Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
X Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego – Spychowo 2014 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
logo

X Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2014

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Gabriela Kaźmierczak
295
2
2
Adam Jażdżewski
292
3
Leszek Koliński
292
4
3
Andrzej Szymczyk
289
5
Błażej Chmielewski
284
6
4
Piotr Mierzejewski
284
7
5
Michał Domański
284
8
Janusz Bojarczuk
279
9
6
Krzysztof Mroczkowski
279
10
Karol Hussarek
278
11
Justyna Stępień
277
12
Bartłomiej Baran
276
13
Dominika Dobrowolska
275
14
Magdalena Worecka
275
15
Andrzej Zakrzewski
275
16
Piotr Kowal
273
17
Piotr Winnicki
272
18
Sylwia Tomecka
271
19
7
Maciej Gałązka
270
20
Karol Chmielewski
269
21
8
Maciej Rudyk
268
22
9
Tomasz Żukowski
266
23
Michał Szymański
265
24
Karol Nawrot
262
25
Hubert Kapuściński
258
26
10
Kamil Domian
258
27
Ewa Chętowska
256
28
11
Andrzej Wasilewski
236
29
12
Piotr Katkowski
224
30
13
Michał Szok
211

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Robert Rostkowski
296
2
2
Michał Ciesielski
294
3
Ernest Pietrzyk
292
4
Bartłomiej Szlachta
291
5
Michał Czapiewski
288
6
3
Wioleta Juszkiewicz
287
7
Łukasz Praszczyk
283
8
4
Krystian Brytan
283
9
5
Bartłomiej Borowski
282
10
6
Bartosz Karczmarski
282
11
7
Kamil Twarowski
280
12
Łukasz Przybysławski
280
13
Mateusz Oborski
278
14
Krzysztof Miłoś
277
15
Lech Gliński
277
16
Agnieszka Kołodziejska
275
17
8
Joanna Szostak
274
18
9
Dawid Mioduszewski
272
19
Kacper Foremnik
272
20
10
Alicja Szostak
272
21
Sławomir Darkowski
271
22
Radosław Walkowiak 
270
23
Rafał Osipiński
270
24
Roman Jankowski
269
25
Bartosz Bukowski
268
26
11
Adam Klepacki
268
27
Mateusz Niedźwiedzki
264
28
Stanisław Mataszewski
264
29
Dominik Wielgórka
260
30
12
Edmund Lipnicki
259
31
Andrzej Michalik
258
32
13
Adrian Szleszyński
257
33
Luiza Szatner
254
34
Łucja Walkowiak
254
35
14
Krystian Tomaszewski
253
36
Piotr Siuzdak
251
37
15
Tomasz Dobreńko
246
38
16
Bartłomiej Filip Nowak
245
39
17
Marcin Pach
237
40
Jacek Szmit
235
41
18
Ewa Raszewska
218
42
19
Paweł Zienkiewicz
212

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Marta Pluto - Prądzyńska
285
2
1
Jakub Kondracki
285
3
2
Michał Ciesielski
284
4
3
Mikołaj Ciesielski
277
5
Agnieszka Pabian
275
6
Wioletta Kniżewska
272
7
Jakub Miziołek
267
8
Marcin Kozieł
264
9
4
Szymon Katkowski 
263
10
Martyna Tyszkiewicz
261
11
Barbara Szestowicka
257
12
5
Tadeusz Klepa
257
13
Piotr Łada
255
14
6
Jacek Semeniuk
249
15
7
Jakub Katkowski
245
16
8
Marcin Farys
243
17
Adam Dolniak
242
18
Andrzej Kalinowski
234
19
9
Patryk Sikorski
233
20
10
Cyprian Czerwiński
233
21
11
Dobrosław Woroniecki
232
22
12
Hubert Milanowski
226
23
Tomasz Kociszewski
213
24
Waldemar Trzebiatowski
208

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1   Beniamin Wroński 206
2   Ignacy Trzebiatowski 185
3 1 Jakub Patryk Nowak 182
4 2 Aleksander Sztylc 136

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo 291
2 2 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk 286
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 279
PK   Zespół Trębaczy Leśnych "BÓR" 274
4 3 Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi 261

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 273
2 1 Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo 256

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1 1 Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 287
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Złocieniec 274
3   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lupus" 270
4   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon Junior" 268
5   Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Okonek 266

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Forest Brass Junior" 281
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" Otorowo 267
3 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Ruciane - Nida 265
4 3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Orlik" Nadleśnictwo Bartoszyce 263
5   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na zamku w Bytowie  257
6   Zespół "Puł_Róg" - Pułtuskiego Stowarzyszenia Muzyki i Kultury Łowieckiej 254
7   Rodzinny Zespół Sygnalistów KŁ CYRANKA 252
8 4 II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk 243
9 5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Drygały 236
10   Zespół Trębaczy Myśliwskich działający przy Nadleśnictwie Okonek 230
11 6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich WKŁ nr 105 "Łoś" w Olsztynie 227
12   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła łowieckiego NR 81 DROP Biedrusko 215

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo 292
2   Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon Junior" 278
3 2 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Ełk 275
4 3 Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi 268
5   Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 264
6 4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Orlik" Nadleśnictwo Bartoszyce 235

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
290

 

 

Najlepszy Zespół Warmi i Mazur
ZSM "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo

 

Najlepszy Sygnalista Warmi i Mazur
Gabriela Kaźmierczak - Nadleśnictwo Spychowo

 

Najlepszy Leśnik
Gabriela Kaźmierczak - Nadleśnictwo Spychowo

 

Najlepsza Solistka
Gabriela Kaźmierczak - Nadleśnictwo Spychowo


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 

 

 

Czas wykonania: 0.493 sekund