Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich o Puchar Starosty Złotoryjskiego

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

VIII Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja
16-17 marca 2013

Soliści

Klasa A
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Magdalena Czerwonka
291
2
Adam Jażdżewski
290
3
Michał Domański
289
4
Tadeusz Piankowski
285
5
Michał Szok
280
6
Leszek Koliński
276
7
Michał Szymański
272
8
Bartosz Rot
270
9
Przemysław Kiciński
268
10
Lesław Domogała
262
11
Dominik Pawlak
262
12
Jagoda Siedlecka
262
13
Roman Wesołkowski
260
14
Mariusz Tylicki 
258
15
Barbara Sadłoń
256
16
Tomasz Żukowski
255
17
Bartosz Gosztyła 
254
18
Bartłomiej Sijka
254
19
Paweł Majewski
252
20
Dominik Majer 
252
21
Michał Ługowski
251
22
Szymon Przybył
248
23
Andrzej Szymczyk
232
Klasa B
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Remigiusz Nowicki
291
2
Hubert Kaczmarek
285
3
Ernest Pietrzyk
282
4
Agnieszka Kołodziejska
280
5
Karolina Bigos
278
6
Kacper Foremnik
276
7
Aleksander Garczarek
275
8
Sławomir Liszczyński
274
9
Przemysław Pachucki
274
10
Bartłomiej Gers
268
11
Michał Hołub
267
12
Wiktoria Burdon
267
13
Mateusz Walkowiak
267
14
Stanisław Mataszewski
264
15
Malwina Fikus
263
16
Maciej Grzeszczyk
262
17
Grzegorz Włosiak
261
18
Jakub Duda
260
19
Marek Kochan
259
20
Mikołaj Multański
259
21
Szczepan Borecki
258
22
Agnieszka Wojtaczka
257
23
Adam Gorywoda
251
24
Damian Krasoń
251
25
Krystian Stankowski
250
26
Marek Busz
249
27
Maciej Szymkowiak
249
28
Mikołaj Ziętek
247
29
Patryk Płachta
247
30
Zbigniew Liszczyński
235
31
Piotr Woś
235
32
Adam Garczarek
223
Klasa C
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Mikołaj Rybicki
283
2
Kamil Tokarz
281
3
Anna Świerzowska
280
4
Oskar Pietrzyk
280
5
Paweł Mierzejewski
269
6
Borys Wrzesiński
267
7
Michał Kozłowski
263
8
Werner Kamil
261
9
Mateusz Fujarczuk
261
10
Artur Franas
260
11
Tomasz Sywiec
259
12
Bartłomiej Paluch
256
13
Hubert Ceglarek
256
14
Alicja Szostak
256
15
Adam Borkowski
255
16
Aneta Potocka
253
17
Piotr Szachowski
252
18
Magdalena Szulc
247
19
Krystian Zygiel
239
20
Tomasz Korczak
234
21
Jakub Gąsior
222
22
Edyta Sarnecka
217
Klasa D
Miejsce
Imię, Nazwisko
pkt
1
Beniamin Wroński
199
2
Szymon Kiżewski
197

Zespoły

Klasa G
Miejsce Nazwa
pkt
1
ZSM "Leśna Brać" przy N-ctwach Spychowo i Strzałowo
283
2
ZTM "Venator" Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
281
Klasa B
Miejsce Nazwa
pkt
1
ZSM "SILVARUM" Tułowice
275
2
Reprezentacyjny ZSM RDLP we Wrocławiu "SILVANUS" przy Technikum Leśnym w Miliczu
269
3
ZSM "DARZ BÓR" 
267
4
ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja
263
5
ZSM "ECHO WANDY" przy Nadleśnictwie Przedborów
260
6
ZSM "TRYK" Koła Łowieckiego "LIS" Bystrzyca Kłodzka
249
Klasa C
Miejsce Nazwa
pkt
1
ZSM "ROSANKA" 
286
2
ZSM Technikum Leśnego w Starościnie
282
3
ZSM "SIGNUM" Tułowice
273
4
ZSM "NIEDŹWIEDŹ" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
270
5
ZSM "DARZ BÓR" Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski
270
6
Zespół Sygnalistów Mysliwskich ZSL w Rogozińcu
265
7
ZSM "FANFARA" 
262
8
ZSM Nadleśnictwa Węgierska Górka
262
9
ZSM TAKT ZS Tułowice
256
10
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Lubin
245
Klasa MB
Miejsce Nazwa
pkt
1
ZTM "Venator" Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
284
2
ZSM "Leśna Brać" przy N-ctwach Spychowo i Strzałowo
281
3
Reprezentacyjny ZSM RDLP we Wrocławiu "SILVANUS" przy Technikum Leśnym w Miliczu
268
4
ZSM "POMORSKIE ROGI" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej Na Zamku w Bytowie
259
5
ZSM "SIGNUM" Tułowice
254
6
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Lubin
253
7
ZSM "TRYK" Koła Łowieckiego "LIS" Bystrzyca Kłodzka
246
8
ZSM "ECHO WANDY" przy Nadleśnictwie Przedborów
243
Klasa MSH
Miejsce Nazwa
pkt
1
MARZENIA O DUBAJU
296
2
ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja
277


Czas wykonania: 0.367 sekund