Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VI Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” Kraków – Niepołomice 2014 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
informacje

Soliści

Klasa A
KO
KR
LP
Imię, Nazwisko
pkt
1
Karol Kroskowski
294
2
Jędrzej Strawa
284
3
1
Gabriela Kaźmierczak
281
4
2
Arkadiusz Tokarz
281
5
1
3
Bartłomiej Sołtys
280
6
Sylwia Tomecka
280
7
4
Adam Jażdżewski
278
8
5
Michał Domański
277
9
Anna Gocalińska
276
10
Karol Hussarek
274
11
6
Mariusz Jamrozik
274
12
Andrzej Szymczyk
274
13
Julia Królik
274
14
Justyna Stępień
272
15
Andrzej Zakrzewski
272
16
Maciej Sowa
271
17
Roman Wesołkowski
271
18
Lesław Domogała
269
19
Dominika Dobrowolska
268
20
Paulina Fira
268
21
Bartłomiej Barański
267
22
Karol Nawrot
267
23
2
Jacek Siuty
267
24
Piotr Kowal
266
25
Mateusz Czech
266
26
3
7
Agnieszka Kiszczak
259
27
Aleksander Hołodniak
255
28
Grzegorz Lison
253
29
Ewa Chętkowska
252
30
Agnieszka Bujnicka
251
31
Jakub Jędrzejewski
248
32
Radosław Czechyra
243
33
Magdalena Miszta
242
34
4
Wiktor Rusiniak
241
35
Sławomir Brodziak
241
36
Łukasz Śliwiński
240
37
Katarzyna Gorywoda
238
38
5
8
Piotr Gawełek
237
39
6
Michał Dobosz
237
40
Michał Szok
205
41
7
Dawid Wąsik
189
42
Dawid Wnuk
185
43
Agnieszka Kowalewska
171
Klasa B
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Elżbieta Zimny
277
2
Ernest Pietrzyk
276
3
Patrycja Hadzik
272
4
Lori McLane
271
5
1
Sylwia Suder
271
6
Rafał Osipiński
268
7
Tomasz Gomułka
268
8
2
Adam Pawlik
268
9
3
Bartłomiej Szlachta
268
10
Paweł Wujec
266
11
4
Wojciech Pieprzyca
264
12
Rafał Rogowski
262
13
Luiza Szatner
261
14
5
Paweł Ormanty
258
15
Maciej Rudyk
257
16
6
Piotr Gryboś
256
17
Maciej Atemborski
256
18
Oskar Sinicyn
254
19
Justyna Pachana
251
20
Przemysław Baran
251
21
Dawid Lonc
250
PK
Wioleta. Kniżewska
249
22
Łukasz Praszczyk
249
23
7
Grzegorz Włosiak
248
24
Dariusz Marciniec
247
25
8
Krystian Szewczyk
247
26
9
Leszek Węgrzyn
247
27
10
Janusz Liana
247
28
Marek Kochan
246
29
Krystian Stankowski
246
30
Mateusz Niedźwiecki
245
31
11
Wojciech Kurzeja
244
32
12
Andrzej Bochenek
244
33
Kamil Twarowski
244
34
13
Andrzej Drab
241
35
14
Tomasz Romanowski
241
36
15
Stanisław Szlachta
240
37
Cezary Mozgawa
239
38
Lech Gliński
238
39
Arkadiusz Smyk
238
40
Sławomir Darkowski
237
41
Wojciech Krzyżostaniak
237
42
Joachim Wilkowski
236
43
16
Michał Gunia
235
44
17
Michał Popiela
233
45
Łukasz Przybysławski
231
46
18
Paweł Węgrzyn
227
47
19
Edward Bodziarczyk
227
48
20
Janusz Augustynek
224
49
21
Eugeniusz Czuchta
223
50
22
Tomasz Janiszewski
220
51
Maciej Gubernat
218
52
Alicja Szostak
218
53
Marek Glica
217
54
Artur Drążek
216
55
Adam Gorywoda
214
56
23
Tomasz Jankowski
213
57
Jacek Szmit
203
Klasa C
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Jakub Konopka
296
2
Marta Olejarz
292
3
2
Agnieszka Pabian
292
4
Paweł Godlewski
292
5
Klaudia Fila
291
6
Oskar Pietrzyk
285
7
3
Hubert Paszkowski
285
8
4
Liliana Nowak
282
9
5
Sławomir Bednarczyk
277
10
6
Maciej Siuty
277
11
7
Adam Solarz
276
12
Aleksandra Torba
275
13
Hubert Dydyński
275
14
Hubert Słotwiński
275
15
Maciej Żak
273
16
Roger Guzik
273
17
Natalia Juszczak
270
18
Adam Dolniak
268
19
Piotr Stankiewicz
268
20
8
Mateusz Solarz
267
21
Piotr Orych
267
22
9
Przemysław Styrkosz
267
23
Wioleta Kniżewska
266
24
Patryk Gębala
265
25
10
Piotr Kędroń
265
26
Bartosz Górka
263
27
Grzegorz Mielniczek
263
28
Marcin Kozieł
263
29
Edmund Słowik
261
30
11
Kacper Bierowiec.
261
31
12
Szymon Przybycień
260
32
Teresa Holeksa
260
33
13
Filip Kras
260
34
Karol Siudak
255
35
Mateusz Kubas
255
36
Kamil Dziurzyński
248
37
Szymon Czarnecki
247
38
14
Andrzej Gacoń
246
39
15
Jan Berowski
245
40
16
Marcin Kaliciecki
244
41
17
Miłosz Dobrowolski
242
42
Mateusz Szubrycht
242
43
Richard McLane
233
44
Łukasz Kargol
231
45
18
Mateusz Wicher
210
Klasa D
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Marcin Godlewski
206
2
Martyna Jamrozik
204
3
1
Paweł Smogór
193
4
2
Bartłomiej Tobiasz
181
5
3
Magdalena Solarz
177

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Hagard UR Kraków
282
2
ZSM Akteon SGGW Warszawa
280
3
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
276
4
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
273
Klasa A
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
281
Klasa B
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Akteon - Junior Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
282
2
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
282
3
ZSM Koła Łowieckiego nr 3 Knieja - Gliwice
278
4
ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku
277
5
ZSM Nadleśnictwa Nawojowa
275
6
ZSM "Królewscy" przy Małopolskim Centrum  Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
274
7
ZSM "TRYK" przy KŁ "LIS" Bystrzyca Kłodzka
266
8
ZSM Technikum Leśne Stary Sącz
256
9
ZSM Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
249
Klasa C
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Wojskowego Koła Łowieckiego 335 "Przyszłość"
287
2
ZSM "Waltornia - 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
282
3
ZSM "RYŚ" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
279
4
ZSM "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju
274
5
ZSM Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie
266
6
Zespół Sygnalistów Koła Łowieckiego Przepiórka w Radzyminie
261
7
ZSM "Fanfara"
244
8
III ZSM Technikum Leśnego w Brynku
239
Klasa D
KO Nazwa
pkt
1
ZSM "Marczaki" przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
186
Klasa MB
KO Nazwa
pkt
1
Kulíšci trubači Lesnicko dřevařské fakulty Mendlovi univerzity v Brně
290
2
ZSM Akteon SGGW Warszawa
290
3
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
282
4
ZSM Hagard UR Kraków
282
5
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
279
6
ZSM Akteon - Junior Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
276
7
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
265
8
ZSM Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
261
9
ZSM Nadleśnictwa Nawojowa
261
10
ZSM Technikum Leśne Stary Sącz
250
11
ZSM "Waltornia - 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
249
PK
ZSM "RYŚ" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
247
Klasa MEs
KO Nazwa
pkt
1
SOUBOR LESŮ ČESKÉ REPUBLIKY, LESNÍ SPRÁVY JESENÍK
277
2
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
275
Klasa MSH
KO Nazwa
pkt
1
Marzenia o Dubaju
285
2
Zespół Muzyki Myśliwskiej Rodziny Strawów
273

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
LP - Klasyfikacja pracowników Lasów Państwowych
PK - Występ pozakonkursowy

Czas wykonania: 0.462 sekund