Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
XII Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
1
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
294
2
Mikołaj Szewejuk Drogiczyn (BLR)
289
3
Bartosz Kopera ZO PZŁ Rzeszów
289
4
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzyminie
288
5
Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice
287
6
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
287
7
2
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
287
8
Seweryn Borowiecki Nadleśnictwo Kluczbork
286
9
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
283
10
Marian Lendzion Nadleśnictwo Iława
277
11
3
Jacek Krzyżanowski KŁ nr 78 Leśnik
276
12
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
275
13
Tomasz Stępień ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
275
14
Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk
270
15
Adrian Sobczyński KŁ nr 31 Bażant w Świnice Wareckie
268
16
Paweł Wilk ZO PZŁ Rzeszów
263
17
Jacek Siuty Willa Kurant - Zakopane
261
18
Herbert Knötel
Ludwigslust (GER)
261
19
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
226
20
Mateusz Jemioło ZO PZŁ Rzeszów
184

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
1
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
277
2
Piotr Habułyk TL Tuchola
276
3
Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
276
4
2
Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno
275
5
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie
270
6
Kamil Twarowski Nadleśnictwo Srokowo
269
7
Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzyminie
269
8
Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
268
9
3
Mikołaj Romanowski N-ctwo Skrwilno
268
10
Jerzy Lendzion Nadleśnictwo Iława
267
11
Sebastian Krawętkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
266
12
Ewelina Wieczorek Nadleśnictwo Kluczbork
266
13
Dawid Żywica ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
262
14
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 Darz Bór Otorowo
261
15
Grzegorz Bukała KŁ nr 7 Sokół Gdańsk
260
16
Krzysztof Kril ZO PZŁ Olsztyn
257
17
Łucja Walkowiak KŁ nr 50 Szarak Szamotuły
255
18
Marek Kochan KŁ Słonka Byczyna
252
19
Jarosław Parol ZO PZŁ Olsztyn
250
20
Sławomir Darkowski KŁ Szarak w Warszawie
249
21
Amadeusz Żmijewski TL Tuchola
235
22
Adam Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
232
23
Marek Chrzanowski ZO PZŁ Olsztyn
228
24
Michael Kuhn Hagenow (GER)
225

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
1
Paweł Suski N-ctwo Skrwilno
287
2
2
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
280
3
Anna Tomaszewska Gimnazjum w Kaźmierzu
277
4
3
Łukasz Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
275
5
Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
274
6
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
271
7
Hubert Należyty SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
269
8
Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
265
9
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
264
10
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
261
11
Szymon Pikulik TL Tuchola
257
12
Barbara Lendzion Nadleśnictwo Iława
254
13
Damian Kozłowski TL Tuchola
250
14
Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
246
15
Czesław Bielewicz ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
245
16
Maciej Siuty Willa Kurant - Zakopane
245
17
4
Jagoda Cemka TL Tuchola
242
18
Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
242
19
Paweł Kmit ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
242
20
Marek Suchodolski ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
232
21
Kamil Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
171

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
1
Michał Machel KŁ Chełmińskie
201
2
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
196
3
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
191
4
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
185
5
Andrzej Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
185
6
Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
182
7
Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
178
8
Hubert Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
177
9
Jonasz Mielewczyk GOK Sierakowice
177
10
Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
177
11
Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
175
12
Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
169
13
Kacper Olszewski GOK Sierakowice
167
14
Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
167
15
Gracjan Bulczak GOK Sierakowice
166
16
Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
164
17
Łukasz Grabowski GOK Sierakowice
136

 

Zespoły

 

Klasa G

KO
Nazwa
Razem
1
Bakony Vadászkürt Egylet
279
2
Bläserkorps - Lübbecker - Hegeringe
256
3
Jagdhorbläserkorps der Kreisjägerschaft Steinfurt
251
4
Jagdhorncorps Weyhe-Stuhr
246

 

Klasa A

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
281
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
263

 

Klasa B

KO
Nazwa
Razem
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
284
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Iława
262
3
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej Echo Kniei z Mielca
260
4
Bläsergruppe des Hegeringes Malliß-Dönitz
249
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie
247
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
246

 

Klasa C

KO
Nazwa
Razem
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego 335 Przyszłość
284
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Lisice przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
277
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór KŁ nr 42 Daniel i KŁ nr 20 Dąbrowa
274
3
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
268
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gwizd KŁ Ryś w Giżycku
267
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór Poświętne
264
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ryś przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
258
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Brzuchowa Góra 208 Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Debrznie
246

 

Klasa D

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BRACIA MACHEL
196
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wilk przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
193
3
Zespół Dziecięcy Pless przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
188
4
Zespół Dziecięcy Pasiaki przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
179
5
Zespół Dziecięcy Łania przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
170

 

Klasa MB

KO
Nazwa
Razem
1
Lesničiari Klubu trubačov Slovenskej republiky
296
2
Bakony Vadászkürt Egylet
289
3
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich HUBERTUSY przy KŁ  nr 31 Bażant w Świnicach Wareckich
284
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
279
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór KŁ nr 42 Daniel i KŁ nr 20 Dąbrowa
270
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy Technikum Leśnym w Tucholi
265
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
264
8
Bläsergruppe Dingstede
263
9
Jagdhorncorps Weyhe-Stuhr
250

 

Klasa MEs

KO
Nazwa
Razem
1
Gruppe  La Chasse Prof. Bartels
278
2
Zespół Rogów Myśliwskich GRACZ
271
3
Jagdhorncorps Weyhe-Stuhr Es-horn
267

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
Razem
1
Lesničiari Klubu trubačov Slovenskej republiky  MSH
292
2
Marzenia o Dubaju
276
3
Zespół ŁOSZAKI
266
4
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej Echo Kniei z Mielca
264
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
242
6
Alewtina Szewczuk
227

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy


 

Wyniki w Mistrzostwach Świata
w grze na drewnianym rogu tucholskim

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Irena Czech Nadleśnictwo Kluczbork
2
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
3
Michał Machel KŁ Chełmińskie
3
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
5
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
6
Aleksander Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
7
Marek Chrzanowski ZO PZŁ Olsztyn, WKŁ Łoś Olsztyn
8
Jarosław Parol ZO PZŁ Olsztyn, KŁ Knieja Olsztyn
9
Mikołaj Szewejuk Drogiczyn (BLR)
10
Czesław Bielewicz ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
11
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
11
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
13
Dawid Żywica ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
13
Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
15
Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
16
Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
17
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
17
Paweł Kmit ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
19
Amadeusz Żmijewski TL Tuchola
20
Beniamin Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
21
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin
22
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
22
Marek Suchodolski ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
24
Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
25
Tomasz Stępień ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
25
Seweryn Borowiecki ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
27
Krzysztof Kril ZO PZŁ Olsztyn
27
Adam Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
29
Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie

 

 

Laureaci konkursu
na wykonanie „HEJNAŁU TUCHOLI”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
2
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin
3
Mikołaj Szewejuk Drogiczyn (BLR)
4
Michał Machel KŁ Chełmińskie
5
Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
5
Szymon Pikulik TL Tuchola
7
Amadeusz Żmijewski TL Tuchola
7
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
9
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
10
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
11
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
12
Sewryn Borowiecki ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
13
Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
13
Dawid Żywica ZSM Gwizd KŁ Ryś Giżycko
15
Piotr Habułyk TL Tuchola
16
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
17
Damian Kozłowski TL Tuchola
17
Tomasz Stępień ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
17
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
17
Kerstin Brüning Bläsergruppe des Hegeringes Malliß-Dönitz
21
Jagoda Cemka TL Tuchola

 

 

Laureaci konkursu na wykonanie

„HEJNAŁU ŁOWIECTWA BYDGOSKIEGO”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Karol Kroskowski ZSM Akteon SGGW Warszawa
2
Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
3
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
4
Piotr Habułyk TL Tuchola
5
Damian Kozłowski TL Tuchola
6
Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość
7
Szymon Pikulik TL Tuchola

 

Gość specjalny Festiwalu:

„Trompes de Pologne” – Zespół Rogów Par Force przy Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie

Czas wykonania: 0.050 sekund