Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
X Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej Sierakowice 2014

program
strona główna
program
zestawy sygnałów
wyniki
zdjęcia
XI Festiwal Kultury Łowieckiej
„KNIEJA 2014”
Sierakowice

Program festiwalu

10 lipca (czwartek)
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie

15.00

Otwarcie wystawy kolekcjonerskiej
„Gabinet myśliwski”

Wystawa czynna do 20 sierpnia 2014 roku

 

11 lipca (piątek)
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie

15.00

Otwarcie  autorskiej wystawy fotograficznej Jana Przychodzeń „Przyroda w obiektywie”     

Wystawa czynna do 30 sierpnia 2014 roku

 

19 lipca (sobota)
Sierakowice

Drewniany Zabytkowy Kościół
10.00

X Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej

- Paśnik kawowy

 

Ogłoszenie wyników

Ołtarz Papieski
15.30

- Zbiórka myśliwych i pocztów sztandarowych, zespołów folklorystycznych

- Wręczenie nagród

- Koncert laureatów X Kaszubskiego Przeglądu Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej                  

16.00

Msza św. Hubertowska

Oprawa muzyczna: Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „TROMPES de Pologne”

Parada ulicami Sierakowic: Kartuską, Słupską do Amfiteatru SZEROKOWIDZE

  • Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Sierakowice
  • poczty sztandarowe
  • gospodarze, goście
  • myśliwi
  • zespoły folklorystyczne, myśliwskie
  • jeźdźcy

 

Amfiteatr SZEROKOWIDZE

17.00

- Hejnał - powitanie: Bazuniści KZPiT „Sierakowice”

- Uroczyste otwarcie Festiwalu przez Wójta Gminy Sierakowice p. Tadeusza Kobielę i Wójta Gminy Somonino p. Mariana Kryszewskiego

17.15
Koncert Zespołu Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „TROMPES de Pologne”
18.00

Dziecięcy Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca „Tuchlińskie Skrzaty” z Tuchlina

18.25
Pokazy lotów sokołów
19.10
Grupa Folklorystyczna „Die Spelewei” z Westerlo
19.40

Kaszubski Zespól Pieśni i Tańca „Sierakowice”

20.00
Kapela Góralska „Ciupaga”
21.00
Gwiazda wieczoru -  ŁUKASZ ZAGROBELNY

Imprezy towarzyszące:

  • Kiermasze Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła
  • Stoiska z akcesoriami myśliwskimi
  • Kuchnia kaszubska i myśliwska
  • Kącik przyrodniczy dla dzieci
  • Pokazy lotów sokołów

 

20 lipca (sobota)
Ostrzyce - Scena Koncertowa w Ostrzycach

14.00
Grupa Folklorystyczna „Die Spelewei” z Westerlo - Belgia
14.40
Myśliwi dzieciom
16.00

Pokazy psów ras myśliwskich

Porady hodowców

17.00
Koncert Zespołu Muzyki Myśliwskiej HUBERTUS przy Kole Łowieckim „Cyranka” w Sztumie i Kwidzińskim Centrum Kultury
18.00
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Mali Hopowianie” z Hopowa
18.30
Zespół muzyczny
19.00
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
19.30
Zespół muzyczny
22.00
Kapela góralska „CIUPAGA”
23.00-1.00
Zabawa z DJ-em

Imprezy towarzyszące:

  • Kiermasze Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła
  • Kiermasze myśliwskie
  • Kuchnia kaszubska i myśliwska
  • Pokazy psów ras myśliwskich
  • Porady hodowców

 

26 lipca (sobota)

Zawody Strzeleckie „O Memoriał Bronisława Lisa i Ryszarda Pięty”

  • Miejsce: Bietowo – Nadleśnictwo Lubichowo
  • Organizator: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa

 

02 sierpnia (sobota)

Biesiada Myśliwska w Mirachowie (impreza biletowana)
Organizator: Pomorskie Towarzystwo Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej

 

Czas wykonania: 0.078 sekund