Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

IX Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej Sierakowice 2013

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia

Soliści

Klasa D

KO
Imię i Nazwisko
Wynik
1
Marcin Godlewski
202
2
Szymon Kiżewski
192
3
Borys Wrzesiński
192
4
Mateusz Witak
188
5
Kacper Mazur
185
6
Maja Kiedrowska
185
7
Aleksandra Modrzejewska
182
8
Jonasz Mielewczyk
176
9
Beniamin Wroński
175
10
Kacper Olszewski
150
11
Gracjan Bulczak
148

 

Klasa C

KO
Imię i Nazwisko
Wynik
1
Jolanta Rutkowska
274
2
Paweł Suski
273
3
Kamil Damrat
269
4
Kacper Szymanowski
259
5
Paweł Godlewski
257
6
Hubert Należyty
254
7
Jędrzej Rataj
249
8
Łukasz Hołosiewicz
247
9
Przemysław Borowski
246
10
Łukasz Murawski
236
11
Łucja Walkowiak
229
12
Ewelina Wieczorek
224

 

Klasa B

KO
Imię i Nazwisko
Wynik
1
Sławomir Murawski
282
2
Paweł Rząsowski
276
3
Katarzyna Piechaczek
276
4
Barbara Sadłoń
272
5
Artur Fischer
269
6
Bartosz Rot
262
7
Maciej Klupś
262
8
Elżbieta Liszczyńska
261
9
Michał Czapiewski
256
10
Kazimierz Kroskowski
256
11
Radosław Walkowiak
241
12
Mikołaj Romanowski
238
13
Malwina Fikus
235
14
Marek Kochan
229
15
Michał Żelechowski
221
16
Piotr Siuzdak
209

 

Klasa A

KO
Imię i Nazwisko
Wynik
1
Adam Jażdżewski
293
2
Mirosław Murawski
292
3
Tadeusz Piankowski
289
4
Karol Kroskowski
289
5
Hubert Szrama
288
6
Gabriela Kaźmierczak
284
7
Magdalena Czerwonka
283
8
Justyna Stępień
276
9
Anna Mielke
275
10
Michał Domański
273
11
Alfred Ferenc
268
12
Grzegorz Morawski
266
13
Michał Szok
264
14
Seweryn Borowiecki
262
15
Kamila Sońta
261
16
Bartosz Bukowski
245
17
Sławomir Liszczyński
244
18
Zbigniew Ostrowski
213

 

 

Zespoły

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
292
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
272
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
258
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich LEŚNA BRAĆ Nadleśnictw Spychowo i Strzałowo
256
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich RYŚ SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
251
6
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich LUBIN
245
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich NIEDŹWIEDŹ SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
245
8
Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Okonek
230

 

Klasa MEs

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rabiec Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim
263

 

 

Czas wykonania: 0.241 sekund