Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XII Gorzowski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Przeborowo 2015 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

 

 


 SOLIŚCI


 

Klasa D

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Szymon Kiżewski
199
2
1
Gustaw Kaźmierczak
171

 

Klasa C

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Beniamin Wroński
295
2
Marta Pluto Prądzińska
287
3
Anna Tomaszewska
284
4
1
Jakub Sołtruk
277
5
2
Szczepan Sadowski
272
6
Jagoda Cemka
264
7
3
Dominik Wócik
264
8
Maciej Szendel
263
9
4
Mieszko Górecki
262
10
5
Maciej Posyniak
255
11
6
Wojciech Wielgus
254
12
7
Łukasz Najda
254
13
Krzysztof Baranowski
247
14
8
Katarzyna Garczarek
240
15
9
Małgorzata Kubecka
240
16
10
Agnieszka Wychowałek
240
17
11
Michalina Taczała
237
 

 

Klasa B

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Natalia Kostka
290
2
Aleksander Garczarek
284
3
1
Remigiusz Nowicki
284
4
Hubert Kaczmarek
284
5
2
Sławomir Kaźmierczak
284
6
Malwina Fikus
282
7
Lech Gliński
274
7
Jacek Smulski
274
8
3
Tomasz Bernacki
270
9
Sławomir Darkowski
269
10
Przemysław Galus
267
11
Radosław Walkowiak
267
12
4
Mateusz Walkowiak
265
13
5
Wojciech Walkowiak
265
14
Krystian Stankowski
263
15
6
Tomasz Sanocki
258
16
7
Łukasz Stanecki
254
17
Adam Garczarek
253
18
8
Mariusz Chmielewski
253
19
9
Krystian Kleingärtner
251
20
Łucja Walkowiak
248
21
10
Rafał Soniewski
244
22
Jacek Szmit
238
23
Kacper Nowak
184
23
11
Jakub Górecki
184

 

Klasa A

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Karol Jurczyszyn
300
2
Hubert Szrama
296
3
2
Hubert Jurczyszyn
295
4
Tadeusz Piankowski
293
5
Leszek Koliński
292
6
Magdalena Czerwonka
288
7
Justyna Stępień
287
8
Andrzej Zakrzewski
285
9
3
Piotr Wlaźlik
280
10
4
Stanisław Skrzetuski
279
11
Przemysław Kiciński
277
12
Hubert Kapuściński
277
13
Maciej Klupś
273
14
Mariusz Tylicki 
268
15
Bartłomiej Sijka
268
16
Szymon Pikulik
267
17
5
Karol Chmielewski
261
18
Andrzej Michał Kapuściński
260
19
Przemysław Pachucki
254
20
Dominik Majer 
254
21
Roman Wesołkowski
250
22
Bartosz Jan Gosztyła
246
23
6
Bartosz Rot
195

Klasa S (Seniorzy)

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Andrzej Zakrzewski
206
2
Lech Gliński
193
3
Sławomir Darkowski
190
4
Wojciech Ćwiejkowski
190
5
Mirosław Burzyński
189
6
Andrzej Michał Kapuściński
184

 


ZESPOŁOWO


Klasa C 

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Zespół Sygnalistów Mysliwskich "Niedźwiedź" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
276
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYK" Koła Łowieckiego "LIS" w Bystrzycy Kłodzkiej
270
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jenot" przy Technikum Leśnym w Tucholi
247
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starościnie / Rzepinie
234
5
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Jeleń" Okunie
230

 

Klasa  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" Koła Łowieckiego nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i Koła Łowieckiego nr 20 "Dąbrowa" Poznań
274
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Smolarz w Kleśnie
261
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja
236
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu
231

 

Klasa A

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starościnie
239

 

Klasa G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
285
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Gorzowska Knieja"
283

Zespoły rodzinne

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Zespół Rodzinny Dąbrowa
271
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Kapuścińskich
268
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich ROGAŚ Rodziny Chmielewskich
256
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" Koła Łowieckiego nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i Koła Łowieckiego nr 20 "Dąbrowa" Poznań
246

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
296
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
288
3
Zespół Sygnalistów Mysliwskich "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
269
4
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Gorzowska Knieja"
264
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" Koła Łowieckiego nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i Koła Łowieckiego nr 20 "Dąbrowa" Poznań
263

 

 


KO - klasyfikacja ogólna

KR - klasyfikacja regionalna

 

 


 Konkurs wabienia jelenia


 

Klasa D

Miejsce

Nazwisko Imię

Punkty

1
Jakub Górecki
44
2
Karol Chmielewski
43
3
Maciej Krzysztofik
42
4
Bartosz Jan Gosztyła
37
5
Maciej Szendel
35
6
Mariusz Chmielewski
34
7
Bartłomiej Sijka
33
8
Dominik Majer
30

 

 

 

Czas wykonania: 0.041 sekund