Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
XI Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Karol Kroskowski RZSM ŻURAWIE z Kościerzyny
294
2
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin
294
3
1
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
288
4
2
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
287
5
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
285
6
Seweryn Borowiecki ZO PZŁ Piotrków Trybunalski
284
7
Anna Mielke PiMBP w Gniewie
283
8
Jan Strawa ZSL Goraj
279
9
Irena Czech Nadleśnictwo Kluczbork
277
10
Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin
277
11
Roman Wesołkowski Nadleśnictwo Myślibórz
275
12
Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk
268
13
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 MYŚLIWIEC Debrzno
229

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
Marian Kukowski KŁ nr 45 MYŚLIWIEC Debrzno
282
2
Karolina Bigos TL Milicz
280
3
Piotr Habułyk ZSL Tuchola
278
4
1
Artur Fischer Nadleśnictwo Skrwilno
278
5
Ivan Yarmolchyk Uzda (BLR)
277
6
Aleksander Garczarek KŁ nr 42 DANIEL w Bukowcu Starym
277
7
2
Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno
275
8
Kazimierz Kroskowski RZSM ŻURAWIE
275
9
3
Mikołaj Romanowski Nadleśnictwo Skrwilno
265
10
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 DARZ BÓR w Otorowie
260
11
Dawid Żywica KŁ Ryś Giżycko
260
12
Jarosław Parol KŁ KNIEJA Olsztyn
259
13
Krzysztof Kril ZO PZŁ Olsztyn
257
14
Marek Chrzanowski WKŁ ŁOŚ Olsztyn
248
15
Agnieszka Wojtaczka TL Milicz
241
16
Łukasz Gaca ZO PZŁ Olsztyn
240
17
4
Michał Popiołkiewicz ZSL Goraj
226

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
1
Łukasz Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
280
2
2
Paweł Suski Nadleśnictwo Skrwilno
274
3
Kamil Damrat PiMBP w Gniewie
273
4
3
Joanna Warachowska Nadleśnictwo Brodnica
270
5
Ewelina Wieczorek Nadleśnictwo Kluczbork
269
6
Tomasz Jegier KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
267
7
4
Marcin Machel KŁ CHEŁMIŃSKIE Chełmno
264
8
Piotr Woś TL Milicz
263
9
Adam Garczarek KŁ nr 42 DANIEL w Bukowcu Starym
261
10
Damian Kozłowski ZSL Tuchola
259
11
Łukasz Hołosiewicz PiMBP w Gniewie
258
12
5
Jagoda Cemka ZSL Tuchola
257
13
Łucja Walkowiak SP w Otorowie
230
14
Mateusz Kuśmierski ZSL Tuchola
229
15
Piotr Orych KŁ PRZEPIÓRKA Radzymin
212
16
Marek Kochan Nadleśnictwo Kluczbork
205
17
Kamil Kowalski KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
126

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Reprezentant
Razem
1
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
193
2
Natalia Napora KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
191
3
1
Michał Machel KŁ CHEŁMIŃSKIE Chełmno
188
4
2
Mikołaj Machel KŁ CHEŁMIŃSKIE Chełmno
186
5
Alicja Szymańska KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
182
6
Martyna Pisała KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
181
7
Karolina Fijałkowska KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
170

 

Zespoły

 

Klasa A

KO
Nazwa
Razem
1
ZSM Pasja
279
2
ZSM JENOT Zespołu Szkół Leśnych w Tucholi
279

 

Klasa B

KO
Nazwa
Razem
1
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
287
2
ZSM Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
279
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich ZSL Goraj
276

 

Klasa C

KO
Nazwa
Razem
1
ZSM SZABLE Koła Łowieckiego MYŚLIWIEC w Debrznie
275
2
ZSM Centrum Animacji Kulturalnej PiMBP w Gniewie
269
PK
Rodzinny ZSM MACHELKI
266
3
ZSM SILVANUS przy Technikum Leśnym w Miliczu
265
4
ZSM STOBRAWSKI RÓG-II Nadleśnictwa Kluczbork
264
5
II ZSM JENOT Zespołu Szkół Leśnych w Tucholi
260
6
ZSM DARZ BÓR KŁ nr 42 DANIEL w Bukowcu Starym
259
7
ZSM DARZ BÓR Otorowo
243
8
ZSM Koła Łowieckiego PRZEPIÓRKA w Radzyminie
239

 

Klasa D

KO
Nazwa
Razem
1
ZSM MACHELKI
196
2
ZSM BRZUCHOWA GÓRA 208 KŁ nr 45 MYŚLIWIEC w Debrznie
179

 

Klasa MB

KO
Nazwa
Razem
1
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
290
2
ZSM JENOT Zespołu Szkół Leśnych w Tucholi
284
3
ZSM Pasja
278

 

Klasa MEs

KO
Nazwa
Razem
1
ZSM Stobrawski Róg
275

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
Razem
1
Chór WRZOS z Sicienka
294
2
ŁOSZAKI
260
3
Zespół Rodzinny Gocalińskich
255
4
ZSM Trąbale ZO PZŁ Olsztyn
251

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy


 

Laureaci konkursu
na wykonanie „HEJNAŁU TUCHOLI”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
1
Anna Gocalińska KŁ „Przepiórka” Radzymin
2
Anna Mielke Centrum Myśliwskie Zamek w Gniewie
3
Karol Kroskowski RZSM „Żurawie” z Kościerzyny
4
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
5
Marian Kukowski KŁ nr 45 „Myśliwiec” w Debrznie
6
Alfred Ferenc KŁ „Gwardia” Słupsk
7
Piotr Habułyk ZSL Tuchola
8
Seweryn Borowiecki ZO PZŁ Piotrków Tryb.
9
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
10
Dawid Żywica KŁ „Ryś” Giżycko
11
Kazimierz Kroskowski RZSM „Żurawie” z Kościerzyny
12
Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno
13
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 „Myśliwiec” w Debrznie
14
Marcin Machel KŁ „Chełmińskie” z Chełmna
15
Tomasz Jegier KŁ nr 45 „Myśliwiec” w Debrznie
16
Mikołaj Romanowski Nadleśnictwo Skrwilno
17
Damian Kozłowski ZSL Tuchola

 

 

Wyniki w Mistrzostwach Świata
w grze na drewnianym rogu tucholskim

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja
Karol Kroskowski RZSM „Żurawie” z Kościerzyny
Adam Garczarek KŁ nr 42 „Daniel” w Bukowcu Starym
Anna Gocalińska KŁ „Przepiórka” Radzymin
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
Seweryn Borowiecki ZO PZŁ Piotrków Tryb.
Czas wykonania: 0.073 sekund