Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

XI Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej EW

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
1
Anna Gocalińska
300
2
Mirosław Murawski
297
3
Gabriela Kaźmierczak
295
4
Adam Jażdżewski
295
5
2
Michał Domański
291
6
Karol Kroskowski
290
7
3
Andrzej Zakrzewski
285
8
4
Justyna Stępień
282
9
Andrzej Szymczyk
281
10
Michał Szok
275
11
Krzysztof Mroczkowski
275
12
Sławomir Murawski
271
13
5
Janusz Gocaliński
252

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Magdalena Czerwonka
300
2
1
Wojciech Komorzycki
292
3
2
Ernest Pietrzyk
289
4
Artur Fischer
286
5
3
Artur Niewiadomski
281
6
Karolina Bigos
276
7
Kazimierz Kroskowski
274
7
Paweł Rząsowski
274
8
4
Mirosław Wróblewski
272
9
5
Lech Gliński
266
10
Piotr Woś
255
11
6
Sylwia Wróblewska
254
12
Radosław Walkowiak
246
13
Artur Franas
241
14
Agnieszka Wojtaczka
231
15
Mikołaj Romanowski
228
16
7
Sławomir Darkowski
216

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Łukasz Murawski
293
2
1
Marcin Świtalski
291
3
Remigiusz Nowicki
288
4
Paweł Suski
281
5
Alicja Szostak
278
6
Paweł Godlewski
267
7
2
Krzysztof Gocaliński
265
8
Łucja Walkowiak
255
9
3
Oskar Pietrzyk
251
10
4
Piotr Stankiewicz
249
11
Adrian Szlaszyński
244
12
Michał Kozłowski
243
13
5
Andrzej Michalik
241
14
6
Roman Jankowski
236
15
7
Piotr Orych
234
16
Przemysław Milewski
233
17
Rafał Lewicki
229
18
8
Wojciech Szydłowski
222
19
9
Jakub Miziołek
216
20
10
Franciszek Kłoszewski
211

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Marcin Godlewski
210
1
Beniamin Wroński
210
2
Szymon Kiżewski
189
3
Borys Wrzesiński
186
4
Jan Lass
177

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM LEŚNA BRAĆ Nadleśnictw Spychowo i Strzałowo
276
2
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
262

 

Klasa A

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM Pasja
250

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
274
2
Rodzinny ZSM Żurawie z Kościerzyny
270
3
ZSM Akord
243

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM NIEDŹWIEDŹ SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
291
2
ZSM RYŚ SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
265
3
ZSM SILVANUS przy Technikum Leśnym w Miliczu
261
4
ZSM ROSANKA
256
5
ZSM DARZ BÓR Otorowo
235
6
ZSM KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie
228
7
ZSM CZARNY RÓG
221
8
ZSM Nadleśnictwa Pułtusk
220

 

Klasa D

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM WILK SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
165

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
razem
1
ZSM Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
284
2
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
277
3
Rodzinny ZSM Żurawie z Kościerzyny
276
4
ZSM LEŚNA BRAĆ Nadleśnictw Spychowo i Strzałowo
266
5
ZSM SILVANUS przy Technikum Leśnym w Miliczu
262
6
ZSM Pasja
262
7
ZSM POMORSKIE ROGI SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
231

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna


 

X Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Rodzinny  M Brothers
297
2
Zespół Rodzinny Gocalińskich
278
3
ZSM Rodziny Pietrzyk
278
4
Rodzinny ZSM Żurawie z Kościerzyny
267
5
ZSM Rodziny Walkowiak
253

 

 


Nagrody specjalne

 

  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji myśliwych
    Anna Gocalińska
  • Najlepszy sygnalista klasyfikacji leśników
    Adam Jażdżewski
  • Najmłodszy uczestnik
    Marcin Godlewski
  • Najstarszy uczestnik
    Kazimierz Kroskowski
Czas wykonania: 0.108 sekund