Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VII Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” - Kraków-Niepołomice 2015 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

Soliści

Klasa A
KO
KR
LP
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Bartłomiej Szlachta
293
2
Sylwia Tomecka
293
3
Julia Królik
292
4
Dominika Dobrowolska
290
5
Zbyněk Ketner
290
6
Andrzej Zakrzewski
288
7
Luiza Szatner
283
8
Lesław Domogała
280
9
Jakub Jędrzejewski
279
10
Maciej Sowa
278
11
Grzegorz Lison
275
12
2
1
Bartłomiej Sołtys
274
13
3
Jacek Siuty
274
14
4
Wojciech Pieprzyca
273
15
Justyna Stępień
271
16
Ewa Chętkowska
271
17
Ondřej Matějka
269
18
2
Katarzyna Gorywoda
266
19
Mateusz Zimny
263
20
Piotr Kowal
263
21
Rafał Rogowski
261
22
5
3
Wojciech Kurzeja
259
23
Karol Hussarek
258
24
Łukasz Praszczyk
257
25
Łukasz Ogaza
255
26
6
Paweł Ormanty
253
27
Cezary Mozgawa
219
28
7
Michał Dobosz
216
29
Dawid Wnuk
211
Klasa B
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Marcin Machel
298
2
Rafał Osipiński
297
3
Lori McLane
290
4
Bartosz Górka
287
5
1
Jakub Konopka
285
6
Maciej Żak
283
7
Natalia Kostka
281
8
Oskar Sinicyn
280
9
2
Adam Pawlik
280
10
Artur Sadowski
280
11
3
Sylwia Suder
279
12
Mateusz Niedźwiecki
272
13
Hubert Dydyński
270
14
Justyna Pachana
267
15
Arkadiusz Smyk
265
16
Dariusz Marciniec
264
17
Lech Gliński
263
18
Marta Olejarz
263
19
Kamil Twarowski
263
20
4
Andrzej Bochenek
261
21
5
Robert Chrabąszcz
258
22
Elżbieta Racibor
256
23
Przemysław Baran
256
24
Paweł Wujec
255
25
Barbara Szestowicka
254
26
Agnieszka Kołodziejska
253
27
Dawid Lonc
253
28
Maciej Atemborski
252
29
Mateusz Kubas
248
30
6
Mariusz Kotlarski
247
31
7
Stanisław Szlachta
246
32
Szczepan Borecki
245
33
8
Michał Gunia
244
PK
Michał Kuźmicz*
243
34
Adam Gorywoda
242
35
9
Dominik Malik
241
36
10
Tomasz Romanowski
241
37
11
Liliana Nowak
241
38
12
Michał Popiela
239
39
13
Piotr Gryboś
239
40
Weronika Wilk
238
41
14
Leszek Węgrzyn
237
42
Artur Drążek
234
43
Kamil Dziurzyński
231
44
Marek Glica
229
45
Sebastian Fila
228
46
Adam Dolniak
228
47
15
Agnieszka Pabian
227
48
Karol Wróbel
227
49
16
Tomasz Jankowski
222
50
17
Przemysław Styrkosz
219
51
Edmund Słowik
214
52
18
Andrzej Gacoń
185
Klasa C
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Kamil Bus
283
2
Mikołaj Machel
283
3
Marcin Kozieł
280
4
1
Michał Patrzałek
277
5
2
Mateusz Tokarz
276
6
3
Maciej Siuty
273
7
Teresa Setlak-Dula
270
8
Maria Olejarz
268
9
Roger Guzik
265
10
Joachim Wilkowski
262
11
Grzegorz Mielniczek
259
12
4
Lidia Steczowicz
258
13
Richard McLane
257
14
Michał Kuźmicz
256
15
5
Szymon Przybycień
256
16
Mariusz Musiolik
253
17
6
Dorota Król
251
18
7
Dariusz Rotko
250
19
8
Dawid Fecko
249
20
9
Romuald Belczyk
243
21
10
Krzysztof Krok
239
22
Weronika Sacewicz
233
23
Jacek Kołek
232
24
Dominik Burgieł
229
25
Przemysław Jodłowski
228
26
11
Piotr Kowalik
207
Klasa D
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Michał Machel
204
2
Piotr Musiolik
198
3
1
Bartłomiej Tobiasz
195
4
2
Paweł Smogór
191

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa
pkt
1 ZSM "Hagard" 299
2 ZSM Technikum Leśnego w Brynku 292
3 ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 274
Klasa B
KO Nazwa
pkt
1
ZSM "Bracia Machel"
296
2
ZSM "Królewscy" przy Małopolskim Centrum  Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
283
3
ZSM Nadleśnictwa Nawojowa
281
4
ZSM JUNIOR SGGW
276
5
ZSM "Hetmańscy" Tarnów przy ZO PZŁ w Tarnowie
276
6
ZSM Technikum Leśne Stary Sącz
266
7
ZSM Tropem Wilka przy Technikum Leśnym w Lesku
250
Klasa C
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
270
2
ZSM Nadleśnictwa Prudnik
270
3
ZSM "Fanfara"
266
Klasa MB
KO Nazwa
pkt
1
ZSM "Hagard"
294
2
Kulíšci trubači Lesnicko dřevařské fakulty Mendlovi univerzity v Brně
283
3
ZSM JUNIOR SGGW
280
4
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
276
5
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
275
6
ZSM Nadleśnictwa Nawojowa
265
Klasa MEs
KO Nazwa
pkt
1
SOUBOR LESŮ ČESKÉ REPUBLIKY, LESNÍ SPRÁVY JESENÍK
294
Klasa MSH
KO Nazwa
pkt
1
ZSM "Fanfara"
259

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
LP - Klasyfikacja pracowników Lasów Państwowych
PK - Występ pozakonkursowy

Czas wykonania: 0.135 sekund