Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Międzynarodowy Festiwal Sygnalistów Myśliwskich „Brodnica – HUBERTUS 2014”

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

VIII Międzynarodowy Festiwal
Sygnalistów Myśliwskich
"Hubertus 2014"


 


Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
Imię, Nazwisko
pkt
1
Karol Kroskowski
284
2
Mirosław Murawski
283
3
Sławomir Murawski
275
4
Patryk Ciesielski
267
5
Magdalena Czerwonka
266
6
Maciej Krawczak
259
7
Jakub Minciukowski
252
8
Piotr Dworszczok
243

 

Klasa B

KO
Imię, Nazwisko
pkt
1
Michał Ciesielski
285
2
Hubert Czelewicz
271
3
Paweł Rząsowski
269
4
Łukasz Schuetza
268
5
Piotr Habułyk
267
6
Mikołaj Romanowski
261
7
Artur Fischer
259
8
Amadeusz Żmijewski
248
9
Maciej Żuromski
248
10
Damian Bujak
247
11
Krzysztof Walencik
243
12
Marek Kochan
239
 

 

Klasa C

KO
Imię, Nazwisko
pkt
1
Mikołaj Ciesielski
282
2
Paweł Suski
280
3
Bartłomiej Freda
279
4
Marcin Kowalewski
276
5
Ewelina Wieczorek
272
6
Marcin Machel
269
7
Łukasz Murawski
269
8
Michał Ciesielski
268
9
Robert Rostkowski
266
10
Andrzej Michalik
263
11
Borys Wrzesiński
258
12
Szymon Pikulik
257
13
Marta Pluto-Prądzińska
255
14
Damian Kozłowski
251
15
Bartosz Matusiak
248
16
Jacek Horbal
247
17
Andrzej Kalinowski
244
18
Wojciech Szydłowski
239
19
Tadeusz Klępa
239
20
Adam Rosiński
238
21
Jakub Miziołek
236
22
Roman Jankowski
234
23
Filip Sobolewski
233
24
Cyprian Czerwiński
224
25
Jan Skoczeń
223
26
Piotr Łada
220
27
Adrianna Cichosz
209
28
Andrzej Sochacki
207

 

Klasa D

KO
Imię, Nazwisko
pkt
1
Michał Machel
203
2
Mikołaj Machel
202
3
Beniamin Wroński
197
4
Kacper Mazur
190
5
Szymon Kiżewski
186
6
Aleksandra Modrzejewska
181
7
Dominika Błaszkowska
178
8
Antoni Błaszkowski
163

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO Nazwa
pkt
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Warcinie
264

 

Klasa A

KO Nazwa
pkt
1
Zespół JENOT  Technikum Leśnego w Tucholi
254

 

Klasa B

KO
Nazwa
pkt
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
281
2
Zespół FOREST BRASS z Nadleśnictwa Lidzbark
280
3
LEŚNE TRIO KŁ SŁONKA w Byczynie
250

 

Klasa C

KO Nazwa
pkt
1
Zespół FOREST BRASS z Nadleśnictwa Lidzbark
293
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
270
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie
266
4
Zespół II - Pułtuskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej w Pułtusku
245
5
Zespół I - Pułtuskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej w Pułtusku
241

 

Klasa D

KO Nazwa
pkt
1
BRACIA MACHEL z Chełmna
207
2
Zespół Dziecięcy "Wilk" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
162
3
Zespół Dziecięcy "Pless" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie  
162

 

Klasa MB

KO
Nazwa
pkt
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Warcinie
276
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
273
3
Zespół JENOT  Technikum Leśnego w Tucholi
259
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
251

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
pkt
1
Zespół FOREST BRASS z Nadleśnictwa Lidzbark
281
2
Zespół ŁOSZAKI z Sicienka
275

 

Czas wykonania: 0.520 sekund