Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Księcia Pszczyńskiego” Pszczyna 2013 EW
Nowy termin

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
XVII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
„O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO”
Pszczyna 2013

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Julia Królik
291
2
2
Piotr Kasprzyk
284
3
3
Dominika Dobrowolska 
282
4
4
Mateusz Zimny
278
5
5
Piotr Giemza
277
6
6
Wojciech Wyleżuch
275
7
Seweryn Borowiecki
270
8
7
Paulina Fira
268
9
8
Karol Nawrot
267
10
9
Jakub Jędrzejewski
256

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Grzegorz Lison
292
2
2
Karol Hussarek
287
3
Bartłomiej Szlachta
278
4
3
Ewa Chętkowska
277
5
4
Weronika Wilk 
275
6
Sylwia Tomecka
272
7
Paweł Wujec
254
8
5
Lesław Domogała
247
9
Ewelina Wieczorek
242

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Remigiusz Nowicki
283
2
1
Elżbieta Zimny
278
3
Łukasz Obecny
270
4
Joachim Wilkowski
265
5
2
Luiza Szatner
264
6
3
Edmund Słowik
258
7
Rafał Stefaniak
255
8
4
Bartek Moll
247
9
5
Jarosław Cieciura
202

 

 

Zespoły

Klasa A

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Stowarzyszenie Muzyczno - Kulturalne, I ZSM "Echo Pszczyny" 
277
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 
272

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 
282
2
Stowarzyszenie Muzyczno - Kulturalne, II ZSM "Echo Pszczyny" 
275
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "STOBRAWSKI RÓG" Nadleśnictwa Kluczbork
273

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "KNIEJA" KŁ nr 3 Knieja - Gliwice
256
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśnik KŁ Darz Bór nr 29 w Jarocinie
256
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
255
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ "Przodownik" w Miedarach
254
5
Zespół Sygnalistów Myśliwiskch "FANFARA" KŁ "RARÓG" Katowice
239

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Stowarzyszenie Muzyczno - Kulturalne, ZSM "Echo Pszczyny" 
283
2
Zespoł Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku  
275
3
ZSM "KNIEJA" KŁ nr 3 Knieja - Gliwice i Nadleśnictwa Strzelce Opolskie
259

 

Klasa MES

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "STOBRAWSKI RÓG" Nadleśnictwa Kluczbork  
273

 

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

 

Czas wykonania: 0.230 sekund