Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki XIV Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2014

 

Soliści

Klasa A
KO KR Imię, nazwisko
pkt
1
Karol Hussarek
289
2
Julia Królik
282
3
Dominika Dobrowolska
279
4
Bartosz Kopera
272
5
Paweł Wilk
268
6
Michał Dobosz
267
7
Ewa Chętkowska
267
8
Sylwia Tomecka
267
9
Mateusz Zimny
259
10
Maciej Sowa
250
11
Dawid Wąsik
247
12
Maciej Atemborski
245
13
1
Cezary Mozgawa
244
14
Mateusz Jemioło
154
Klasa B
KO KR Imię, nazwisko
pkt
1
Bartłomiej Szlachta
293
2
Adam Pawlik
287
3
Łukasz Praszczyk
285
4
Luiza Szatner
283
5
Grzegorz Lison
279
6
Paweł Ormanty
278
7
Dariusz Marciniec
276
8
Artur Drążek
273
9
Oskar Sinicyn
272
10
Sebastian Fila
271
11
Justyna Pachana
270
12
Przemysław Baran
269
13
Arkadiusz Smyk
264
14
Dawid Lonc
262
15
Krystian Szewczyk
260
16
Rafał Rogowski
258
17
Marek Glica
245
18
Marcin Kaliciecki
223
Klasa C
KO KR Imię, nazwisko
pkt
1
Klaudia Fila
281
2
1
Aleksandra Torba
273
3
2
Dawid Olejniczak
273
4
Hubert Słotwiński
271
5
Agnieszka Pabian
271
6
Adam Dolniak
268
7
Dorota Król
267
8
Grzegorz Mielniczek
266
9
Hubert Dydyński
266
10
Roger Guzik
265
11
3
Patryk Gębala
263
12
Teresa Holeksa
262
13
4
Emil Jakubowski
259
14
5
Artur Holko
258
15
Maciej Żak
258
16
6
Jakub Rękas
257
17
7
Aleksandra Butryn
257
18
Filip Kras
253
19
Natalia Juszczak
251
20
8
Patryk Steciuk
245
21
Sławomir Badnarczyk
242
22
Jan Berowski
242
23
Piotr Kędroń
242
24
Mateusz Szubrycht
240
25
9
Jakub Litwin
235
Klasa D
KO KR Imię, nazwisko
pkt
1   Paweł Smogóra
188

 

Zespoły

Klasa C
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju
281
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Centrum Kultury w Zwierzyńcu
279
Klasa B
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starym Sączu
267
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" przy Technikum Leśnym w Lesku
264
Klasa G
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
286
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
282
Klasa MB
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
286
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Starym Sączu
251
Klasa MSH
KO Nazwa
pkt
1
Chór Myśliwski "Knieja"
293
2
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej "Echo Kniei" z Mielca
262

 

Czas wykonania: 0.675 sekund