Halika w Górznej
    77-400 Złotów, Górzna 19

 

Wyróżnienia:

  • JULIA MICHALSKA
    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku
    89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8
  • WERONIKA IGNACY
    Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ujskiej
    64-850 Ujście, Nowa Wieś Ujska 1
  • MARTYNA MIKOŁAJCZAK
    Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaj w Białośliwiu
    89-340 Białośliwie  ul. 4 Stycznia 8
  • JULIA KULICKA
    Zespół Szkół w Lipce, Szkoła Podstawowa w Lipce
    77-420 Lipka ul. Szkolna 6
  • OLIWIA WAJSTOK
    Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie im. ks. dra Bolesława Domańskiego
    77-424 Zakrzewo, ul. 29 Stycznia 29

 

Kategoria gimnazjum:

Nagrody:

  1. WERONIKA STARZONEK
    Gimnazjum nr. 1 im. J Słowackiego w Trzciance
    64-980 Trzcianka
  2. OLIWIA PRZEŹDZIECKA
    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej
    64-980 Biała,  ul. Parkowa 1
  3. PATRYCJA ADAMCZYK
    Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala w Białośłiwiu
    89-340 Białośliwie, 4 Stycznia 8  

 

Wyróżnienia:

  • JAGODA MORZYC
    Zespół Szkół w Piecniku
    78-650 Mirosławiec, Piecnik 8
  • WERONIKA JĘDRYSIAK
    Publiczne Gimnazjum w  Człopie im. Jana Pawła II w Człopie
    78-630 Człopaul. Plac Zwycięstwa 6  
  • AGNIESZKA BRZOZOWSKA
    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej
    64-980 Biała,  ul. Parkowa 1
  • IZABELA BALCER
    Publiczne gimnazjum nr  2 im. Jana Pawła II w Świętej.
    77-400 Złotów,  Święta 40
  • JOANNA CZAPLIŃSKA
    Zespół Szkół. Gimnazjum im. dra Piotra Kowalika. ul. Klasztorna 3.
    62-130 Gołańcz.

 

Nagroda Grand Prix:

JULIA WOJCIECHOWSKA
Zespół Szkół Morakowo. Publiczne Gimnazjum.
62-130 Gołańcz. Morakowo 54.

Czas wykonania: 0.121 sekund