Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Gorzowski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Przeborowo 2014 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

 

 


 SOLIŚCI


 

Klasa D

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Gustaw Kaźmierczak
185
2
2
Franciszek Rakoczy
156

 

Klasa C

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Marta Olejarz
281
2
Hubert Wylegała
281
3
Przemysław Galus
273
4
Hubert Ceglarek
269
5
2
Tomasz Sywiec
269
6
Krystian Kowalski
266
7
Anna Tomaszewska
265
8
3
Krzysztof Werner
263
9
4
Bartłomiej Okuniewski
262
10
Anita Wasiuk
259
11
5
Kamil Werner
259
12
6
Joanna Górska
258
13
7
Rafał Mikanowicz
258
14
8
Bartłomiej Paluch
252
15
9
Daniela Przybył
251
16
10
Magdalena Szulc
250
17
Marta Łochyńska
223
 

 

Klasa B

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Hubert Kaczmarek
289
2
1
Remigiusz Nowicki
284
3
Barbara Sadłoń
283
3
2
Bartosz Rot
283
4
Anna Świerzowska
278
5
Krystian Stankowski
277
6
Aleksander Garczarek
277
7
3
Radosław Patyk
275
8
4
Mateusz Walkowiak
275
9
Malwina Fikus
274
10
5
Mikołaj Rybicki
270
11
6
Wojciech Walkowiak
270
12
7
Sławomir Kaźmierczak
266
13
8
Bartosz Halkowicz
264
14
Lech Gliński
259
15
Sławomir Darkowski
258
16
9
Piotr Pomostowski
255
17
Radosław Walkowiak
253
18
10
Tomasz Sanocki
253
19
Stanisław Lis
249
20
Adam Garczarek
247
21
Jacek Szmit
242
22
11
Rafał Soniewski
240
23
Łucja Walkowiak
230
24
12
Krystian Kleingärtner
211
25
13
Tomasz Skrzypczak
205
26
14
Marcin Rakoczy
156

 

Klasa A

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Karol Jurczyszyn
293
2
Artur Nowicki
293
3
2
Hubert Jurczyszyn
290
4
Justyna Stępień
286
5
Andrzej Zakrzewski
285
6
Leszek Koliński
283
7
Tadeusz Piankowski
280
8
Przemysław Kiciński
278
9
3
Jakub Woźny
273
10
Paweł Plaskacz
272
11
Bartłomiej Bejga
272
12
Hubert Szrama
271
13
Roman Wesołkowski
265
14
4
Szymon Woroszkiewicz
264
15
Bartłomiej Sijka
259
16
5
Wojciech Ćwiejkowski
257
17
6
Karol Chmielewski
256
18
Przemysław Pachucki
253
19
Michał Szymański
252
20
Michał Ługowski
251
21
Maciej Klupś
246
22
Bartosz Gosztyła 
243
23
Mariusz Tylicki 
239
24
7
Wojciech Andrzejewski
209

Klasa S (Seniorzy)

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Andrzej Zakrzewski
204
2
Lech Gliński
189
3
Janusz Wylegała
185
4
Wojciech Ćwiejkowski
183
5
Sławomir Darkowski
179

 


ZESPOŁOWO


Klasa C 

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM TRYK
277
2
II ZSM TL Starościn
275
3
Złoty Szpon 
260
4
RZSM Bażant
256
5
ZSM KŁ Orzeł N.M.
242

 

Klasa  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM "Darz Bór"
273
2
Klangor
265
3
ZS Głos Kniei delux
263
4
II ZTM Goraj
255
5
ZR Głos Kniei
239

 

Klasa A

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Echo Warszawa
275
2
ZSM TL Starościn
275

 

Klasa G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Gorzowska Knieja
281
2
ZTM Venator WL UPP
279

Zespoły rodzinne

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM KŁ Daniel nr 42
194
2
ZR Dąbrowa
192
3
Zes.Rodz.Walkowiaków
189
4
RZSM Bażant
178
5
ZSM Rodz.Walkowiaków
170

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Gorzowska Knieja
282
2
ZTM Venator
281
3
ZSM Echo Warszawa
274

 

 


KO - klasyfikacja ogólna

KR - klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.309 sekund