Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

XII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej - Radzymin 2014 EW

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
1
Anna Gocalińska
295
2
Sławomir Murawski
292
3
Piotr Kowal
291
4
Magdalena Czerwonka
291
5
2
Justyna Stępień
290
6
3
Michał Domański
290
7
4
Andrzej Zakrzewski
289
8
Patryk Ciesielski
288
9
5
Janusz Gocaliński
280
10
Mirosław Murawski
279

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Robert Rostkowski
292
2
Michał s. Pawła Ciesielski
291
3
1
Ernest Pietrzyk
291
4
Paweł Rząsowski
291
5
Remigiusz Nowicki
286
6
2
Lori McLane
284
7
Mateusz Niedźwiecki
277
8
Rafał Osipiński
276
9
3
Lech Gliński
275
10
Artur Fischer
274
11
Kamil Twarowski
270
12
Alicja Szostak
268
13
4
Wojciech Komorzycki
266
14
5
Andrzej Michalik
263
15
6
Łukasz  Przybysławski
262
16
7
Jacek Szmit
242
PK
Marcin Kozieł.
239
17
8
Sławomir Darkowski
238
PK
Ryszard Kuprewicz.
236
PK
Piotr Orych.
224
18
9
Roman Jankowski
215

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Mikołaj Ciesielski
295
2
Michał s. Zbigniewa Ciesielski
283
3
Paweł Suski
283
4
Łukasz Murawski
281
5
Marta Pluto-Prądzińska
278
6
1
Oskar Pietrzyk
278
7
2
Adrianna Cichosz
273
8
3
Marcin Kozieł
271
9
4
Piotr Łada
269
10
5
Piotr Stankiewicz
268
11
Ryszard Kuprewicz
268
12
Natan Wojtyła
263
13
6
Jakub Miziołek
262
14
7
Richard McLane
261
15
Barbara Szestowicka
259
16
8
Wojciech Szydłowski
258
17
9
Wioleta Kniżewska
255
18
Tadeusz Klepa
254
19
10
Piotr Jarosik
252
20
11
Rafał Lewicki
246
21
Marcin Farys
245
22
12
Jan Sylwester Skoczeń
238
23
Cyprian Czerwiński
232
24
13
Piotr Orych
231
25
14
Konrad Chorzela
210

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Wynik
1   Beniamin Wroński 210
2   Aleksandra Modrzejewska 193
3   Antoni Błaszkowski 191
4   Dominika Błaszkowska 191
5   Paweł Smogór 180

 

 

Zespoły

 

Klasa A

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja 279
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 272

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno 294
2 Zespół "Forest Brass" z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 282
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON JUNIOR 279

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół "Forest Brass" Junior z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 287
PK Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ "Przepiórka" w Radzyminie 272
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie 267
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich NIEDŹWIEDŹ SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 260
4 Zespół Reprezentacyjny WKŁ 335 "Przyszłość" 259
5 Zespół "Puł-Róg" PSMMIKŁ 256
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich  przy WKŁ 105 Łoś w Olsztynie 235

 

Klasa D

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół Dziecięcy PLESS przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 201

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON JUNIOR 288
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie 283
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja 281
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno 278

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
razem
1 Zespół "Forest Brass" z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 287
2 Marzenia o Dubaju 287
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie 258

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy


 

XI Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1 Zespół Rodzinny  M Brothers 293
2 Rodzinny Zespół Ciesielskich 290
3 Zespół Rodzinny Pietrzyk "Rosa" 282
4 Zespół Rodzinny Gocalińskich 281
5 Zespół Rodzinny McLane 255

 

 


Nagrody specjalne

 

  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji myśliwych
    Anna Gocalińska
  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji leśników
    Michał Domański
Czas wykonania: 0.341 sekund