Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VII Międzynarodowy Festiwal Sygnalistów Myśliwskich „Brodnica – HUBERTUS 2013”

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

VII Międzynarodowy Festiwal
Sygnalistów Myśliwskich
"Hubertus 2013"


 


Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Gabriela  Kaźmierczak  ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie
387
2
Karol  Kroskowski  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
386
3
Mirosław  Murawski  Nadleśnictwo Skrwilno
379
4
Michał  Domański  Nadleśnictwo Parciaki
373
5
Sławomir  Brodziak  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
363
6
Bartłomiej  Barański  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
362
7
Magdalena  Czerwonka  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
360
8
Abelard  Zückermann  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
359
9
Justyna  Stępień  ZSM "ŻURAWIE" z Kościerzyny
352
10
Piotr  Kowal  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
350
11
Agnieszka  Bujnicka  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
344
12
Witold  Białkowski  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
339
13
Agnieszka  Kowalewska  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
335
14
Sylwia  Szymuś  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
325
15
Aleksander  Hołodniak  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
318
16
Radosław  Czechyra  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
307
17
Mateusz  Czech  ZSM AKTEON WL SGGW w Warszawie
286

 

Klasa B

KO
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Sławomir  Murawski  Nadleśnictwo Skrwilno
387
2
Michał  Ciesielski  Nadleśnictwo Lidzbark Welski
381
3
Paweł  Rząsowski  Nadleśnictwo Skrwilno
380
4
Mikołaj  Ciesielski  Nadleśnictwo Lidzbark Welski
364
5
Rafał  Osipiński  ZSM AKTEON JR WL SGGW z Warszawy
357
6
Kazimierz  Kroskowski  RZSM "Żurawie" z Kościerzyny
355
7
Agnieszka  Kołodziejska  ZSM AKTEON Junior WL SGGW z Warszawy
346
8
Piotr  Habułyk  TL w Tucholi
345
9
Artur  Fischer  Nadleśnictwo Skrwilno
336
10
Artur  Kalinowski  ZSM AKTEON JR WL SGGW z Warszawy
331
11
Mikołaj  Romanowski  Nadleśnictwo Skrwilno
324
12
Elżbieta  Racibor  ZSM AKTEON JR WL SGGW z Warszawy
315
13
Kamil  Twardowski  ZSM AKTEON JR WL SGGW z Warszawy
310
14
Łukasz  Gaca  Zarząd Okręgowy PZŁ Olsztyn
308
15
Marek  Chrzanowski  Wojskowego KŁ "ŁOŚ" Olsztyn
306
16
Jarosław  Parol  KŁ KNIEJA Olsztyn
303
17
Przemek  Domanowski  KŁ KUDYPY Olsztyn
290
18
Aneta  Szlońska  ZSM AKTEON Junior WL SGGW z Warszawy
289
19
Niedzwiecki  Mateusz  ZSM AKTEON Junior WL SGGW z Warszawy
276

 

Klasa C

KO
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Michał  Ciesielski  - Nadleśnictwo Lidzbark Welski
381
2
Paweł  Suski  RZSM n Skrwilno
370
3
Marcin  Machel  KŁ Chełmińskie - Chełmno
368
4
Łukasz  Murawski  Nadleśnictwo Skrwilno
362
5
Robert  Rostkowski  Nadleśnictwo Lidzbark Welski
353
6
Damian  Kozłowski  TL w Tucholi
341
7
Jolanta  Rutkowska  KŁ RYŚz Gdańska
338
8
Amadeusz  Żmijewski  TL w Tucholi
329
9
Kacper  Szymanowski  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
326
10
Joanna  Warachowska  Nadleśnictwo Brodnica
320
11
Jędrzej  Rataj  KŁ RYŚ z Gdańska
309
12
Jagoda  Cemka  TL w Tucholi
309
13
Mateusz  Kuśmierski  TL w Tucholi
288
14
Łukasz  Wroński  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
287
15
 Łukasz  Wolny 
283
16
 Tomasz  Klejnowski 
229

 

Klasa D

KO
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Michał  Machel  - KŁ Chełmińskie 255
2
Beniamin  Wroński  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 253
3
Borys  Wrzesiński  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 252
4
Szymon  Kiżewski  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 230
5
Mikołaj  Machel  KŁ Chełmińskie 229

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON Wydziału Leśnego SGGW Warszawa
399

 

Klasa A

KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT z Technikum Leśnego w Tucholi
309

 

Klasa B

KO
Nazwa
pkt
1
Zespół FOREST BRASS z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
395
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
391
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ŻURAWIE z Kościerzyny
377
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon Junior Wydziału Leśnego SGGW Warszawa
365
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE przy Zarządzi Okręgowym PZŁ w Olsztynie
355

 

Klasa C

KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
352
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT z Technikum Leśnego w Tucholi
341

 

Klasa D

KO Nazwa
pkt
1
Zespół Dziecięcy "Wilk" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
249

 

Klasa MB

KO
Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON Wydziału Leśnego SGGW Warszawa
400
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
366
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT z Technikum Leśnego w Tucholi
337
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon Junior Wydziału Leśnego SGGW Warszawa
333
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
315

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
pkt
1
Zespół FOREST BRASS z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
398
2
Duet wokalny „Mierzeja” – Stegna - KŁ Sokół nr 7 Gdańsk
370
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE przy ZO PZŁ w Olsztynie
342

V Turniej Fanfar i Hejnałów o statuetkę Anny Wazówny

KO
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Murawski  Mirosław  Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
269
2
Czerwonka  Magdalena  ZSM "NIEDŹWIEDŹ" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
261
3
Stępień  Justyna  ZSM "ŻURAWIE" z KOŚCIERZYNY
252
4
Romanowski  Mikołaj  Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
246
5
Rząsowski  Paweł  Reprezentacyjny ZSM Nadleśnictwa Skrwilno
238
6
Kroskowski  Karol  ZSM TL SGGW w Warszawie
235
7
Ciesielski  Michał  Nadleśnictwo Lidzbark Welski
225
Czas wykonania: 0.143 sekund