Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg” – Lądek Zdrój 2013 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

 

 


 SOLIŚCI


 

Klasa D

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Martyna  Jamrozik
210
2
Julia Kowal
199
3
Hubert Woźny
184

 

Klasa C

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Anna Szymendera
284
2
Ewelina Wieczorek
283
3
Rafał Stefaniak
276
4
Piotr  Woś
275
5
1
Anna Świerzowska
273
6
Przemysław Galus
271
7
2
Patryk Płachta
268
8
Grzegorz  Kowal
266
9
Klaudia Obecna
264
10
Mateusz  Sieński
262
11
3
Michał  Kozłowski
261
12
Łucja  Walkowiak
258
13
Beata  Kowal
258
14
4
Aneta Potocka
256
15
5
Artur  Franas
250
16
Marek Kochan
248
17
6
Agnieszka  Wojtaczka
241
18
Dominik Junik
230
19
Patryk Popież
220

 

Klasa B

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Leszek Kowalik
298
2
Mateusz Dziweńko
291
3
Jakub Woźny
289
4
1
Karolina Bigos
288
5
2
Mieczysław Plata
286
6
Anna Wełnicka
285
7
Tomasz  Gomułka
280
8
Stanisław Mataszewski
279
9
3
Michał Szwedo
279
10
4
Wacław Biereśniewicz
277
11
5
Jacek Maciuszek
276
12
6
Krzysztof Gausza
273
13
7
Kacper Foremnik
272
14
8
Michał Hołub
272
15
9
Kazimierz Krukowski
271
16
Grzegorz Tomaszewski
271
17
Janusz Gocaliński
264
18
Grzegorz  Włosiak
261
19
10
Krystian Stankowski
261
20
Michał Strzelczyk
260
21
11
Krzysztof  Mordarski
259
22
Arkadiusz  Bogaczyk
258
23
Kamil  Tokarz
255
24
Radosław  Walkowiak
255
25
Marek  Busz
251
26
12
Mariusz  Gajewski
249
27
13
Zbigniew  Liszczyński
247
28
Damian Krasoń
246
29
14
Kamil  Dębski
236
30
15
Julian  Krajewski
221

 

Klasa A

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Jagoda  Siedlecka
298
2
Anna Gocalińska
296
3
Arkadiusz Tokarz
294
4
Irena  Czech
294
5
Piotr  Giemza
286
6
Mariusz Jamrozik
284
7
1
Paweł Majewski
282
8
Przemysław Kiciński
281
9
2
Roman  Wesołkowski
279
10
3
Sławomir  Liszczyński
267
11
4
Oktawian Kopeć
258
12
Jakub Kaczmarek
257

 

 


ZESPOŁOWO


Klasa C 

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM "Leśnik" KŁ "Darz Bór" 29 Jarocin
296
2
ZSM Pasja
287
3
ZSM "Par Pless" TL w Miliczu 
286
4
ZSM Signum TL Tułowice
278
5
Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Lubin
273
6
ZSM Technikum Leśnego w Starościnie
271
7
Rodzinny ZSM "Echo Żarskiej Kniei"
265
8
ZSM "Darz Bór" Otorowo
258
9
ZSM "Stobrawski Róg-II" N-ctwa Kluczbork
251

 

Klasa  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Nadleśnictwa Opole
300
2
ZSM "Waltornia" przy N-ctwie Zawadzkie
296
3
ZSM Stobrawski Bór
288
4
ZSM "Stobrawski Róg" N-ctwa Kluczbork
261
5
ZSM "Durlakowe Rogi "
261
6
ZSM "Odgłosy Kniei"
261
7
ZSM "Tryk" KŁ "Lis" w Bystrzycy Kłodzkiej 
247

 

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM "Par Pless" TL w Miliczu 
289
2
Eustach Ceska Republika
280
3
Trubaci Javornik Ceska Republika
248
4
ZSM Stobrawski Bór
246
5
ZSM "Tryk" KŁ "Lis" w Bystrzycy Kłodzkiej 
240
6
ZSM Signum TL Tułowice
239

Klasa MEs

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM "Waltornia" przy N-ctwie Zawadzkie
286
2
ZSM "Stobrawski Róg" N-ctwa Kluczbork
271

 

Klasa MSH

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
Dolnośląski Chór Rogów Myśliwskich Fuzja
290


KO - klasyfikacja ogólna

KR - klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.196 sekund