Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIV Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im Tomasza Bielawskiego EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia

Wyniki
XIV Powiślańskiego Przeglądu
Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego
o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 2014 r.


Soliści

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Hubert Keller

293

2

Mirosław Murawski

289

3

Magdalena Czerwonka

286

4

Anna Gocalińska

284

5

Sławomir Murawski

276

6

Janusz Bojarczuk

269

7

Karol Lipiński

235

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko

Wynik

1

Marcin Machel

288

2

Marek Szot

281

3

Paweł Rząsowski

279

4

Kazimierz Kroskowski

277

5

Grzegorz Bukała

256

6

Krystian Tomaszewski

255

7

Szymon Pikulik

245

8

Marek Kochan

244

9

Adrian Szalaszyński

234

10

Przemysław Milewski

231

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Mikołaj Machel

291

2

Łukasz Murawski

289

3

Marta Pluto Prądzinska

285

4

Kacper Szymanowski

282

5

Kamil Damrat

281

6

Paweł Suski

278

7

Maciej Hołosiewicz

274

8

Łukasz Hołosiewicz

268

9

Borys Wrzesiński

260

10

Damian Kozłowski

260

11

Paweł Godlewski

258

12

Filip Sobolewski

256

13

Jagoda Cemka

250

14

Piotr Orych

241

15

Natan Wojtyła

236

 

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Marcin Godlewski

200

2

Beniamin Wroński

197

3

Michał Machel

195

4

Szymon Kiżewski

184

5

Antoni Błaszkowski

182

6

Maja Kiedrowska

181

7

Dominika Błaszkowska

176

6

Kacper Mazur

172

7

Aleksandra Modrzejewska

150

 

Klasa „Myśliwy sygnalista”

 

Tytuł Myśliwego Sygnalisty 2014 uzyskała

Anna Gocalińska

 

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Anna Gocalińska

221

2

Janusz Bojarczuk

220

2

Mirosław Murawski

219

2

Marek Szot

200

2

Marek Kochan

198

2

Kazimierz Kroskowski

194

2

Karol Lipiński

179

2

Krystian Tomaszewski

155

2

Piotr Orych

166

2

Adrian Szlaszyński

155

 

 

 

Zespoły

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik
1
ZHM „Sylwanowe Echo” Nadleśnictwo Pisz
247

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Z S M „NIEDŹWIEDŹ” przy SPMiKŁ Bytów

292

2

R Z S M Nadleśnictwa Skrwilno

270

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Z S M „Bracia Machel”

286

2

M Z S M Gniew

278

3

Z S M „LIS” przy SPMiKŁ Bytów

265

4

Koło Łowieckie „PRZEPIÓRKA” w Radzyminie

262

5

Z „Jenot 1” Tuchola

259

6

Z „Jenot 2” Tuchola

254

7

Z S M „RYŚ” przy SPMiKŁ Bytów

243

 

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Z D „KNIEJA” przy SPMiKŁ Bytów

197

2

Z D „PLESS” przy SPMiKŁ Bytów

188

 

 

Muzyka Myśliwska

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

R Z S M Nadleśnictwa Skrwilno

285

2

Z H M „Sylwanowe Echo” Nadleśnictwo Pisz

261

 

Pieśń myśliwska

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Duet Wokalny „MIERZEJA”

299

 

Zespoły rodzinne

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

M BROTHERS Skrwilno

281

2

Zespól Rodziny Ciesielskich

280

3

ZSM „MACHELKI” kł. „CHEŁMIŃSKIE”

270

4

ZSM Gocalińscy

254

 

 

 


 

 

Czas wykonania: 0.064 sekund