Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
X Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Złotoryja 2015

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

X Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja
11-12 kwietnia 2015

Soliści

Klasa A
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Hubert Szrama
289
2
Leszek Koliński
288
3
Magdalena Czerwonka
288
4
Dominika Dobrowolska
284
5
Karol Hussarek
283
6
Barbara Sadłoń
282
7
Julia Królik
281
8
Maciej Sowa
276
9
Grzegorz Lison
275
10
Tadeusz Piankowski
273
11
Mateusz Zimny
271
12
Lesław Domogała
271
13
Roman Wesołkowski
269
14
Paweł Ormanty
266
15
Ewa Chętkowska
265
16
Łukasz Praszczyk
258
17
Przemysław Pachucki
257
18
Cezary Mozgawa
245
19
Rafał Rogowski
242
20
Krystian Szewczyk
234
21
Jakub Kaczmarek
234
Klasa B
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Ernest Pietrzyk
292
2
Anna Świerzowska
292
3
Hubert Kaczmarek
292
4
Jakub Woźny
290
5
Remigiusz Nowicki
289
6
Mateusz Oborski
285
7
Maciej Atemborski
280
8
Artur Franas
280
9
Stanisław Mataszewski
280
10
Aleksander Garczarek
278
11
Sebastian Fila
277
12
Mateusz Fujarczuk
273
13
Kacper Foremnik
273
14
Szymon Kocierz
269
15
Agnieszka Kołodziejska
268
16
Michał Strzelczyk
268
17
Malwina Fikus
267
18
Andrzej Kowalski
265
19
Krystian Stankowski
262
20
Jakub Gąsior
262
21
Aleksander Pichnar
260
22
Szczepan Borecki
260
23
Agnieszka Wojtaczka
258
24
Piotr Woś
258
25
Sławomir Liszczyński
256
26
Piotr Siwiak
256
27
Patryk Płachta
252
28
Karol Wróbel
249
29
Mikołaj Ziętek
249
30
Dawid Wojtyna
248
31
Kamil Lazar
246
32
Andrzej Asienkiewicz
241
33
Kamil Dziurzyński
238
34
Justyna Jagieło
225
35
Tomasz Król
215
36
Dominik Kalla
210
37
Aleksandra Szczepańska
201
38
Łukasz Ludwa
193
Klasa C
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Oskar Pietrzyk
298
2
Filip Sioch
288
3
Beniamin Wroński
285
4
Artur Gołda
281
5
Adrian Bezeg
281
6
Krzysztof Chudzikowski
281
7
Borys Wrzesiński
280
8
Natan Wojtyła
280
9
Anna Tomaszewska
278
10
Bartosz Piskozub
278
11
Mariusz Musiolik
276
12
Hubert Prask
275
13
Adrian Bożek
274
14
Krzysztof Janeczko
269
15
Jacek Kołek
265
16
Andrzej Rzepecki
262
17
Sebastian Kokott
260
18
Jerzy Prask
257
19
Bartosz Gajda
248
20
Adrianna Wójcik
242
21
Andrzej Szczucki
239
Klasa D
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Aleksandra Modrzejewska
202
2
Antoni Błaszkowski
199
3
Dominika Błaszkowska
189
4
Szymon Kiżewski
182
5
Piotr Musiolik
175

Zespoły

Klasa G
Miejsce Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków
296
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Venator" Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
282
Klasa B
Miejsce Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "DARZ BÓR" Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski
278
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP we Wrocławiu "SILVANUS" przy Technikum Leśnym w Miliczu
278
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "SILVARUM" Tułowice
276
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "SILVARUM II" TL Tułowice
270
5
Zespół Sygnalistów Koła Łowieckiego Diana w Trzebnicy
266
Klasa C
Miejsce Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego 335 "Przyszłość"
292
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYK" Koła Łowieckiego "LIS" Bystrzyca Kłodzka
288
3
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYTON" ZO PZŁ we Wrocławiu
283
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lubin
279
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "NIEDŹWIEDŹ" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
279
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prudnik
278
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "FANFARA" 
275
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "HESPERUS" TL Tułowice
268
9
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "BÓR" TL Tułowice
254
Klasa D
Miejsce Nazwa
pkt
1
Zespół Dziecięcy "KNIEJA" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na zamku w Bytowie
202
Klasa MB
Miejsce Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "SILVARUM" Tułowice
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "POMORSKIE ROGI" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej Na Zamku w Bytowie
274
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich RDLP we Wrocławiu "SILVANUS" przy Technikum Leśnym w Miliczu
262
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "DARZ BÓR" Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski
261
6
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYTON" ZO PZŁ we Wrocławiu
255
Klasa MSH
Miejsce Nazwa
pkt
1
MARZENIA O DUBAJU
277
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "FANFARA"
264


Czas wykonania: 0.049 sekund