Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Festiwal Kultury Leśnej im. Eugeniusza Kruszelnickiego – Rogoziniec 2014

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

III Festiwal Kultury Leśnej
im. Eugeniusza Kruszelnickiego
Rogoziniec 2014

 

Wyniki konkursu


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa C

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Reprezentacyjny Zespół SM N-ctwa Lubin 273
2 ZSM Poświętne 269
3 ZSM Technikum Leśnego w Starościnie 268
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich LEŚNIK 256

 

Klasa B

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Zespół Muzyki Myśliwskiej "Ogar" 284
2 ZSM Technikum Leśnego w Starościnie 284
3 ZSM "Darz Bór" KŁ nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i KŁ nr 20 "Dąbrowa" w Poznaniu 273
4 ZSM "Głos Kniei" DeLuxe 263
5 ZSM "Głos Kniei" przy ZSL w Rogozińcu 256

 

Klasa G

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich "Venator" 295

 

Klasa MB

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich "Venator" 296
2 ZSM "Darz Bór" KŁ nr 42 "Daniel" w Bukowcu Starym i KŁ nr 20 "Dąbrowa" w Poznaniu 283
3 Reprezentacyjny Zespół SM N-ctwa Lubin 269
4 ZSM "Głos Kniei" DeLuxe 262

 

 


 

Klasyfikacja solowa

 

Klasa D

L.p.
Solista
pkt
1 Jędrzej Rybicki  

 

Klasa C

L.p.
Solista
pkt
1 Mikołaj Rybicki 280
2 Jakub Soltruk 277
3 Anna Tomaszewska 276
4 Bartłomiej Okuniewski 275
5 Kamil Werner 271
6 Łukasz Obecny 266
7 Łukasz Najda 265
8 Dominik Wójcik 264
9 Szczepan Sadowski 264
10 Anita Wasiuk 264
11 Magdalena Szulc 260
12 Rafał Stefaniak 260
13 Łucja Walkowiak 257
14 Maciej Posyniak 256
15 Bartłomiej Paluch 255
16 Michalina Taczała 253
17 Agnieszka Wychowałek 241
18 Krzysztof Werner 241
19 Tomasz Kociszewski 180

 

Klasa B

L.p.
Solista
pkt
1 Anna Świerzowska 292
2 Wojciech Walkowiak 284
3 Hubert Kaczmarek 283
4 Katarzyna Piechaczek 283
5 Remigiusz Nowicki 278
6 Marek Kwapisz 278
7 Radoław Walkowiak 274
8 Aleksander Garczarek 273
9 Sławomir Liszczyński 272
10 Bartłomiej Halkowicz 272
11 Zbigniew Liszczyński 268
12 Mateusz Walkowiak 267
13 Mariusz Czechowski 267
14 Tomasz Sywiec 258
15 Monika Ratajczak 257
16 Michał Żelechowski 255
17 Hubert Woźny 244
18 Adam Garczarek 244
19 Hubert Ceglarek 243
20 Leszek Krysztofik 241
21 Tomasz Skrzypczak 237

 

Klasa A

L.p.
Solista
pkt
1 Karol Jurczyszyn 287
2 Michał Szymański 280
3 Jakub Woźny  279
4 Błażej Chmielewski 279
5 Stanisław Skrzetuski 279
6 Szymon Woroszkiewicz 276
7 Leszek Koliński 276
8 Bartłomiej Bejga 274
9 Łukasz Szamgulski 273
10 Bartosz Rot 273
11 Daniel Kopica 270
12 Przemysław Kiciński 268
13 Hubert Jurczyszyn 267
14 Bartosz Jan Gosztyła 260
15 Hubert Kapuściński 251
16 Andrzej Kapuściński 251
17 Barbara Sadłoń 245
18 Błażej Tomaszewski  223

 

Konkurs na najdłuższy dźwięk

Konkurs wygrali:

  • na rogu Pless: Michał Szymański z czasem 1:12 s
  • na rogu par-force: Sławomir Liszczyński z czasem 0:43 s

 

 

Czas wykonania: 0.140 sekund