Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVIII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego” Pszczyna 2014 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
XVIII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
„O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO”
Pszczyna 2014

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1 1 Paulina Fira 291
2   Bartłomiej Sołtys 289
3   Gabriela Kaźmierczak 288
4 2 Julia Królik 287
5 3 Grzegorz Lison 286
6   Karol Kroskowski 284
7   Sylwia Tomecka 282
8 4 Karol Hussarek 282
9 5 Karol Nawrot 282
10 6 Dominika Dobrowolska  278
11   Wiktor Rusiniak 276
12 7 Katarzyna Gorywoda 274

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1 1 Elżbieta Zimny 287
2   Wojciech Pieprzyca 287
3 2 Luiza Szatner 285
4   Bartłomiej Szlachta 282
5   Remigiusz Nowicki 280
6 3 Oskar Sinicyn 280
7   Radosław Walkowiak 275
8   Sylwia Suder 274
9   Leszek Węgrzyn 274
10   Agnieszka Kołodziejska 272
11 4 Wiesław Kucharski 267
12   Ewelina Wieczorek 266
13   Wojciech Kurzeja 264
14   Paweł Ormanty 261
15   Stanisław Szlachta 257
16   Łucja Walkowiak 251
17   Andrzej Bochenek 251

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1   Jakub Konopka 289
2   Marta Olejarz 287
3   Maciej Żak 285
4   Łukasz Ogaza 283
5 1 Lesław Domogała 282
6 2 Adam Dolniak 281
7 3 Artur Sadowski 279
8 4 Tomasz Groworek 272
9 5 Edmund Słowik 267
10   Joachim Wilkowski 266
11 6 Bartosz Górka 263
12 7 Mariusz Godoj 262
13   Mateusz Kubas 253

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1   Paweł Smogór 190

 

Konkurs sygnałów nieobjętych klasyfikacją konkursową

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1   Gabriela Kaźmierczak 289
2   Karol Kroskowski   285
3   Lesław Domogała  282

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
282

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
wynik
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa 287
2 Zespoł Sygnalistów Myśliwskich KNIEJA Koła Łowieckiego nr 3 Knieja - Gliwice 269

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
wynik
1 Zespół Rogów Myśliwskich CZERTA 281
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich DARZ BÓR Otorowo 279
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Królewscy 274
4 II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku  267
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie 264

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
wynik
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku  282
2 Stowarzyszenie Muzyczno - Kulturalne, Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyna 276
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Nawojowa  266
4 Zespół Sygnalistów Leśników Nadleśnictwa Strzelce Opolskie   254

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespoł Sygnalistów Myśliwskich KNIEJA Koła Łowieckiego nr 3 Knieja - Gliwice  
247

 

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

 

Czas wykonania: 0.331 sekund