Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego

strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
do pobrania
wyniki

II Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego

 

22 marca 2015 r.

W imieniu Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach, Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa oraz swoim mam zaszczyt zaprosić wszystkich sygnalistów  okręgu katowickiego, sympatyków łowiectwa i kultury łowieckiej wraz z rodzinami na „II Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego”. W zeszłym roku w przeglądzie wzięło udział prawie 30 osób, co jak na pierwszy raz i ograniczony regulaminem dostęp było dużym sukcesem. Trzeba pamiętać, że nasz okręg jest jedynym okręgiem w Polsce, który organizuje taką imprezę, która znacznie przyczynia się do rozpowszechniania sygnalistyki w naszych kołach. Właśnie za to, tu w tym miejscu, naszemu Zarządowi Okręgowemu należą się szczególne podziękowania.

Przegląd będzie organizowany według tego samego regulaminu co w zeszłym roku. Zwracam się z wielką prośbą do wszystkich sympatyków muzyki mysliwskiej, aby dołożyli wszelkich starań do rozpropagowania naszej imprezy wśród myśliwych. Moim marzeniem jest, by każde koło naszego okręgu wystawiło co najmniej jednego sygnalistę. Wiem, jest to trudne, ale może kiedyś uda się to zrealizować.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2015 roku w „Gawrze” na terenie strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich.

Zgłoszenia do przeglądu należy wysyłać pod adres sygnalisci.katowice@gmail.com do 8 marca 2015 roku na stosownej karcie zgłoszeń. Kartę zgłoszeniową, program przeglądu oraz regulamin można pobrać z naszej strony.

W razie pytań można dzwonić pod numery:

  • Lesław Domogała – 536 206 034
  • Adam Gorywoda – 536 206 054

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam!!!

 

Lesław Domogała

Czas wykonania: 0.135 sekund