Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego – Spychowo 2013 EW
Nowy termin

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
logo

IX Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2013

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Justyna Stępień
296
2
1
Adam Jażdżewski
292
3
Karol Jurczyszyn
291
4
Mirosław Murawski
290
5
Hubert Szrama
289
6
2
Andrzej Szymczyk
288
7
Hubert Jurczyszyn
287
8
3
Michał Szok
285
9
4
Krzysztof Mroczkowski
284
10
Michał Domański
283
11
Wojciech Michalczyk
282
12
Tadeusz Piankowski
281
13
5
Gabriela Kaźmierczak
281
14
Przemysław Kiciński
279
15
Bartłomiej Barański
278
16
Leszek Koliński
278
17
Dominika Dobrowolska
275
18
6
Piotr Mierzejewski
275
19
Bartłomiej Baran
268
20
7
Grzegorz Morawski
267
21
Barbara Sadłoń
265
22
8
Kamil Domian
264
23
9
Tomasz Żukowski
263
24
Radosław Czechyra
256
25
10
Maciej Gałązka
255
26
Andrzej Zakrzewski
254
27
Dawid Feculak
249
28
Bartosz Bukowski
244
29
Mateusz Czech
214

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Hubert Keller
202
2
Magdalena  Czerwonka 
201
3
Sylwia Tomecka
199
4
Sławomir Murawski
199
5
1
Michał Ciesielski
198
6
Katarzyna Piechaczek
198
7
2
Kamil Twarowski
195
8
3
Maciej Rydzewski
194
9
Karol Hussarek
193
10
Karol Nawrot
192
11
Radosław Pociecha
192
12
Michał Czapiewski
192
13
Łukasz Szmagulski
192
14
4
Mikołaj Ciesielski
191
15
Lech Gliński
190
16
Bartosz Rot
190
17
Przemysław Pachucki
189
18
5
Krystian Tomaszewski
189
19
6
Andrzej Wasilewski
188
20
7
Marcin Maciuk
188
21
8
Adam Klepacki
187
22
9
Wioleta Juszkiewicz
186
23
Agnieszka Kołodziejska
184
24
10
Jarosław Parol
184
25
11
Joanna Szostak
184
26
Piotr Siuzdak
183
27
12
Przemysław Domanowski
181
28
Aneta Szlońska
181
29
Grzegorz Lison
181
30
Edyta Trafna
179
31
Sławomir Darkowski
178
32
13
Krzysztof Kril
176
33
14
Wiktor Magdaleński
176
34
15
Krystian Brytan
174
35
16
Łukasz Gaca
173
36
Bartłomiej Borowski
172
37
17
Marek Chrzanowski
141
38
18
Marcin Pach
137
39
Paweł Zienkiewicz
108

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Robert Rostkowski
206
2
2
Alicja Szostak
198
3
3
Dawid Mioduszewski
197
4
Jolanta Rutkowska
197
5
Przemysław Galus
192
6
Kacper Szymanowski
192
7
4
Jacek Horbal
190
8
5
Michał Ciesielski
189
9
6
Piotr Katkowski
187
10
7
Waldemar Abucewicz
187
11
Paweł Godlewski
187
12
Przemysław Borowski
186
13
Jędrzej Rataj
186
14
8
Kinga Maria Kiszło
185
15
9
Adrian Szlaszyński
183
16
10
Paweł Mierzejewski
176
17
11
Ewa Raszelska
173
18
12
Bartłomiej Filip Nowak
166
19
13
Cyprian Czerwiński
164

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Beniamin Wroński
200
2
Marcin Godlewski
198
3
Borys Wrzesiński
186
4
Szymon Kiżewski
176
5
1
Jakub Patryk Nowak
169
6
Aleksandra Modrzejewska
159
7
Maja Kiedrowska
159
8
2
Aleksander Sztylc
75

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
292
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
278
3
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
265

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM z Technikum Leśnego w Brynku 
260

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
292
2
ZSM "Gorzowska Knieja"
287
3
2
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Ełk
278
4
3
Zespół Sygnalitów Myśliwskich Nadleśnictwa Iława
269
5
4
ZSM Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
266
6
ZSM Gryf Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie
265
7
Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Okonek
256
8
5
Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
255

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny ZSM M-Brothers
299
2
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
276
3
ZSM "Ryś" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 
271
4
ZSM "Niedźwiedź" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 
269
5
1
ZSM "Orlik" Nadleśnictwo Bartoszyce
255

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM "Łania" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 
187
2
Zespół Dziecięcy "Wilk" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 
185

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
290
2
1
ZSM "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
286
3
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
282
4
ZSM "Gorzowska Knieja"
281
5
ZSM Akteon SGGW Warszawa
280
6
Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
260
7
ZSM "Pomorskie Rogi" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 
254
8
2
ZSM "Orlik" Nadleśnictwo Bartoszyce
238

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Forest Brass z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
300
2
2
ZSM Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
257

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 

 

 

Czas wykonania: 0.362 sekund