Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXIV Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej im. Rafała Minicha w Przechlewie

wyniki
strona główna
wyniki

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Magdalena Czerwonka
286
2
Krzysztof Dyk
281
3
2
Piotr Dworszczak
268
4
Szymon Pikulik
267
5
3
Hubert Keller
250
6
Tomasz Banaśkiewicz
240
7
4
Alfred Ferenc
229
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Szymon Wilma
278
2
2
Piotr Habułyk
271
3
3
Bartłomiej Freda
269
4
4
Szymon Kujawski
265
5
5
Michał Czapiewski
261
6
6
Marek Szot
260
7
7
Grzegorz Bukała
249
8
8
Łukasz Schuetza
247
9
9
Damian Bujak
243
10
Tomasz Jegier
239
11
Maciej Żuromski
236
12
Dawid Rusinek
202
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Beniamin Hubert Wroński
295
2
2
Marta Pluto Prądzinska
289
3
3
Paweł Godlewski
279
4
Adam Rosiński
277
5
4
Mateusz Formella
276
6
Natalia Napora
276
7
5
Natan Wojtyła
273
8
6
Borys Wrzesiński
266
9
Jagoda Cemka
265
10
Agnieszka Jegier
264
11
7
Damian Kozłowski
255
12
8
Dariusz Kowalik
251
13
9
Jonasz Mielewczyk
249
14
Krzysztof Baranowski
247
15
10
Marcin Jankowski
247
16
11
Błażej Mazur
244
17
Filip Sobolewski
241
18
12
Łukasz Matyszewski
241
19
13
Weronika Grzenkowska
230
20
Kamil Jankowski
230
21
Marcin Schmidt
224
22
Andrzej Sochacki
224
23
Sebastian Nieborak
223
24
14
Dominika Kozłowska
220
25
Adam Kwasigroch
198
Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Mateusz Witak
195
2
2
Szymon Kiżewski
194
3
3
Gracjan Bulczak
194
4
4
Andrzej Witak
191
5
5
Kacper Mazur
190
6
6
Dominika Błaszkowska
186
7
7
Maja Kiedrowska
182
8
8
Aleksandra Modrzejewska
180
9
9
Antoni Błaszkowski
179
10
Alicja Szymańska
177
11
10
Jonasz Kaźmierczak
172
12
11
Marcin Godlewski
171
13
12
Dominik Breske
168
14
13
Kacper Olszewski
165
15
Wojciech Niezgodka
163
16
14
Maksymilian Grzenkowski
155
17
15
Bartosz Mazur
149

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa
pkt
1
Reprezentacyjny ZSM Technikum Leśnego w Warcinie
281
Klasa A
KO Nazwa
pkt
1
ZSM JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
240
Klasa B
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Klangor Zarządu Okręgowego PZŁ Koszalin
294
Klasa C
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Głuszec przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
288
2
II ZSM JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
255
3
ZSM Brzuchowa Góra 208 Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Debrznie
238
4
III ZSM JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
235
5
ZSM Ryś przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
225
6
ZSM Niedźwiedzie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach
214
Klasa D
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Knieja przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
193
Klasa MB
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Pomorskie Rogi przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
282
2
Reprezentacyjny ZSM Technikum Leśnego w Warcinie
280
3
ZSM JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
250
Klasa MSH
KO Nazwa
1
Marta Abramczyk i Adam Glama  

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Kategoria Wiersz - Twórczość własna

Miejsce
Wykonawca
Reprezentacja
1
Michał Hoffmann
Technikum Leśne w Tucholi
2
Marek Edward Kozłowski
3
Dawid Bartnicki
Technikum Leśne w Tucholi
4
Wiktor Wojciechowski
Technikum Leśne w Tucholi
5
Klaudia Dowbeńko
Technikum Leśne w Tucholi

Kategoria Wiersz - Rafał Minich

Miejsce
Wykonawca
Reprezentacja
1
Maja Kiedrowska
Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
2
Marzena Witak
Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
3
Adrian Andrearczyk
Technikum Leśne w Tucholi
4
Dawid Bartnicki
Technikum Leśne w Tucholi
Czas wykonania: 0.122 sekund