Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIX Opolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Tułowice 2014 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia
archiwum

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Paulina Fira  K.Ł. nr 3 KNIEJA Gliwice
295
2
Seweryn Borowiecki N-ctwo Kluczbork
290
3
1
Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie
288
4
Tomasz Stępień ZO PZŁ Piotków Trybunalski
288
5
2
Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork
287
6
Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork
286
7
3
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
282
8
4
Jagoda Siedlecka ZS Tułowice
274
9
5
Daniel Kapica ZSM VENATOR
269
10
Roman Wesołowski ZSM Tryk
258
11
Lesław Domogała Komisji Kultury ORŁ Katowice
257
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Tomasz Gomułki N-ctwo Zawadzkie
295
2
Elżbieta Zimny K.Ł. nr 3 KNIEJA Gliwice
294
3
2
Michał Hołub TL Tułowice
283
4
Piotr Habułyk ZSL JENOT Tuchola
278
5
3
Kamil Kubas N-ctwo Kluczbork
278
6
4
Mateusz Oborski ZS Tułowice
277
7
Krystian Stankowski ZSM Tryk
273
8
Kacper Foremnik ZS Tułowice
272
9
5
Stanisław Mataszewski ZS Tułowice
271
10
6
Mateusz Fujarczuk ZS Tułowice
268
11
Grzegorz Włosiak TL Tułowice
266
12
Michał Żelechowski  
264
13
Wiesław Kucharski N-ctwo Strzelce Opolskie
263
14
Piotr Szachowski  ZS Tułowice
262
15
7
Michał Strzelczyk  ZS Tułowice
262
16
8
Damian Krasoń ZS Tułowice
261
17
9
Kamil Tokarz KŁ BÓR-KATOWICE
260
18
10
Paweł Zmorowski ZS Tułowice
258
19
Amadeusz Żmijewski ZSL JENOT Tuchola
255
20
11
Michał Decka N-ctwo Kluczbork
254
21
12
Stefania Kyczka TL Tułowice
250
22
13
Ditmar Piechaczek KŁ nr 3 LIS Opole
248
23
14
Marek Kochan  KŁ SŁONKA Byczyna
240
24
Adam Gorywoda Komisja Kultury ORŁ Katowice
238
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Joachim Wilkowski N-ctwo Strzelce Opolskie
290
2
2
Jan Mataszewski KŁ nr 15 DANIEL Zagwiździe
283
3
Szymon Pikulik  ZSL JENOT Tuchola
281
4
3
Józef Rum N-Ctwo Kędzierzyn
273
5
Damian Kozłowski ZSL JENOT Tuchola
265
6
4
Dominik Kalla ZS Tułowice
252
7
5
Wojciech Szeląg  KŁ nr 14 DZIK Pokój
251
8
6
Cezary Bąk KŁ nr 3 LIS Opole
250
9
Jagoda Cemka ZSL JENOT Tuchola
249
10
Filip Sobolewski ZSL JENOT Tuchola
248
11
7
Piotr Karelski KŁ BÓR Namysłów
242
12
Jakub Gąsior ZS Tułowice
242
13
8
Dawid Wojtyna ZS Tułowice
241
14
9
Szymon Kocierz ZS Tułowice
240
15
10
Tomasz Król ZS Tułowice
225
Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Martyna Jamrozik N-ctwo Zawadzkie
208

Zespoły

Klasa G
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prudnik Nadleśnictwo Prudnik
252
Klasa A
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT przy TL w Tucholi  
262
Klasa B
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice
285
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
281
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich RARÓG przy Nadleśnictwie Kędzierzyn  
280
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
274
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego nr 3 KNIEJA - Gliwice  
266
Klasa C
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich SIGNUM II ZS w Tułowicach  
277
2
Jenot przy Technikum Leśnym w Tucholi Technikum Leśne w Tucholi
272
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich K.Ł. nr 38 HUBERT w Bralinie  
257
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BASYDIO MYCTOTINA ZS Tułowice
252
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie  
251
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich LEŚNY DUET  
251
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich SIGNUM Tułowice  
250
8
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich RARÓG przy Nadleśnictwie Kędzierzyn  
236
Klasa MB
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice
280
2
Jenot przy Technikum Leśnym w Tucholi Technikum Leśne w Tucholi
268
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego nr 3 KNIEJA - Gliwice  
266
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich SIGNUM II ZS w Tułowicach  
261
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Prudnik Nadleśnictwo Prudnik
254
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie  
246
Klasa MES
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
288
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
273

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.320 sekund