Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XX Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2014 EW

wyniki
home
program
zestawy sygnałów
regulamin
download
wyniki
zdjęcia

XX Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Goraj-Zamek 2014

XII Przegląd Zespołów Rodzinnych


Wyniki konkursów



Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Hubert Szrama N-ctwo Krucz
296
2
2
Tomasz Szrama ZTM absolVent
295
3
Gabriela Kaźmierczak N-ctwo Spychowo
292
4
Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
290
5
3
Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań
290
6
4
Paweł Strawa ZSL Goraj
288
7
Tadeusz Piankowski ZTM Venator UP Poznań
286
8
5
Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk
286
9
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
286
10
Stanisław Skrzetuski ZTM Venator UP Poznań
282
11
6
Adam Pulit ZTM Złotów
280
12
Błażej Chmielewski RDLP Szczecinek
280
13
7
Jan Strawa ZSL w Goraju
280
14
8
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
279
15
9
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
278
16
Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork
277
17
10
Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk
274
18
Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk
273
19
11
Bartłomiej Bejga KŁ nr 38 Przelatek Grodzisk Wlkp.
272
20
Seweryn Borowiecki PGL LP N-ctwo Kluczbork
270
21
12
Adam Kupś ZSL Goraj
264
22
Przemysław Pachucki ZTM Venator UP Poznań
262
23
Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań
259
24
13
Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań
258
25
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
258
26
14
Jan Maciejewski Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie
258
27
15
Piotr Nowak N-ctwo Sarbia
258
28
16
Ida Lach ZTM Złotów
257
29
Harm Homann-Soest Niemcy
251
30
17
Bartłomiej Sijka ZTM Venator UP Poznań
246
31
Michał Szok N-ctwo Strzałowo
245
32
18
Andrzej Michał Kapuściński KŁ nr 23 Knieja w Koninie
237
33
19
Ks. Michał Zamelek Parafia w Rawiczu
232
34
Karol Chmielewski N-ctwo Strzelce Krajeńskie
230
35
Herman Marwede Niemcy
228
36
20
Hubert Kapuściński Nadleśnictwo Karnieszewice
227
37
Maciej Rudyk N-ctwo Spychowo
224
38
Mariusz Tylicki  ZTM Venator UP Poznań
223
39
Michał Ługowski ZTM Venator UP Poznań
221
40
21
Jacek Pszczółka KŁ nr 24 Jeleń w Ujściu
210

 

Klasa B

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Kazimierz Kroskowski RZS Żurawie Kościerzyna
276
2
1
Maciej Klupś ZTM Venator UP Poznań
275
3
Piotr Habułyk ZSL w Tucholi
272
4
2
Mikołaj Rybicki KŁ Żuraw Brójce
271
5
3
Hubert Kaczmarek KŁ nr 20 Dąbrowa
270
6
Remigiusz Nowicki TL Starościn
269
7
Hubert Keller WKŁ Żbik w Siemirowice
269
8
Justyna Makoś KŁ Knieja Szczecin
266
9
Alicja Szostak N-ctwo Spychowo
262
10
4
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś Notecka
261
11
Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin
258
12
Wiktoria Burdon ZTM Venator UP Poznań
257
13
5
Nikodem Brzezicha KM Wrzos 31 w Odolanowie
255
14
Mateusz Walkowiak ZSL Rogoziniec
255
15
Kamil Kubas PGL LP N-ctwo Kluczbork
253
16
Tomasz Tylczak ZSL Rogoziniec
252
17
6
Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
251
18
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
251
19
Wojciech Cichos ZSL Goraj
249
20
7
Malwina Fikus ZTM Venator UP Poznań
249
21
Bartłomiej Halkowicz -
248
22
8
Mateusz Pilc ZSL Goraj
248
23
9
Tomasz Pieprzyk N-ctwo Grodzisk
247
24
10
Tobiasz Szczesnowski  N-ctwo Krotoszyn
247
25
11
Amadeusz Żmijewski ZSL w Tucholi
247
26
12
Nikodem Różański Nadleśnictwo Płytnica
246
27
Wojciech Walkowiak ZSL Rogoziniec
246
28
13
Michał Standio Nadleśnictwo Krucz
245
29
Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin
245
30
Hubert Zając ZSL Goraj
240
31
14
Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk
239
32
15
Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki
239
33
16
Łucja Walkowiak Gimnazjum w Otorowie
238
34
17
Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk
236
35
Tomasz Sanocki ZSL w Goraju
235
36
Krystian Kleingartner ZSL w Goraju
233
37
18
Milena Widawska ZTM Złotów
233
38
19
Michał Talma N-ctwo Wronki
232
39
20
Elwira Drobiewska ZTM Złotów
232
40
Tomasz Sywiec ZSL Rogoziniec
231
41
21
Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia
230
42
22
Krzysztof Spiliszewski ZTM Venator
230
43
23
Leszek Krysztofik KŁ Orion Konin
226
44
Rafał Soniewski ZSL w Goraju
225
45
24
Tomasz Skrzypczak -
225
46
25
Radosław Walkowiak KŁ nr 50 Szarak Szamotuły
225
47
26
Mariusz Czechowski KŁ 32 Leśnik w Grodźcu
223
48
27
Adam Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
222
49
28
Janusz Wylegała KŁ nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
222
50
Roksana Pozorska ZSL w Goraju
221
51
29
Stanisław Lis KŁ Wrona 57 Wronki
220
52
Jarosław Basiński ZSL Goraj
216
53
Michał Decko PGL LP N-ctwo Kluczbork
216
54
Marek Kochan KŁ Słonka Byczyna
216
55
Marzena Helak ZSL Goraj
214
56
30
Bartosz Matz ZSL Goraj
213
57
31
Jakub Konitzer ZTM Złotów
210
58
32
Krystian Chmielarz N-ctwo Krotoszyn
209
59
33
Krystian Mantaj ZTM Złotów
202
60
34
Jakub Pisarek ZSL Goraj
201
61
Monika Ratajczak ZSL Rogoziniec
194
62
35
Kacper Nowak ZSL w Goraju
189
63
Michał Popiołkiewicz ZSL Goraj
183
64
36
Przemysław Stasiak ZSL Goraj
179
65
Szymon Ussorowski ZSL w Goraju
67

 

Klasa C

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Marcin Machel KŁ Chełmińskie
292
2
1
Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie
281
3
2
Jakub Rolnik Koło Łowieckie nr 19 Jeleń Piaski
277
4
Szymon Pikulik TL Tuchola
266
5
Przemysław Galus KŁ Knieja Szczecin
265
6
3
Tomasz Goździejewski ZTM Złotów
263
7
4
Aleksandra Kolas ZTM Złotów
257
8
Damian Kozłowski TL Tuchola
256
9
Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
255
10
Bartosz Okuniewski ZSL Rogoziniec
253
11
Wojciech Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
251
12
5
Hubert Ceglarek Gimnazjum w Borui Kościelnej
251
13
6
Stanisław Górecki ZTM Złotów
250
14
7
Anna Tomaszewska Gimnazjum w Kaźmierzu
248
15
Jagoda Cemka ZSL w Tucholi
248
16
8
Nikodem Nurczyk ZTM Złotów
246
17
Anita Wasiuk KŁ Knieja Szczecin
245
18
Filip Sobolewski TL w Tucholi
245
19
9
Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
245
20
Hubert Należyty SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
240
21
10
Paweł Szukalski KŁ Bażant Dobrzyca
237
22
Eryk Ignasiak TL w Goraju
233
23
11
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
229
24
12
Dominik Kusz ZSL w Goraju
226
25
13
Maciej Szendel KŁ nr 24 Jeleń Ujście
225
26
14
Hanna Rzyska ZSL w Goraju
224
27
Piotr Sawczyszyn ZSL w Goraju
222
28
15
Karolina Olszewicz Nadleśnictwo Sarbia
214
29
16
Marcel Kaczmarek ZTM Złotów
214
30
17
Kamil Drozda ZSL w Goraju
210
31
Szymon Patryk Puzio ZSL w Goraju
210
32
18
Kamil Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
192
33
Jakub Górecki ZSL w Goraju
189
34
19
Sebastian Nieborak KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
188
35
20
Kamil Dulas ZSL w Goraju
185
36
21
Karol Jędryka ZSL w Goraju
181

 

Klasa D

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
201
2
Mikołaj Machel KŁ Chełmińskie
196
3
Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
194
4
1
Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
188
5
Jan Lass SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
187
6
Michał Machel KŁ Chełmińskie
184
7
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
183
8
Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
183
9
Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
181
10
Andrzej Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
167
11
Weronika Grzenkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
166
12
Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
163
13
Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
163
14
Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
162
15
2
Hubert Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
151
16
Dominik Breske SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
148
17
Maksymilian Grzenkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
147

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
PK
Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent OHZ Zielonka
294
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu WL UP w Poznaniu
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo
288
3
2
I Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj
273
4
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia N-ctwo Sarbia
268

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
I Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów
270
2
Jagdhornblasergruppe der Hegeringe Meinersen und Hillerse  
263
3
Jenot TL w Tucholi TL w Tucholi
262

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk
286
2
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Łopuchówko N-ctwo Łopuchówko
266
3
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin
264
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głos kniei de lux KŁ Żuraw Brójce  
263
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg PGL LP N-ctwo Kluczbork
262
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głos Kniei ZSL Rogoziniec ZSL Rogoziniec
262
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na zamku w Bytowie
262
8
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Szarak i Wrona  
253
9
Hertug Hans Blaeserne  
252
10
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Wronki Nadleśnictwo Wronki
243
11
5
II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj
242
12
6
Zespół Muzyki Myśliwskiej Ogar Konin  
241

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
II Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów
283
2
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie
243
3
3
III Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL Goraj
234
4
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Brzuchowa Góra 208 Koła Łowieckiego nr 45 Myśliwiec w Debrznie Debrzno
231
5
5
II Zespół Trębaczy Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia
224

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Machel KŁ Chełmińskie Chełmno
203
2
Zespół Dziecięcy Wilk przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie  
189
3
Zespół Dziecięcy Łania przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
 
179
4
Zespół Dziecięcy Pless przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie  
170

 



Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne

 

Klasa A

KO KR Nazwa
pkt
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów
294

 

Klasa C

KO KR Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Machel
300
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Daniel nr 42 w Bukowcu Starym
262

 


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 



Wyniki
XII Ogólnopolskiego Konkursu
Wabienia Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
punktacja
I
Jan Skrzetuski
80
II
Tomasz Maliński
78
III
Maciej Krzysztofik
77
IV
Hubert Nadolny
76
V
Andrzej Misiak
75
VI
Karol Chmielewski
70
VII
Bartosz Matz
69
VIIIex
Tomasz Gurzyński
67
VIIIex
Mariusz Chmielewski
67
X
Rafał Mikanowicz
65
XI
Bartosz Jan Gosztyła
63
XII
Dominik Majer
62
XIII
Bartłomiej Sijka
61
XIV
Adam Czarny
60
XV
Jakub Górecki
57
XVI
Andrzej Pańszczyk
56
XVII
Michał Krzysztofik
55
XVIII
Jakub Pisarek
54
XIXex
Maciej Szendel
52
XIXex
Karol Jędryka
52
XXI
Dominik Grams
50
XXIIex
Lucjan Piszko
49
XXIIex
Błażej Tomaszewski
49
XXIV
Szymon Patryk Puzio
45
XXV
Piotr Markiewicz
42
XXVI
Piotr Jakóbczyk
36
XXVII
Jacek Krauze
30

 

 



Wyniki
IV Pilskiego Konkursu
Oceny Poroży Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
Reprezentant
1
Tomasz Pszczółka Koło Łowieckie "Jeleń" w Ujściu
2
Edward Malicki Koło łowieckie "Bóbr" w Pile
3
Jerzy Górecki OHZ Kujan

 

W konkursie wzięło udział 60 uczestników

 


Lista laureatów okręgowego konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” – Piła 2014

  1. Przedszkola - wyróżnienia
    • OLIWIA MARSZAŁ
      Publiczne Przedszkole w Tucznie
      78-640 Tuczno, ul. Wolności 3
    • JULIA ADAMSKA
      Publiczne Przedszkole w Tucznie
      78-640 Tuczno, ul. Wolności 3
    • ALAN WOTA
      Przedszkole Samorządowe w Budzyniu
      64-840 Budzyń, os. Wierzbowe 7a
    • KAMILA ROZMARYNOWSKA
      Przedszkole Samorządowe w Budzyniu
      64-840 Budzyń, os. Wierzbowe 7a
  2. Szkoła Podstawowa klasy I-III

    nagrody

    1. MACIEJ ŚWIDER
      Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
      77-400 Złotów, ul. Królowej Jadwigi 54
    2. PATRYCJA GÓRSKA
      Zespół Szkół w Mirosławcu
      78-650 Mirosławiec, ul. Wolności 21
    3. AMELIA BARTKOWIAK
      Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie
      64-700 Czarnków, ul. Wroniecka 30

    wyróżnienia

    • MONIKA MAŚLANKA
      Szkoła Podstawowa w Siedlisku
      64-980 Siedlisko, Siedlisko 160
    • PAWEŁ BUJACZ
      Zespół Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile - Szkoła Podstawowa
      64-920 Piła, ul. Królowej Jadwigi 2
    • MICHAŁ MACIEJEWSKI
      Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej
      89-320 Wysoka, ul. Szkolna 4
    • MAJA MICHALAK
      Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
      64-980 Trzcianka, ul. Sikorskiego 26
    • MICHAŁ NOWAK
      Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej
      89-320 Wysoka, ul. Szkolna 4
    • PATRYK OLESIAK
      Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Posadowie
      64-310 Lwówek, Posadowo 30
  3. Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

    nagrody

    1. TOMASZ JANISZEWSKI
      Zespół Szkół w Piecniku
      78-650 Mirosławiec, Piecnik 8
    2. ZUZANNA ZIOPAJA
      Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu
      64-730 Wieleń, ul. Szkolna 4
    3. WIKTORIA TARASKIEWICZ
      Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie
      Czarnków 64-700, ul. Wroniecka 30

    wyróżnienia

    • PAULINA NALEWAJSKA
      Wyrzysk Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku
      89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8
    • MARTA SZCZUREK
      Szkoła Podstawowa im. T. Kotarbińskiego w Budzyniu
      64 - 840 Budzyń, os. Wierzbowe 7
    • AGNIESZKA HERMAN
      Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie
      64-700 Czarnków, ul. Wroniecka 30
    • JULIA FIDLER
      Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim
      77-424 Zakrzewo, Śmiardowo Złotowskie 3
    • BARTOSZ ZDANKIEWICZ
      Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Posadowie
      64-310 Lwówek, Posadowo 30
  4. Gimnazjum

    nagrody

    1. KATARZYNA SZULC
      Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala w Białośliwiu
      89-340 Białośliwie, ul. 4-go Stycznia 8
    2. OLIWIA TRZASKAWKA
      Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Łobżenicy
      89-310 Łobżenica, ul. Mickiewicza 20a
    3. WIKTOR POŁEĆ
      Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec im. Henryka Sienkiewicza w Rąbczynie
      62-100 Wągrowiec, Rąbczyn 61

    wyróżnienia

    • DOMINIKA OLSZEWSKA
      Gimnazjum nr 1 w Trzciance
      64-980 Trzcianka, Staszica 6
    • MARIA RYCZEK
      Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala w Białośliwiu
      89-340 Białośliwie, ul. 4-go Stycznia 8
    • KAROLINA UFNOWSKA
      Gimnazjum w Okonku
      64-965 Okonek, ul. Niepodległości 23 i 24
  5. Nagroda Grand Prix
    • MACIEJ LISIECKI
      Szkoła Podstawowa w Łeknie
      62-105 Łekno, ul. Pocztowa 6
Czas wykonania: 0.336 sekund