Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XV Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Wyniki w XV Konkursie Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie pamięci Kazimierza Żywickiego

 

Nagrodę GRAND PRIX zdobył

Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" z Nadleśnictw Spychowo i Strzałowo pod kierownictwem Adama Jażdżewskiego

 


Soliści:

Klasa A:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
Adam Jażdżewski
296
2
Michał Szok
292
3
Adam Pulit
285
4
1
Alfred Ferenc
268
5
Roman Wesołowski
267
6
2
Kazimierz Kroskowski
257
7
Alojzy Brylewski
248

 

Klasa B:

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
Magdalena Czerwonka
293
2
1
Hubert Keller
291
3
2
Michał Czapiewski
277
4
Przemysław Augustyniak
272
5
Piotr Habułyk
271
6
3
Łukasz Zefert
267
7
Maciek Rudyk
265
8
Elwira Drobiewska
257
9
Wiktor Magdaleński
250
10
Marek Kochan
242
11
Marian Kukowski
242

 

Klasa C:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
Alicja Szostak
288
2
1
Przemysław Borowski
283
3
2
Kacper Szymanowski
276
4
3
Paweł Godlewski
273
5
4
Hubert Należyty
269
6
Damian Kozłowski
263

 

Klasa D:         

KO
KR
Imię i Nazwisko
Punkty
1
1
Marcin Godlewski
207
2
2
Benjamin Hubert Wroński
204
3
Natalia Napora
203
4
3
Borys Wrzesiński
194
5
Agnieszka Jegier
191
6
4
Maja Kiedrowska
189
7
Kacper Mazur
186
8
5
Gracjan Bulczak
185
9
Alicja Szymańska
185
10
6
Szymon Kiżewski
177
11
Aleksandra Modrzejewska
173
12
7
Mateusz Witak
170
13
8
Jonasz Mielewczyk
165
14
9
Kacper Olszewski
159
15
10
Jan Lass
120

 

 

Zespoły:

Klasa A:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
289
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
270

 

Klasa B:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lis" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
290
2
Stobrawski Róg II
257

 

Klasa C:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot Technikum Leśnego w Tucholi
284
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bielik"
282
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
276
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Ryś" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
274

 

Klasa D:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Dzieięcy "Łania" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
198
2
Zespół Dziecięcy "Wilk" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
189
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Brzuchowa Góra 208" KŁ nr 45 "Myśliwiec" w Debrznie z s. w Biskupicach
185

 

Klasa MB:

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
287
2
Stobrawski Róg II
266
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
260
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaiół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
258

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna


 

Czas wykonania: 0.055 sekund